• Fanboy
    2.1k
    Evo otvaram temu koja je ipak drugačija od "Bivši igrači&treneri" i da se ovdje piše lista imena jer se nadam kako smo neki dan razgovarali da i netko i iz Uprave čita Zonu, pa možda ovdje sjedne neki konkretan prijedlog...Ako moderatura misli drugačije neka slobodno obriše.
    Osijek je u krizi, Bjelica na rubu i nebi se iznenadio da brzo dođe do nekog razlaza. U tom slučaju se nebi iznenadio da Tomić dođe u Osijek kao brzo slobodno riješenje...
    Jakirović je u Zrinjskom, Kovač je u Bundesligi, Vaha ako bi htio je također izbornik kojeg čeka SP, Kek je također izbornik....Jurčiće, palčiće i slične uopće ne želim komentirati....Ovdje bih svakako htio reći da Čačić uskoro puni 69 godina te ulazi u 70-tu godinu života, a biti trener je ipak sa toliko godina prevelik stres i napor, osobito na toj razini. Pa mislim da tema ima smisla...

    Ajmo stvoriti neku TOP 5 listu koga biste željeli na klupi Dinama, da je u nekim objektivnim mjerilima ?

    Pošto se Bišćan kompromitirao na klupi u21, prvenstveno defanzivnim nogometom mislim da nikako nebi mogao u ovom Dinamu ispuniti potencijal kreativnosti, Bilić mi nije ta klasa, a usput je tovar....

    Moram priznati da mi se sviđa kako trenutno izgleda Varaždin pod Kovačevićem, uopće ne igraju bunker već za momčad koja se vratila baš dvije kreativne i razigrane partije protiv dvije najbolje ekipe u prvenstvu. Osobno bih popratio tog Kovačevića, no daleko je on još od nivoa Dinama. Uz njega od tih mlađih trenera sa potencijalom mi je Rosas koji je vodio Šibenik. Igrali su fantastičan nogomet, brz i moderan uz dosta golova. Mislim da bi ofenzivna linija prodisala sa takvim stilom.

    E sad, to su treneri sa potencijalom, no Dinamu očigledno treba trener za kojeg se da iskeširati lijepa svota. Koji bi po vama to bili europski treneri ?
  • Carrasco
    4k
    Jurgen Henn, trener Flore iz Tallina. Jeftin, mlad trener. Nagelsmann za sirotinju.
  • Str1nger Bell
    677
    Vladimir Petkovic, bez obzira na los rezultat sa Bordeaux-om, uzeo kup sa Laziom i Švica igrala brutalan nogomet pod njegovim vodstvom.
  • miro
    3.1k
    Zoran Vulić :rofl:

    ja bih unatoč svemu Bišćana
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nekog stranca, najbolje Nijemac
  • Fanboy
    2.1k
    Meni je pao na pamet Marcelino García Toral, koliko vidim slobodan, a zadnjih 10-ak godina je vodio Sevillu, Villareal, Valenciju i Athletic Bilbao...
    Osvojio španjolski kup sa Valencijom, dva puta u finalu sa Athleticom...Sve zadnjih godina i još je 2017/18 proglašen najboljim trenerom La lige...
    Jedino ne znam jel bi želio doći na ovu razinu...No, zato je tu novac.
  • Captain America
    13.2k
    Jindřich Trpišovský iz Slavie.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ante Šimundža
  • xyz
    840
    Samo da nije naš i da ima svoj kompletni stuff.
  • blue heart 72
    1.3k
    ovo bi bilo top rješenje, samo smatram da nije nimalo realan. Od onoga što mislim da je bar koliko-toliko realno (makar ne previše) dajem glas Vladimiru Petkoviću
  • Beowulf112
    301
    Bas sad ne radi transfermarkt da pogledam ko je dostupan aaaaa...nema veze..potpisujem Petkovica..covjek je 7 godina bio na kormilu svicarske..uzdigo ih je..prije njega oni su bili marginalni na nogometnoj karti..sad su ipak prepoznatljiva reprezentacija..iako sa malo svojih igraca a vise siptara i crnaca
  • LovroZG
    1.3k
    Sviđa mi se dost prijedloga u ovoj temi. Pogotovo Marcelino, Rosas, Trpišovský i Petković. :)
    Kad bi nam se klub kojim čudom odlučio za kvalitetnog stranca, onda su mogućnosti zapravo beskrajne. Ne mogu sad nać članak, al znam da sam prošle godine čito nešto o plaćama trenera u ligama petice. Jako malo trenera, samo oni pri vrhu, ima plaću iznad 1.5M €, što znači da ima i dosta trenera tam koji su u našem cjenovnom razredu.

    O tome da bi vrijedilo surađivat s agentima i odradit skauting njemačkih trenera po njihovim B i mladim momčadima Bundesligaša da ne govorim. Tam dosta često klubovi povlače nove trenere iz unutarnjih rezervi i sigurno bi se našo i neki za nas.
  • Olmic
    2.7k
    Iskreno ne pratim strane ekipe, osim top ekipa pa ne mogu izvući nekog trenera iz rukava..

    Ali sam protiv hrvata ( izuzev Ivan Leo-iako ne znam jel prevelik tovar)


    Želja jedina Rebrov.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Samo netko tko ima autoritet i potpunu autonomiju pri izboru igrača. Netko tko će prvih 11 i klupu slagati po svom izboru i po utiscima sa treninga, a ne po imenima i sugestijama.

    Hrvat, stranac ili vanzemaljac. Apsolutno nebitno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.