• Stjepan
    479
    Tko je sljedeći Ilija Lončarević,KrunoslavJurčić,Tomislav Ivković?
  • manikk
    230
    U 8 službenih utakmica ove sezone mi imamo svaki put drugi početnu postavu. Razumijem da je bilo ozljeda, ali ovo čacicevo besciljno lutanje sa igračima je zaista besmisleno, pogotovo jer mu nikada ne igraju najspremniji
  • manikk
    230
    Branko Ivanković
  • runtothehills
    382
    U veznom redu je slab, spor i neefikasan protok lopte, tu smo definitivno danas podbacili. Ovi jednometarski pasevi izmedju Mišića, Ljubičića, Ivanušeca i Petkovića su slika današnje utakmice.
    Nogomet je danas brza igra a od igraca se trazi konstanto kretanje da se otvaraju prostori: poteškoća na primjer sa Petkovićem, koliko god ga cijenio kao igrača, je što jednostavno u današnjem sustavu guši igru cijele ekipe i zauzima mjesto predvideno za vezne igrače. Tim više nitko ne zauzima prostor koji je ostavio i zato imamo gustu sredinu bez dovoljno igrača u ofenzivnom dijelu. Protivnik ima dovoljno vremena da se organizirano postavi i čeka u bloku. 4 udarca u okviru je rezultat… k7k0eeu2ba7xi54d.jpeg

    Ove sezone niti jednom nisam vidio na primjer Mišića da je pobjegao kad je lopta kod stopera, pa da stvori neki prostor za gradnju igre. Sve je to prestatično i predvidljivo.

    Uglavnom, brko izvadi Bočkaja koji koliko toliko ima neki ubačaj i uvede Drmića, koji 20 minuta čeka pravu loptu u šesnajsterac. Smart move.

    Nadajmo se boljoj igri u utorak.

    Bravo za Boys-e, bilo je glasno!
  • jp23
    2.2k
    Kruno Jurčić po četvrti put ili Branko Ivanković po četvrti put.
  • IstokKa96
    556
    Ako se dobro sjecam prilikom odabira cackea, bio je neki clanak da su 'senatori' svlacionice stali uz njega i 'presudili' njegov ostanak...ako je to imalo tocno, neka mu sad 'presude'
  • Keyser Soze
    8k
    Čačić je i sam izjavio da stalno mješa postave i da postoji podatak kako mu u 36 kola niti jednom nije nastupilo istih 11.
    Jebiga, čovjek ima 67 godina, nema igru i ak se nanižu loši rezultati bit će prekasno. Meni je u svemu tom najgore kaj mi tu možemo samo gledati i čekati.
  • immerwieder
    1.2k
    točno to, i tako im budu izgledale sve takve utakmice
  • manikk
    230
    žalosno je što moramo kompromitirati Europu ili izgubiti od tovara da bi se nekome otvorile oči.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Pero jednom nabaci i kreće drkanje na njega a lik je zapravo k...c od igrača. Niti u hnlu nije prevaga. Orsic je od početka sezone za kurac. On sporije ulazi u sezonu, ali jebemu, oče već jednom ući? Petkovic je odigrao zadnje dve za kurac a one prije je bio među boljima samo je to problem jer to nije ni 50% njegovog dometa.

    Nama je spikic postao prvo izbor desnog krila a više sjebe neg pridonese. Lik užasno igra obranu po meni.

    Zapravo nažalost, niti za jednog igrača mi ne možemo reći da je baš dobro ušao u sezonu. Ni baturina nije bez grešaka. Zapravo ima ih više nego dobrih stvari ali njemu se može oprostiti.

    Ja na ovom prediktoru od slavena igram 1:1 jer dobivamo a vrc ide na vodu dok se ne razbije..nekako se brzo razbio

    Negativan sam jako jer mi ovo bas pokvarilo dan..i ljetovanje a drugi dan ljetovanja sam slomio prst na nozi ali mi je ovo više pokvarilo neg lom prsta.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ove sezone niti jednom nisam vidio na primjer Mišića da je pobjegao kad je lopta kod stopera, pa da stvori neki prostor za gradnju igre. Sve je to prestatično i predvidljivo.komar

    ja sam još prošle sezone rekao....što se tiče dinamove kreacije, upgrade u odnosu na mišića bi bio povratak domagoja antolića. čovjeku je kreacija nepoznat pojam.
    da, on itekako može biti koristan...ali ako u utakmicu kreneš sa mišićem, ljubičićem i ivanušecom koji je totalno van forme...jednostavno se ne piše dobro, kreacija pati i onda se događa ovo silovanje s petkovićem.
  • Salva
    2.3k
    Svi na Ludogorets !

    Nema veze gube il pobjeđuju !!
  • Markelo
    2.5k
    Upitno je da li možeš sa Čačkom i Peternacom više uzet titulu i u Hnl-u a kamoli da uđeš u skupinu lige prvaka. Nogomet je previše napredovao da bi takvi treneri mogli bit ikakav faktor u europskom nogometu najvišeg ranga i dobro da je tako
  • Stjepan
    479
    Za ovakve utakmice Bočkaj je itekakva prevaga da su iskoristili njegovi centaršutevi za čiste prilike protiv Belupa,Istre imao bih sad 4 5 asista za utakmice u Hnl-u je on prevaga a za Europske utakmice nije plus on može u Europi odigrati na 3 5 2 formaciji ili biti desno krilo
  • db-izbjeglica
    12.6k
    točno to, i tako im budu izgledale sve takve utakmiceimmerwieder

    a niš, kad si tolliko siguran, odeš u kladionicu i uplatiš lovu na hajduk-prvak!
    koeficijent sigurno nije loš...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.