• Svi na Sjever
    1.9k
    Jel moze netko pojasnit drugu poruku sa sjevera?
  • Stjepan
    479
    Vezanu za stadion?
  • Stjepan
    479
    zs26ryd3tgctpe0x.jpg
    Ako si na ovo poruku mislio evo ti objašnjenje
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Vezanu za stadion?Stjepan

    To sam skuzio nego ona druga , prati te vojska nepobjediva...
  • Majki2111
    2.6k
    15 godina grupe iz Slavonskog Broda. Čisto obilježavanje godišnjice. Reko je čovjek kaj vodi navijanje.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Petkovica ovi koji pljuju sjetite se samo godina mazohizma i sadizma kada nismo mogli prezimiti, neka netko napise tocno koliko godina... E pa frajer je bio jedan od zasluznijih sto smo to uspjeli i sto se mene tice zauvijek ima moje postovanje!Taćini Serhio

    To je prošlo svršeno vrijeme, hvala mu na tome, ali još malo pa će proći dvije godine od tih njegovih odličnih partija. Mislim da se polako mora prihvatiti sljedeća činjenica: bruno petković se neće vratiti u tu formu. Dinamo je klub koje ne smije toliko čekati nekog igrača.

    Čovjek je napadač u dinamu, konstantno dobija prilike i od one fenomenalne utakmice u Krasnodaru do danas zabio je 17 golova. Od tih 17 golova, 9 je bilo iz penala. Očito je da ga golovi iz penala neće podignuti!
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Također, nije mi jasno zašto čačić ubija bočkaja/štefulja u pojam. Moharrami na suprotnom boku u svakom nastupu ima kikseva, defanzivno je poprilično loš. Kako on može igrati u "jakim" utakmicama, a bočkaj mora na klupu čim protivnik nije netko od ekipe iza 5.mjesta u hnl-u, dok ovaj drugi uopće ne igra, a tu poziciju pokriva čovjek koji je inače vezni igrač.
  • Olmic
    2.7k


    Jedno pitanje. Ekipa ti vodi 3-1 na poluvremenu, što je ukupnih 5-2 i ovi imaju crveni.. Da pitaš 9999/10000 ljudi, napravili bi iste izmjene kao i Čačić..iznenadilo s izlaskom Baturine, ali lijepo je čovjek rekao odmara ga za subotu.

    Ne razumijem konstantno pljuvanje po svemu šta Čačić napravi.


    Čovjek poraza nema, čovjek je afirmirao Baturinu koji će bit razina Majera ako ne i bolji..

    Apsolutno svi treneri kažu pretkkola se prolaze ako treba i na mišiće, samo da prođeš..

    Forma će doći i trebamo svi zajedno stat jedni uz druge, bodrit svoj klub, kad padamo, još jače navijat..


    Dosta negative više, dajte samo pozitivno, dečkima treba više nego išta sada podrška.
  • thomas22
    256
    U niti jednom trenutku jucerasnje tekme nije prolaz doveden u pitanje, sve su dečki odradili na terenu kak treba i zato me duša boli radi zvižduka. Ovi dečki ih ne zaslužuju.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne mogu se opravdat zvižduci, al realno 2. poluvrijeme mi nismo kontrolirali igru unatoč igraču više i to je neš šta nam se ne bi smjelo događat.

    Dobar rezultat protiv Hajduka će popravit atmosferu kakva god igra bila tak da nek sam igrači i Čačić odrade svoje i bit će mirni do kraja kvala za LP.
  • Nino Bule
    11.3k
    S igracem manje oni su dominirali na terenu, s dva igraca manje oni su jos stvarali sanse. Mene cak ne muci sto nismo isli po gol, ali dopustit da oni dolaze u gol sanse u onoj situaciji je kriminalno. Ne volim zvizduke, pogotovo jer nas na manjim utakmicama ima 3000, tako da ko publika nemamo pravo na neko negodovanje sto se tice ljepote izvedbe dok se ne pojavljujemo na stadionu, ali razumijem frustracija gledajuci ono drugo poluvrijeme.
  • Mladen
    24


    11. red, oko stotke?
  • marcio amoroso
    32.1k

    Nije moja slika. Susjed mi poslao. Mene je korona sjebala.
  • Mladen
    24


    Sramota na terenu, s igračem više dobijemo dva gola, s dva igrača više izgledamo kao da imamo dva manje. Doma, pred publikom koja te podržava.
    "Uvukla se nervoza" u momčad vrijednu 100M kad ima igrača više. Kakav usrani mentalitet, pod hitno angažirati dokazanog sportskog psihologa
    Nisam fučkal, ali da jesam to ne bi išlo momčadi nego treneru.
    Ne trebaš takve na stadionu? Vjerojatno ni Plenković ne treba u državi one koji mu se ne dive bez obzira na sve...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nekima stvarno treba kakva stručna pomoć, možda savjet da prestanu pratiti nogomet i Dinamo i maltretirati sve ostale koji guštaju u tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.