• Neki tip
    19k
    Kratko jednostavno, da vidimo..
    1. Izbor Sergeja Jakirović za trenera Dinama je: (215 votes)
        odličan! Vjerujem da će to biti pun pogodak!
        34%
        a ono.. tko se sve spominjao, ovo je još i dobro.
        30%
        vjerojatno loš. Vodio je samo manje klubove od Dinama, ne zna on što ga sve čeka.
          4%
        sigurno loš izbor. Jakirović je osrednji HNL trener, nama treba kapitalac!
          1%
        užas. Ne samo da nije kalibar za Dinamo, još je i Mamićev igrač na klupi.
        8%
        nemam pojma, vrijeme će pokazati.
        21%
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Ja bi nesto kvalitetnije s rezultatima iza sebe, skuplje :grin:
    I zato a ono.. tko se sve spominjao, ovo je još i dobro.
    Iako vjerujem da ce uspjet preslozit ovo.
  • mali M
    3.3k
    neznam šta bi ti kliknuo. imaš jedno ODLIČAN i pet negativnih... ja ne smatram da je odlično al nema ni ništ između...
  • Neki tip
    19k
    Imaš opciju b, imaš i zadnju. Imaš i mogućnost komentiranja ako ti ne paše nijedan. Imaš i opciju kreiranja anketa. :)

    "Tko se sve spominjao, ovo je još dobro" bi ti trebalo biti klous inaf, ali kak zelis.
  • dumitrumitu
    501
    Nadam se da nećemo igrat bunker protiv Hajduka kako je on igrao sa Rijekom.
  • Majki2111
    2.6k
    Uvijek sam za struku... Podrška treneru.
  • Captain America
    13.2k
    Zadnjih 5 godina sam bio prezadovoljan s Nenom, Čačkeom i sad s Jakirom. Nezadovoljan sam bio s Jovičevićem, Krznarom, Kopićem i Bišćanom. Krimosa i dalje smatram dobrim trenerom i smećem od osobe. S obzirom na sve što se događalo mjesta za njega u bilo kakvoj klupskoj hijerarhiji nije smjelo biti.

    Nadam se da će Jakir nastaviti dobar trend Nene i Čačkea.
  • Crusades1986
    9.5k
    Uvreda je stavit Bjelicu u istu rečenicu s Čačićem
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Pa Dalton jr je samo djelomicno zasluzan za onaj dinamov uspjeh u europi, glavne temelje je postavio Bjelko. Pa nebi ovaj nista napravio da nije imao igrace koje je Bjelica stvorio
  • Blue98
    721
    Zadnji odgovor u ankteti je najrealniji
  • Captain America
    13.2k
    Jasno da je Bjelko bolji trener, ali Čačić ima rezultat kako god okreneš. Iskoristio je do maksimuma Bjelkove temelje.

    Odgovorio sam Crusadesu, vrijedi isto.
  • Kaktus Car
    341
    Sramotan potez očito i dalje većinom izdajničke uprave.
  • Neki tip
    19k
    Zadnji odgovor u ankteti je najrealnijiBlue98

    Fascinantno je zapravo koliko mislimo da znamo. Da, zadnji odgovor je nekako najpomireniji sa stvarnošću, a ta je da na temelju dosadašnje Jakirove karijere zaista ne možemo znati kako će to izgledati u puno većem klubu od onih koje je dosad vodio.

    20ak% ljudi si to i prizna.

    Ja nisam, doduše, među njima, jer mislim da je u danim okolnostima odličan izbor i da će se takvim trenerom i pokazati. Ima dobar gard, odlučan je, nije se libio počistit svlačionicu Rijeke od što karakternog što igračkog škarta. Napravio fantastičan rezultat na proljeće. Ostao bez 2 jako važna igrača na početku nove sezone, opet pogodio s dolascima, uklopio ih sjajno u novu momčad koja igra lijepo na oko i rezultat.

    Kad je zeznuo protiv Hajduka na Poljudu (pa izgubili smo i mi, ali doma), odmah nakon tekme sve detektirao, promijenio u idućoj tekmi.

    Ništa od toga nije ni blizu dostatna referenca za Dinamo, jer potencijale kupujemo u igračima, a za trenera bi trebalo provjereno i dokazano ime, ali u danim okolnostima.. prilično dobar izbor, po meni.

    Kakav je čovjek ne znam, što se toga tiče ne odiše mi ni Bjelica dobrotom i lojalnošću. No nisu mi ga odabrali za muža pa mi to nije u prvom planu.
  • Facke
    1.9k


    po cemu sramoten potez. Od pocetka Biscanovuga mandat se vidle da slabe dela zamjene, da slabe reagera na tijek utakmice. Dobil je pripreme, dobil je vazne utakmice , imel je punih 15 dana da se samo fokusira na ove dvije tekme protiv AEKa i zasral je. El se nije nafcil. Iste te greske je vu Rijeke delal kao i vu mlade repke.
    Dobil je pripreme itd. A on kuka svaki tjeden kak su mu zamjene lose a neda im ni da igraju. Eto. Kak da se i ovi dva novi decki Kaneko i Bernaur pokazeju ak ih je Biscan zacemeteral za klopu. Iste i mali Perkovic nije dosta dober, tak niti Peric. Drmicu neda ni sekunde. A nakon prosle tekme protiv AEKa, de se vidle s aviona da mora reagerati on stoji i ne dela nis, je on s strane igraca izgubil
    poverenje. I onda se mores fuckati. Nije se pokazal, primame golove vu nadoknade konstantne , a on kao trener ne reagera. Onda ti je tu price kraj.
  • Boysica
    441
    Zadnji tak sam mislila i za Biscana, nek se dokaze prvo ... Pokazat ce vrijeme sve
  • Joey Barton
    254
    Ima li odgovor kako barem neće zaostajati za Jogurtom 8 bodova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.