• ZGV
    3.1k
    Moja želja je Bišćan
  • db-izbjeglica
    12.6k
    bišćan može biti samo želja na temelju nkekavih navijačkih emocija i ja bi htio da on bude trener s te strane. međutim, čovjek je u dosadašnjoj trenerskoj karijeri prikazao - poprilično malo, najviše ga krasi fama bunkeraškog trenera.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ne treba nam neki penzioner...to je praktički talijanski čačić!

    meni se recimo sviđa ovo što garcia radi sa istrom, jako skroman igrački kadar, al čovjek pokušava igrati, treba ga pratiti...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Mene recimo isto zanima jel Rosas Sibenik poslozio onako jer je imao takav profil igraca ili je to jedino sto zna postavit. Garcia mi, recimo, nije sjeo jer on pokusava isto i kad nema kadar i kad igra protiv Dinama itd. Budimo realni, takvo sto vodi do karanja u LP.
  • BBBaranja
    1.9k


    I meni je Rebrov top,Ferencvaros je pod njim igrao strašan nogomet.
    Ali mislim da ga je nemoguće dovesti iz Al Aina.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ali mislim da ga je nemoguće dovesti iz Al AinaBBBaranja

    stara narodna kaže: "tko nije pitao, nije ni j...o!
  • plavi72
    694
    Mario Cvitanović
  • Gelipter
    3.4k
    Ako se vodimo za onim kaj je realno u ovom trenutku od "naše" uprave i ja bih čak volio da Toplak dođe. Stav kao da smo svašta probali pa zašto ne i on nije baš nešto s čime se slažem inače, ali ovdje bih čak i probao.
    Ipak, Gorica je prva malo pristojnija momčad koju vodi od početka sezone pa treba vidjeti koliko i on može u takvim uvjetima. Njega dovest na mjesec dana samo da razdrma dečke malo. :sweat:
  • Mladen
    24
    Ja bi volio vidjeti na našoj klupi ovog pozitivca Garciu iz Istre.
    Igrače imamo, čovjek bi nam donio logičnost, odlučnost, izgaranje i igru. Slično kao što je Bjelica bio kad je došao.
    A i netko je izvan močvare.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ako cemo HNL poluproizvode onda uzmimo nekog tko je dokazao da moze proci bar pretkolo - Zoran Zekic. Zekan bi s Petkom i Perom raspravljo taktiku do ujutro :joke:
  • runtothehills
    382
    Vladimir Petković: uvijek mi je ostavljao dojam da prenosi mir igračima i prezentirao je discipliniran i lijep nogomet. Mislim da je i Drmić sa Švicarskom odigrao koju utakmicu dok je Petković bio izbornik.
  • Yovitssa
    313
    Pohvale za temu, ali "nema tu kruha". Taman i da Čačke ode, što mi se čini nemogućim trenutno jer ima na papiru dobar rezultat što iz kluba stalno trube, novi trener bude neki novi Krznar/Kopić,
    Glavi ne treba skupi trener sa stavom već marijoneta kojoj bude vukao konce iz BiH. Tako da ja tipujem na Cvitanovića/Jakirovića (jer su se pobratimili u Hercegovini)/Jurčića...
  • Fanboy
    2.1k

    To je bilo tako dok smo bili miljama u odnosu na ostatak lige...Jacanje tovara ce ih prisiliti da dovedu nekog tko je dobar inace gube hrpu love i prvenstvo, a i vlast mu je bez love na klimavim nogama osobito na daljenski.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Isto kako ga je petev/cvitanovic/jurcevic natjeralo na bjelicu onda..tako da možda izadje na nešto dobro ovo sve samo nadam se ne prekasno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.