• db-izbjeglica
    12.7k
    Kaj pričaš ti? Logična odluka je donesena radi nogometa, a ne baleta. Vezano uz stanje na terenu je mijenjao dva igrača s kartonima i trećeg koji mu treba za subotu zamijenio šahovski rečeno jačom figurom. To što neki nisu reagirali kako treba nije on kriv. Ako ti igrači nisu u stanju iznijeti utakmicu gdje imaju dva razlike i igrača više onda nisu za Dinamo.Mr Anderson

    A njegova uloga nije da prepozna hoće li ti igrači odgovoriti na zadovoljavajući način? Jer ono, trenira ih svaki dan...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nemam riječi.
  • Jaro
    5.4k
    Realno, Ivanusec, Gojak i Moharami su reprezentativci i u situaciji kad imaju 2 igraca vise i igraju na svojim pozicijama bi morali reagirati normalno, da drze utakmicu pod kontrolom. Uglavnom, nakon jucer, sva trojica zasluzuju dulje hladjenje...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Jasno da nemaš kad braniš neobranjivo!
    Evidentni pad momčadi koja vodi i ima igrača više zbog poteza vlastitog trenera. Čačić je utakmicu totalno izgubio iz kontrole...

    Čovjek je trener, na njemu je da napravi procjenu jel neki igrač u danom momentu može odgovoriti na zadane zahtjeve. On nema na okupu hrpu amatera, već igrača koji su poprilično afirmirani. Na njemu je da ih dovede u formu...nije moj problem ako mu hrpa igrača ne može igrati na svom najboljem nivou, a očito je tako.
  • Olmic
    2.7k


    Ja se nadam da ti imaš ispod 20 godina jer inače ne mogu objasnit tvoje nepoznavanje nogometa...
  • og1986
    2.9k
    A šta je ovdje nepoznavanje nogometa ? Stručnjače
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ubacio logična izmjene na 2 razlike i igrač više. Drugoligas bi uz igrača više morao obraniti 2 razlike. Da nije bilo pericevw ruke, ne bi bilo ni nervoze samo ne razumijem nervozu nakon odigranih 60 europskih tekmi u zadnje 4 sezone
  • Olmic
    2.7k



    Ma ne... Kaj ti znaš... Logične izmjene?

    Ma trebao je ostavit i Mišića i Rileta da dobe crveni pa da bude pošteno..
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ja se nadam da ti imaš ispod 20 godina jer inače ne mogu objasnit tvoje nepoznavanje nogometa...Olmic

    Pa daj ga ti objasni...
    Nisam ja jučer napravio zamjene nakon kojih se igra raspala, iako momčad ima igrača više. Nisam ja procijenio da neki igrači trebaju u igru, a totalno su podbacili. Ne treniram ja igrače pa su neki par mjeseci, a neki već skoro 2 godine totalno van forme.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    je, Gojak je kriv jer mu je to prvih 45 minuta ove sezone. Pametno ga je Ante maknio u grupu otpisanih, pa se sjetio da bi ga mogao koristit u utakmici sezone. Zato ajmo ga odmah na led opet bez obzira jel nam treba ili ne.
  • Olmic
    2.7k


    Nema problema, objasnjm ti, ali već vidim da ti samo svoje dereš pa će bit očito malo teže

    Vodstvo 5-2,igrač više, za vikend te čeka tekma koju znaš da ne smiješ izgubit, to su samo neke činjenice koje te dočekuju na poluvremenu

    Prva izmjena

    Rile/Moha MORAO je jer je Rile takav igrač, možeš ga isprovocirat, a Moha dosta ovdje ljudi čak zagovaraju njega prije Rileta, ali vidi se da su dva različita svijeta, ali ponavljam očekivana zamjena

    Mišić/Gojak kažeš ti nisi ti trener nisi svaki dan s njima, e pa Čačić je...Gojak je jedini vezni bio na klupi šza zna igrat iza i očito je zaslužio šansu, i ne mogu reći da je nešto kriminalno napravio, već bi istaknuo da je problem bio Ademi koji je nestao drugo poluvrijeme, ali opet morao je mijenjat Mišić Gojak zbog drugog žutog

    Ivanušec/Baturina
    Slažemo se sigurno da je Ivanušec naš možda i najbolji igrač,to i transfermarkt potvrđuje, ali trenutno nije u formi, ali kako vratit igrača nego kroz utakmicu, da mu je ušla ona šansa i to bi bio pun pogodak. Lijepo je Čačić rekao Baturina je izašao van radi subote, nitko nije mislio da bi Ivanušec/Baturina moglo bit problema

    Sigurno ćeš spomenut zašto ne Bočkaj lijevo, a Ljubo sredina. Pogledaj zadnji podcast upu, kad ke bio Zekić i bit će ti jasno zašto ne Bočkaj

    Apsolutno jedan krivi potez nije napravio Čačić u toku tekme

    Napravio je jedan veliki prije tekme, a to je uvrštavanje Perića ispred Rasa.. Perić je katastrofa igrač i njega bi taj tren maknuo jer kao prvo čisti crveni trebao dobiti u Razgradu, zeznuo jučer prvi gol i skrivio penal... Apsolutna katastrofa od igrača i da on nije jučer igrao, to je čista i glatka pobjeda..

    Nadam se da je bar malo jasnije...


    I da nisam ni ja neki nogometni stručnjak, ali imaš na više portala komentar tekme od ljudi koji su treneri i svi su potvrdili ovo gore moje napisano..
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Moras isto tako znat da nijedan ozbiljan trener nece pljuvat po svom kolegi i govorit kako je nesto grozno i ne valja…
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Te zamjene nisu funkcionirale!
    Nebitno je njihovo objašnjavanje i traženje uporišta u istima, teren je jedino mjerilo.

    Igrači formu vraćaju kroz utakmice, ali ima dosta utakmica, a puno ih je protiv slabijih protivnika. Mogao je napraviti i druge rošade, mogao je ljubičić u vezu, štefulj na bočnog, tolić u veznu liniju, mogao je promijeniti sustav...

    To je njegov posao, a jučer su njegovi potezi mogli rezultirati katastrofom, jer je skoro uništeno sve dobro iz prvih 45 minuta.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Stvarno si uporan, dereš po svom, a vidim da pojma nemaš. Znači, uvođenje Štefulja i Tolića bi po tvome bilo logičnije od uvođenja Mohe i Gojaka. Ma bravo majstore.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Stvarno si uporan, dereš po svom, a vidim da pojma nemaš. Znači, uvođenje Štefulja i Tolića bi po tvome bilo logičnije od uvođenja Mohe i Gojaka. Ma bravo majstoreMr Anderson


    Nebitno je što bi ja, jer nisam trener, možda bi uvođenje tih igrača ispalo gore, možda bi bilo super, možda isto... Ja sam samo naveo primjer da je bilo još rješenja.

    Ante Čačić je trener i za to prima popriličan novac, na njemu je da posloži momčad, igru, radi poteze za vrijeme utakmice, ne na meni, ne na tebi.

    Jel dinamo jučer drastično pao u drugom poluvremenu? Jel dinamo igrao loše čak i sa 2 igrača više?

    Ako ti sve gledaš kroz ružičaste naočale, samo naprijed, ja neću. Bilo je loše i to je trenerova odgovornost. Ako na sljedećoj tekmi sve bude super, prvi ću pohvaliti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.