• Somport
    556


    Navodno se huška o izgradnji Dinamovog stadiona u Svetoj Nedelji.

    Gradonačelnik Svete Nedelje je bio pozvan od strane uprave da porazgovara o tome.

    Moguće je da je velika hajka.
    https://www.vecernji.hr/sport/ostra-poruka-celnicima-dinama-evo-sto-znaci-transparent-bad-blue-boysa-1608254
  • dzg717
    937
    Oke tako sam i mislio, vidim da je i bio na stadionu danas.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ima tko sliku poruka sa sjeverne tribine? Za nas koji nismo vidjeli.

    Koliko je bilo gledatelja?
  • Salva
    2.3k
    Ima tko sliku poruka sa sjeverne tribine?dinamo u srcu

    9bjf0qinbjam0u0j.jpeg

    Drugu poruku imaš na članku par postova iznad, vezanu uz novi stadion u Svetoj Nedjelji.

    Koliko je bilo gledatelja?dinamo u srcu

    13600 cca, također napisano par stranica ranije kad je spiker objavio početkom drugog poluvremena.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Kaj se tice zvizdanja sa sjevera to je ucestalije otkad je istok zatvoren pa dio standardne ekipe sa istoka dode na sjever. Nema smisla ulazit u nikakve prepirke, samo pojacat svoje navijanje da se ti zvizdaci osjecaju u manjini pa ce prestat sa svojim gluparijama jer ce im bit neugodno
  • jp23
    2.2k
    13685, napisao sam bio malo ranije
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Mene fascinira lakoća kojom dinamo prima golove. To je nešto nevjerojatno! Ludogorets u 50minuta nije odigrao apsolutno ništa, a ljudi zabili 2 gola.

    Perić... Ne znam što reći, čovjek je u tih istih 50 minuta imao 3 iole ozbiljnije reakcije. Jednom je fino blokirao ubačaj, drugi put je neuspješnim čišćenjem asistirao za prvi gol ludogoretsa, treća reakcija je bila skrivljeni penal. Ne razumijem kako on može biti ispred bilo kojeg stopera.

    Ivanušec... Mene je strah da u njemu ne dobijemo novog petkovića, igrača kojeg se konstantno čeka, a on je konstantno van forme. Ono što je odigrao na današnjoj tekmi je bilo kriminalno loše.

    Moharrami je postao defanzina rupa, fascinira količina nespretnosti koje je spreman isporučiti. Danas u drugom poluvremenu ide nekakve polusvijeća, vidim da on ide na nju i samo mi kroz glavu prođe - promašit će loptu! To se stvarno i dogodi! također, bio je vrlo blizu drugom žutom kartonu.

    Nije mi jasno zašto je drugi penal prepušten petkoviću? Tog igrača treba prestati tetošiti, zločin je što oršiću nije pružena šansa za 3. gol.

    I za kraj - čačić!
    Fascinantno kako je čovjek praktički riješenu utakmicu, u kojoj momčad igra dobro, svojim potezima odveo u nemirne vode. To treba znati!

    Što se tiče zvižduka...
    Ljudi su platili kartu, koja nije ni najmanje jeftina za ruševinu od stadiona. dinamo ima 2 igrača više i ne može ništa! Nije lijepo, nije prihvatljivo, nije potrebno, ali u jednu ruku....čak i razumijem.

