• Carrasco
    4k
    koju si tekmu gledao ti?
  • Ali
    1.9k

    Varazdin-Dinamo

    Evo ti mohin heat map, uzas, kao da je igrao protiv citya
    401imyirj8mu4rlt.jpg

    A evo i njegovog protibnika na toj strani

    asixeue78a9xljbh.jpg
    401imyirj8mu4rlt.jpg
  • Jaro
    5.4k
    Genijalnost Cacica se pokazala kad je uveo Emrelia pa ga upario s Moharamijem da zajedno napravi desnu stranu jos propusnijom...
    Misicu zabraniti ono sugavo potkopavanje, zapravo, igru mu svesti na onu K.Jurcica - uzmi loptu i dodaj prvom do sebe, bez previse razmisljanja...
  • deda
    27.6k
    Varaždin protiv Dinama i tovara 14.000 ljudi. To ne mogu ni Rijeka ni Osijek. Svaka čast Varaždinci, trebate nam u HNLu
  • Carrasco
    4k
    Samo je razlika što je bar pola od tih 14 tisuća bilo za Dinamo i Hajduk.
  • LovroZG
    1.3k
    Moha je krivac za gol, ne može on bit pozitivno ocijenjen nikako...
    A ni inače nije bio upečatljiv prema naprijed.
  • Jaro
    5.4k
    u ovakvoj utakmici nitko ne moze biti pozitivno ocijenjen... osim gola nis nije ni napravljeno...
  • Salva
    2.3k
    Nisam ispratio ovdje ni na TV-u, jel rečeno koliko je gledatelja bilo na utakmici?
  • M77
    445
    7100 +-
  • Salva
    2.3k
    7132, našao na facebook stranici Varaždina.

    Tnx
  • IceMan
    1.5k
    Eto upravo dosao sa tekme.

    Fino smo nagradili Cackea na kraju tekme..

    Sve po zasluzi naravno.
  • Carrasco
    4k
    U prošloj utakmici na domaćoj tribini se pjevalo sa Torcidom ajmo bijeli ale, danas se Dinamo nabijao na hurac, poštovanje za ovog gospodina.sh43xtvsxashklhr.jpg
  • seljak86
    2.3k
    Moram priznati da nisam čuo nikoga da kaže "na kurac" no dobro, bio sam na jugu. No svaka mu čast, već sam prije rekao da tome skandiranju s torcidom sa domaćih tribina u sjevernoj Hrvatskoj treba stat na kraj. Stvarno su se svuda infiltrirali tovari.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ja sam bil na istoku danas i puno ljudi je bilo s dinamovim obiljezjima
  • M77
    445
    Na tv-u se dobro culo da je dio ljudi na Dinamo odgovarao sa "na kurac"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.