• Krizy
    34.9k
    U 25.kolu Dinamo gostuje u Varaždinu, kod osmoplasirane momčadi HNL-a. Pobjedom bi nastavili niz od 5 pobjeda u ligi, te sačuvali prvo mjesto. Četiri dana nakon Varaždina nam dolazi Tottenham pa je za očekivati par promjena u momčadi.

    Varaždinu će zbog kartona utakmicu propustiti Pellumbi, Benko i Guera Djou a kod Dinama nema kartoniranih. Upitan je i Horkaš koji je protiv Hajduka izašao zbog ozljede.

    Dosad smo s Varaždinom odigrali 6 utakmica u HNL-u te ostvarili 5 pobjeda uz 1 poraz. Gol razlika je 12-3.
    U gostima smo Varaždin pobijedili u 2 utakmice i jednom izgubili, uz gol razliku 5-3.

    Zadnju utakmicu protiv Hajduka, Varaždin je igrao u sastavu:

    Horkaš - Pellumbi, Čelić, Stolnik - Memija, Postonjski, Senić, Urata - Herrera, Obregon, Boban
    1. Kakav rezultat očekujete? (42 votes)
        Pobjeda Dinama
        88%
        Neriješeno
          5%
        Pobjeda Varaždina
          7%
  • cron1ck
    1.5k
    Zadnji puta, u rujnu 2011., kada je Dinamo igrao prvu utakmicu protiv ekipe Josea Mourinha (Real 0:1) 'čuvali' su se za Varaždin gdje su slavili 7:0.
    Ovaj vikend, opet nakon prve utakmice protiv ekipe Mourinha, Dinamo igra protiv Varaždina.
    Dominik Glavina i Jurica Grgec su i tada bili igrači Varaždina.

    Izvor: instagram stranica @prvahrvatskaliga
    Ako niste, zapratite stranicu jer ima dosta ovakvih, barem meni zanimljivih, postova.
  • reziser
    6.2k
    sad se treba između 2 evropske tekme treba prešaltat na domaće prvenstvo
    iz Londona u Varaždin, :grimace:
    nadam se da se tam nebumo poslkliznuli i da ćemo bez velikih potresa pobijediti.
  • dzg7
    228
    Kakav se sastav očekuje,druga ekipa?
    svi odmaraju za spurse?
  • deda
    27.3k
    Moja procjena: Liva Stojke KTC Perić Čabi Mišić Franjić Tolić Lirim Beli Gavro
  • marcio amoroso
    31.8k
    Leovac, Ristovski, Ademi i Petković preskaču, bar ja mislim. Mislim također da Majer i Orša kreću od prve minute iz više razloga.
  • deda
    27.3k
    U Varaždinu cijeli dan kiša i prilično hladno :rage:
  • xavier
    11.1k
    :rage:deda

    Pa nije nitko za to kriv, nemoj se ljutiti :smile:

    Valjda si pod krovom i imaš toplu jaknu :wink:
  • deda
    27.3k
    Budem obukao i duge gaće za svaki slučaj :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Pametno. Duge gaće su čudo. :up:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Valjda si pod krovom i imaš toplu jaknuxavier

    Deda i na Maksu nađe krov, kamoli negdje drugo :grin:
  • Neki tip
    18.8k
    gačeMajki2111

    Ajd' da u postu prije nije ispravno napisano, ne bih riječ rekao. Ovak'.. pa hebemu, samo prepiši.
  • reziser
    6.2k

    naj se smrznut, ja trenutno prema snijegu i buri...
    :grimace:
    rađe bi bil u varaždinu... s dugim gaćama
  • deda
    27.3k
    Tražit ću Dalića kuhano vino :wink:
  • reziser
    6.2k
    nema alkohola na stadionu :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.