• serbus
    3.5k
    Kaj se tiče fućkanje baš se preosjetljivia kultura uvukla, pa da sam Oršić ili Petković nakon kaj zakuca onaj penal samo bi se okrenuo zapadu rekao fućkaj sad jebem ti mater... Nešto kao srednjak od Moralesa davno.... Digni glavu pokaži im na terenu da su u krivu a ne se stisnut jer eto netko fućka....
  • deda
    27.7k
    Meni realno ovaj Dinamo izgleda za onu stvar, ali nikad nisam u životu fućkao svojoj momčadi pa nisam ni jučer. S druge strane ljudi su platili ulaznicu i na to imaju puno pravo.
  • Cosey
    434
    Bilo je i sa sjevera zvižduka.

    Ne znam, ova generacija ne zaslužuje zvižduke, previše se toga dobroga napravilo zadnjih sezona. Pogotovo kad se sjetim kakve su sve ekipe i igrači dobivali podršku.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Moralesaserbus

    Machado :wink:
  • serbus
    3.5k


    Hvala na ispravci uvaženi forumašu :joke:

    Ali da takve igrače želim u našem dresu ako misliš da si dao sve od sebe pa makar te i nejde na terenu a fućkaju ti pokaži im (nam) srednjaka a ne glavu u pod...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Jedno pitanje. Ekipa ti vodi 3-1 na poluvremenu, što je ukupnih 5-2 i ovi imaju crveni.. Da pitaš 9999/10000 ljudi, napravili bi iste izmjene kao i Čačić..iznenadilo s izlaskom Baturine, ali lijepo je čovjek rekao odmara ga za subotuOlmic

    Kog boli briga što bi 9999 ljudi napravili, oni nisu treneri. Čačić je i čovjek je svojim potezima odveo utakmicu u nemirne vode...igra se raspala, sa igračem više, bilo je jadno i sa 2 igrača više...
  • Derek Trotter
    338
    Ekipa, na koju melodiju/pjesmu ide pjesma od blubača "na terenu srce ostavljaj, danas je nova pobjeda..." ? Tako mi poznato zvuči a nikako se ne mogu sjetiti.
  • Klenx
    4.1k
    Prozor prema zalazu
  • Olmic
    2.7k


    Ne slažem se ni 1% stobom
  • Mr Anderson
    5.3k

    Čačićeve izmjene na poluvremenu su bile logične.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Baturina nije imao karton, njega mi nije bilo logicno vadit, ali radi se na povratku Ivanuseca u formu i to je ok. Ono sto nije ok je da si Gojaka otpisao, uporan kao mazga mu nisi do sada uopce dao sansu i onda ga guras u utakmici sezone kao zamjenu za Misica. To si mogao odradit u Varazdinu kao pripremu.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Čačićeve izmjene na poluvremenu su bile logične.Mr Anderson

    Nije on tu radi logike, već radi nogometa.
    Utakmica jučer se vrlo lako mogla zakomplicirati...igra nakon tih logičnih zamjena nije postojala, apsolutno se raspala i tu nije bilo ni k od kontrole.... Što je očito htio postići.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kriva tema, sorry
  • Mr Anderson
    5.3k

    Kaj pričaš ti? Logična odluka je donesena radi nogometa, a ne baleta. Vezano uz stanje na terenu je mijenjao dva igrača s kartonima i trećeg koji mu treba za subotu zamijenio šahovski rečeno jačom figurom. To što neki nisu reagirali kako treba nije on kriv. Ako ti igrači nisu u stanju iznijeti utakmicu gdje imaju dva razlike i igrača više onda nisu za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.