    Ja sam recimo drugo poluvrijeme gledao u nevjerici, nisam bio sposoban ispuštati nikakve zvukove... pozitivne, ni negarivne.
  • Jura
    210
    Protiv Hajduka ćemo vidjeti gdje smo. Sa jedne strane gledaš sve je super, došli u play off Lige prvaka sa dvije pobjede. Sa druge strane mučimo se u gotovo svakoj tekmi pa čak i kad imamo igrača ili dva više (72 minuta 2 crveni ). Ako ćemo gledati samo rezultat, onda su Krznar i Kopić čudotvorci jer jedan je dobio Totenham a drugi Sevilu a u javnosti su neznalice. Čačke je prošao Shkupi i Ludogorec, znači nije niti blizu ovoj dvojici. Mislim da za Dinamo nije dobar izbor trener kojemu je svaki vikend presudna utakmica. Klub već jednom mora izabrati provjerenog trenera ( koji će dovesti svoje pomoćnike ) i stati iza njega i u pustiti ga da radi bez nekog uplitanja ( ako je to kod nas moguće ). Pozdrav Boysima koji su u zadnjih godinu dvije napravili veliki iskorak u brojnosti i organizaciji.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Oršić je izborio penal u 86. minuti i prepustio ga suigraču Bruni Petkoviću: "Ništa, ekipa smo, moramo jedni druge podizati. Gotovo nitko nije u pravoj formi, čekaju nas teški protivnici. Znamo da je Bodo namučio velike ekipe, morat ćemo se dobro pripremiti."
    :love:
  • Taćini Serhio
    281
    Idemo dalje za iste pare...

    Pojest', popit', proslavit', zaboravit'...

    Subota mandrilija 3 boda maksimalan gas i to je to...

    Petkovica ovi koji pljuju sjetite se samo godina mazohizma i sadizma kada nismo mogli prezimiti, neka netko napise tocno koliko godina... E pa frajer je bio jedan od zasluznijih sto smo to uspjeli i sto se mene tice zauvijek ima moje postovanje!

    Sigurno ne igra preko qrtza, sugurno da nije u top formi ali rezultat se pamti i peglamo dalje...

    Dajte pls da prekinemo ovu turobnu atmosferu kao da je netko umro, lideri smo u prvenstvu igramo play off sto bi jos trebalo da budemo Real Madrid???

    Čestitam svima i idemo dalje!!!
  • serbus
    3.5k
    lideri smo u prvenstvu igramo play off sto bi jos trebalo da budemo Real Madrid???Taćini Serhio


    Nema većeg kluba od Dinama :naughty:
  • Taćini Serhio
    281
    Ima sine, samo ti nisi navijao za njega :grin:
  • Salva
    2.3k
    Dajte pls da prekinemo ovu turobnu atmosferu kao da je netko umro, lideri smo u prvenstvu igramo play off sto bi jos trebalo da budemo Real Madrid???Taćini Serhio

    Doslovno. Igra nije bajna, ali samo da se netko od nas proba stavit u poziciju igrača koji u 3. pretkolu LP s ukupnih 6-3 izbaci istu ekipu koja je prije 10ak godina Dinamu zadavala noćne more odmah bi nas pola razmišljalo drugačije. Dobro kaze Oršić, nakon današnjeg prolaza i ususret derbiju igrači NISU ZASLUŽILI zvižduke. Za mene je ovo čisti primjer razmažene zagrebačke publike.
  • Tom vg
    963
    Da, imamo krize u igri, sve to stoji. Ali jako puno navijača je nasjelo i zagrizlo na ovu medijsku hajku protiv Dinama. Na čijoj ste vi strani? Zviždanje igračima? To ostavite tovarima, običnim šugama koji ne znaju bolje. Imamo jako dobru ekipu koja nije zaboravila igrati nogomet, treba im podrška, sjetite se koliko veliki značaj je tribina imala u završnici prošle sezone.

    I da, kako je netko napisao, mrzim europske tekme. Puna tribina, a navijanje nikakvo.
  • plavi72
    699
    Prolaz najvažniji,1.poluvrijeme pokazalo da možemo svakoga s ovom ekipom "poderati",a tek kad Ivanušec i Petković "uđu "u formu,a 2 Šutala preuzmu obranu,danas krila za 10(1.pol.)...subotu večer odigrati kao večeras 1.pol . i polomiti krila kmečavcima ,poletjeli su previsoko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.