• marcio amoroso
    32.5k
    Prvo kreni po gostovanjima po Europi pa onda pricaj tko treba bit na stadionu a tko ne…BBB Mataa998

    Mislim da oni što fućkaju gostovanje nisu vidjeli u životu. Sjever ne fućka kad se loše igra.
  • deda
    28k
    Zapad je fućkao, sjever ne
  • IstokKa96
    557
    Bilo je sporadicno i sa sjevera, bio sam u dijelu prema zapadu i culo se, naravno ne masovno, ali dovoljno.
  • Captain America
    14k
    Zviždačima se može vratit samo još jačim navijanjem pravih navijača. Nisu vrijedni spomena, ekipa koja se na stadion ide rješavat frustracija umjesto podržat dečke za koje tvrde da navijaju.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    bilo je i sa sjevera, onaj dio do zapadne tribine nazalost.
    Btw. Ja ne razumijem sta Peric jos mora napravit da ga maknu iz kluba? Pored Laurtisena koji je usao u formu igra ova opca opasnost, pa zasto? Covjek slaze kiks za kiksom
  • MM17
    221

    Jesi ti fućkao/la?
    Ja imam 38 godina, iz Zagreba, cca 60 gostovanja, ženu dvoje djece, zaposlen.
    Ti?

    Edit na Maksimiru redovan 30 godina.
  • MM17
    221

    Dijelovi da, ja sam zbog spleta okolnosti ušao kasnije nego inače pa bio više prema zapadu.
    Bilo je zvižduka i na sjeveru, ne toliko, al komentara razno raznih.
    Mrzim europske utakmice.
  • Salva
    2.4k
    U trenutku kad je osiguran play off lige prvaka i kada nam za 4 dana dolaze tovari, mi ćemo se svađat tko je fućkao i tko je pravi Dinamovac. Ovi dolje odigrali jedno i pol poluvrijeme protiv 6. ekipe portugalske lige i dan poslije učlane 15000 ljudi i dignu euforiju kao da su osvojili LP. Vjerovatno malo jadno ali barem se drže skupa. I onda se pitamo zašto ne možemo napuniti i ovo malo šta je od stadiona ostalo.

    Pustite sve, derbi pa Bodo, MI MORAMO biti podrška ekipi u ovakvim trenucima, koliko god nam nekakvi Petkovići ili Čačići išli na živce.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Volio bih Boska pohvaliti danas, rutinski odradio :clap:
  • Papastrumf
    9.9k
    A sta cemo,molit krunicu da nam Bog da snage i znanja?
    Prvo kreni po gostovanjima po Europi pa onda pricaj tko treba bit na stadionu a tko ne…
    BBB Mataa998

    Koliko ti godina imas, 13?
  • Ali
    1.9k

    Potpisujem!

    Fuckati svojoj ekipi dok igra utakmicu, koju usput i dobiva, samo kod nas.

    Jedno je grintat na forumu ili na sanku, ali na stadionu, samo ona od zapresic boysa..

    "Hvala Bogu kaj imamo sveto ime Dinamo
    nema boljeg, baci loptu da se igramo
    vole svi taj klub kada gube ili zabijamo
    nema veze, pa mi za njega navijamo"
  • Captain America
    14k
    B6876-C6-B-1-D69-47-D2-BB2-D-CDC1654-EA18-D.png Ljubo doslovno shvatio onu "vjv dok komentira nosi Dinamov dres". :lol:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Pa meni se čini da su najviše fućkali oni koji su najmanje navijali. Znači odvratno, kužim da smo bili kriminalni drugo poluvrijeme i da to nije ličilo na Dinamo kakav želimo, ali jebanje mater igračima i zvižduci sigurno nisu način kako ih pokrenuti. Jebote vodimo 3:2, imamo prolaz, a na tribini osjećaj kao da nas oni ubijaju 3:0. Bilo bi korektno od Petkovićevih pljuvača da su mu skidali bogove i kad je pucao penal, a ne ga slaviti kad je zabio. Lik jednostavno ne zna drugačije, ja sumnjam da on te stvari radi namjerno da bi nam udarao po živcima nego jednostavno je takav tip.
    Razočaran sam kaj drugo poluvrijeme nije bilo linija, veza je izlaskom Mišića i Baturine izgledala očajno i nismo mogli ozbiljnije izaći do njihovog gola. Moharami mi je bio izgubljen, ali je ušao vjerojatno zbog Riletovog žutog, Šutalo pokazuje zašto je plaćen 4 milijuna eura, i još jedna stvar - Ras>Perić uvijek i zauvijek.
    Isto, koliko god loše odigrali, ali tretman medija prema nama je sramotan, stekne se dojam da nismo upravo ušli u play off Lige prvaka i izborili minimalno Europsku ligu, pljuje se po svima i samo se unosi nemir među našu ekipu. Postoji lijek i šansa za ispraviti to i začepiti svima usta, zgaziti tovare u subotu!
  • seljak86
    2.4k
    A ček, ako netko ide na europska gostovanja ima pravo braniti drugima da idu na stadion...? Ne kužim logiku.
  • dzg717
    947
    Može netko objasnit situaciju vezanu uz prvu poruku sa tribine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.