• Ali
    1.9k
    Sad sam gledao sazetak iz 09kola 2019 protiv varazdin.
    Nikakva razlika, samo smo jucer zabili gol a zadnji put nismo.
    Mucenje tada kao i sad.

    Nekuzim samo da netko iz stozera nije pokazso tu utakmicu igracima kao priprema da izbjegnu iste greske. Ok nije to ista ekipa ali ispalo je ds smo mi bili jednako losi
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Gledajte, nije baš najjednostavnije odigrati 2 utakmice u 3 dana, ovu utakmicu nije imalo smisla odgađati...jer će odgoda biti potrebnija kasnije.

    Zbog toga mi je još manje jasna čačićeva strategija... Nije nešto ni odmorio igrače, mahom su igrali isti igrači kao i u razgradu, pogubio je bodove, a nije iskoristio čak ni sve zamjene.

    Kad već imaš u kadru tolića, gojaka, štefulja, marina... Pa daj im šansu! Nek krenu od prve minute, nek grizu, jel moglo biti gore od onog sinoć? Čisto sumnjam!
  • IceMan
    1.4k
    Mislim da trenutno od igrača, stožera, uprave i svih jedina svijetla točka su navijači i navijanje.

    Ono jučer-top…

    Pogotovo pod poluvremenom.
  • thomas22
    256
    Bilo je već puno faza kad su navijaci bili jedina svijetla točka.
  • IceMan
    1.4k
    Da, nazalost sad smo opet u ovoj fazi.
  • De Oliveira
    858
    dragi covjece totalno si pogresno protumacio sto sam napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.