• db-izbjeglica
    12.6k
    Popustit malo gas, pokazati milost varaždincima.
    Ako se ovako nastavi, bit će 7-8 komada.
  • xavier
    11.1k
    Majer jako rastrčan danas, milina za gledat utakmicu.cron1ck

    Ja ću samo ponoviti što sam više puta napisao o njemu...kad je slabiji protivnik i igra je postavljena kako njemu paše, onda izgleda kao Totti. No bojim se da protiv jačeg protivnika takvog Majera nikad nećemo vidjeti.
  • Neki tip
    19k
    daj pusti majeroljupce da uživaju, a mi majeroskeptici ćemo na štih u jačim tekmama.. ;)
  • xavier
    11.1k


    Pusti, nikad ne znaš kad će poigrati u nekoj jačoj tekmi i što onda? Trebam iskoristi priliku sad :cool:

    Šalim se naravno. Nitko sretniji od mene ako se pokaže da nisam u pravu...
  • flexXy
    1.9k
    Bas smo mocni, ruzno je za gledat. Ovo mi je sam neka potvrda da nam nemre nitko uzet naslov, mislim da smo trenutno 2 koplja ispred ostatka lige.
  • Morales7
    184
    Jako jako dobro poluvrijeme. Istaknuo bi par pojedinaca Beli-igra odlično, Čabraja koji je valjda imao 5,6 probijanja, odličan, Mišić - gol plus par dobrih akcija, Majer-odskače
  • cron1ck
    1.5k

    Pa smije se igraca pohvaliti ako dobro igra, meni je on drag igrac i mislim da se uvijek trudi najbolje odigrati, jednostavno mi se svida igrac, a sad sto vi očekujete od njega da bude na razini Olma i sto se ceka njegova svaka greska na nasladjivanje nije mi jasno. Recimo meni kao igrac nikada nije sjeo Gojak i uvijek sam uočavao samo njegove greske, a na forumu je uvijek bilo ljudi koji su ga branili i mislim kako je tome razlog ista ta simpatija prema nekom igraču, kao meni prema Majeru.
  • xavier
    11.1k


    Teško da je Gojak nekom baš ne znam kako simpatičan igrač, ali da, ja sam jedan od tih kojima nikad nije bilo jasno što ljudi zamjeraju Ameru.
  • Neki tip
    19k
    daleko od naslađivanja..

    Pa kad si mene "čuo" da sam se naslađivao nad greškom bilo kojeg igrača Dinama?

    U preko 3 tisuće postova takav nećeš naći.. ;)

    Ovo je više interna zafrkancija s xavierom, ali naravno da je ok komentirati kad je javno napisah. Samo imaj na umu da bih se uvijek i bez ikakvih problema posuo pepelom ako se pokaže da sam u krivu, a slično je i xavi napisao.

    Dapače, jako bih volio da ga krivo procjenjujem. Majer se čini simpa i normalan dečko (na kojem mi "smeta" jedino frizura.. :) ) i želim mu samo dobro. I zbog njega i, još puno više, zbog Dinama.
  • Krizy
    35.1k
    Kastrati i Burton unutra
  • Papastrumf
    9.4k
    Bas sam razocaran igrom Varazdina. Nema zelje, ne kuzim zasto ne mogu napraviti presing. Bas lose.
  • cron1ck
    1.5k

    Definitivno preteška rijec naslađivati, moja greska, ako sam nesto naucio na ovom forumu onda je ta bezvrijednost rijeci, nadam se da shvacas sto hocu reci. Vise sam mislio na to da mu se svaka greska vise spominje nego drugim igračima, ali nemojte sad iz toga iščitati nista lose.
  • Neki tip
    19k
    ma sve 5.. ne brojim mu čak ni greške i baš ništa protiv dečka nemam.

    Primijetio si možda, ili nisi, svejedno, @xavier i ja volimo malo drugačije igrače i malo drugačiji nogomet.

    U nogometu, ovom "velikom" i profesionalnom, volim dinamiku, snagu, brzinu, taktiku, rezultat. Nisam obožavatelj maženja lopte, fine tehnike, poteza i driblinga, osim ako ona nije u nekoj kombi s gore navedenim - da, kao kod Olma.

    To ne znači, nikako, da bih imalo uživao u "jesam vam rekao" rečenici u vezi Majera. Daboda mi začepio usta u svim sljedećim "velikim" tekmama, a dotad, baš kako sam gore drugim riječima i napisao - uživajmo u onome što pokazuje u ovim manjim.
  • og1986
    2.9k
    4:0 lijep gol Oršića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.