• Majki2111
    2.6k
    Koga bih htio dovesti ko trenera pa da ga se nakon loše igre pljuje i da se zaziva neki novi kao što je sa svakim trenerom unogometu? Ne bih, hvala. Rađe ću braniti struku bespredmetno/slijepo nego mijenjati trenere. Podrška Čačketu kao treneru, kao i svakoj struci koja nije trener.
  • Jaro
    5.4k
    govoris malo o struci, a onda o cacicu i peternacu kao pripadnicima struke. Za to bi trebali biti barem malo strucni. Cacic je mozda malo strucan bio tamo 90ih,a peternac nebu nikad
  • Majki2111
    2.6k
    Da su imalo inteligentni, naučili su zahtjeve današnjeg nogometa. A i Dinamo je preozbiljan klub da nema sredstva za isto. Mi smo u 30 najboljih klubova u Europi. Ne brinem se ja za stručno itijednog Dinamovog trenera. Dovoljno su stručni za Dinamo. Da nisu, nebi bili tu. Kad je dobio Istru i Slaven s 4 i 5:1. Nije bilo pohvala nekih prema njemu, a sad nakon jednog remija drvlje i kamenje. Mi da igramo loše mi bismo gubili utakmice protiv Varaždina Belupa i Istre s 2 i 3:0 a ne ih remizirali i rješavali ih u našu korist s par golova razlike.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Dovoljno su stručni za Dinamo. Da nisu, nebi bili tu. Kad je dobio Istru i Slaven s 4 i 5:1. Nije bilo pohvala nekih prema njemu,Majki2111

    Da stavis na takvim "manjim utakmicama" bilo kog forumasa sa zone na klupu Dinama opet bi dobili takve utakmice. Ma ne treba nit itko bit na klupi, mozemo samo u anketi izabrat postavu opet ce bit isto. Od struke ni s, strucni su jedino u slusanju uputa iz Medugorja
  • Fanboy
    2.1k
    Čačić za mjesec dana ulazi u svoju 70-tu godinu, realnost je da tražimo nekog tko će ga zamijeniti...Neki od velikana kao Lippi, Heynckes i ostali velikani su već od davno u mirovini. Nogomet je stresan biznis, osobito ako vodiš malo jače klubove i imaš velik pritisak na leđima. Eto Ancelotti odlazi za dvije godine sa svojih 65 u mirovinu.
    Nama treba trener koji Dinamo može posložiti i voditi barem 5 sezona, da se ekipa uigra i napravi neki veći uspjeh možda i na europskom planu.
  • Beowulf112
    301
    Ja nebi dovodio stranca..svida mi se ideja da petkovic preuzme dinamo..covjek s iskustvom...zna jezik..nase podneblje..i mislim da ima autoritet..broj 2. mi je bjelica..broj 3. po meni ne postoji..nisam za nikakvog tomica,prosineckog,biscana itd...treba nam neko sa autoritetom
  • SAS1987
    13.3k
    Od HNL trenera jedino Goran Tomić.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja ne bih, najbliže kaj sam došao trenerskom poslu je to kaj sam igrao menadžera. Znam da nisam sposoban vodit utakmicu uživo niželigaša, a kamoli Dinamo. Jednostavno ne.
  • Fanboy
    2.1k


    Kažeš za Dinamove trenere dovoljno su stručni, da nisu nebi bili tu...A po kojoj se logici dovode, jel ti stvarno misliš da je stručnost glavna kompetencija bila barem do sada ?? Po čemu su to Antolić, Vlatka i Alma stručni u izboru trenera, Petrenec i slični ?? Jel misliš da je stručnost kada dovedeš privremenog trenera jer ti glavni bude pod optužnicom i mora pobjeći pa ga ostaviš, onda toga smijeniš te postaviš privremenog jer je ovaj prvi imao loše rezultate, pa tog privremenog ostaviš. Onda radi toga privremenog drugog kojeg si ostavio skoro izgubiš prvenstvo, izgubiš dva puta od Tovara te postaviš još jednog privremenog koji pak osvoji prvenstvo, no zbog godina i drugih stvari nije za dalje, no i njega ostaviš kao stalnog u klubu koji kažeš je top 30 i ima momčad vrijednu 100 milja eura....
    Nema šta sve sama stručnost i kompetencije u odlučivanju...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja budem bio zadovoljan sa trenerom isključivo ako dođe netko ko bude doveo vlastiti stožer, jer ovaj naš je blago reć tuga...
  • ZGBhoy
    1.7k
    eh to si dobro rekel, jebes novog Trenera ak ostanu Peternac i ekip
  • Dinamosaur
    940
    " Kad vi mene ovak razjebete ja dodam gas malo više"- i novi trener Dinama je Ivan Jurić.

    Dvije muhe jednim udarcem-trener sa dobrim znanjem i karakterom + magarad izbezumljena
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Pa bas zbog magaradi mislim da ne bi ulazio ni u pregovore. Kao ni Ivan Leko.
  • Mulec86
    389
    Ja sam dojma da Dinamu treba neko ko će postavit jasan koncept igre i odredit igračima jasne pozicije. Nije jednostavno jedan dan bit lijevi bek drugi dan osmica , treći dan šestica. Imam dojam da nam je pola ekipe u strašno lošoj prvenstveno kondiciskoj formi ,a za glavnog trenera bi nekog ko je puno glavom u taktici i voli nove stvari ...sad ko bi to bio ne znam,ali bez nekog iskustva na utakmice koje nose ozbiljne napetosti i bez pokazivanja muda u istima me bilo koje trenersko ime uopće ne zanima. Takvih idiota smo se nagledali i previše , a za nogomet unazad nekoliko mjeseci možda čak i godinu plus dana svaki navijač Dinama treba javnu ispriku od raznih tv servisera , picki*a i vojnika kluba. Dinamo ne treba u trenerskom smislu nikome bit najboldanije ime u životopisu nego klub koji će dovest u red i odradit profesionalno svoj posao jer ga je već negdje imao priliku odraditpa nudi garanciju da će to ponovit i u Maksimiru... bar to zaslužujemo ,nismo ime koje je nepoznato u svijetu niti koje se treba nešto promovirat ,a ni ne postojim od jučer.
  • Carrasco
    4k
    Mislim da ovi iz uprave nisu uopće sposobni da vide koji su treneri trenutno slobodni, a kamoli da uđu u kontakt s njima. O krajnjem dogovoru da ne pričam. Evo De Boer slobodan npr. Znam da je veća šansa da nas vanzemaljci posjete, al ja bi bar pokušao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.