• Efes Pilsen
    6.8k
    Ceka se valjda da Jakir ispadne sa Zrinjskim ili da Cacic opako kiksa. Mozda ce i Tomicu poziv sletit dok zamisljeno gleda na Subicevac
  • Jaro
    5.4k
    ak je to jedini izbor,onda nek ostave Cacica...
  • Stjepan
    479
    Igra nam je iz vremena kad su igrali oni engleski niželigaši u 19 stoljeću,golman napucava pa tko uhvati gore loptu.Vezni igrači nemaju kome dodati uopće
    Pressing 0
    Automatizmi u igri 0
  • NORTE
    9k
    A od kad se mi uspoređujemo s Hajdukom??Olmic
    Možda bi se trebali počet uspoređivat s Varaždinom.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    mislim da će u utorak biti držanje gaća...nadam se da će se uspjeti odigrati nekakav X.
    strah me da će čačić stvarno i ići na X
  • Ali
    1.9k
    Spika nemoze na lijevo krilo !
    Ljubicic je zadnji vezni a ne bek !
    Misic nema sto traziti na terenu kada lovis rezultat, on je defenzivac kad imas tri razlike da udavi sve na terenu i tribinama sa povratnim!

    Zabraniti Livakovicu i stoperima da napucavaju duge lopte, posebno kad nema Petka na terenu! Pod cijenu pogreske dok se ne isfiltriraju igraci koji mogu preciznu loptu iz prve po podu odigrat pod pritiskom!

    Petku uvesti novcanu kaznu za svaki potez viska i nezagradjenu loptu.

    Vezni red mora se kad gradimo napad spusti po loptu!

    Bekovi moraju barem 4 puta u punom trku duplati bok i utrcavati prema korner liniji i u punom trku iz prve barem tri ostra centarsuta.

    Jednostavno zar ne?
    Samo to treba vjezbati na treninhu, nema slobodnih dana, uvesti svaki dan osim tekme dva treninga, nema slobodnih pola sata, imas placu minimalno 30.000€ pa do 70.000€ i imas jednostavno ziviti na stadionu, kom se ne svidja , ispisnica... imas ih 30 .
    .
  • manikk
    230
    Sada sam išao na Transfermarket da vidim trenira li koga Slaven Bilić
  • Fanboy
    2.1k
    Tomić je imao crne rupe sa Rijekom, no momčad Rijeke je 3 puta bila slabija od Dinama, a igrao je atraktivan nogomet...
    Nama bi trebala dva trenera, jedan kao Tomić prema naprijed jer sam siguran da bi on prema naprijed napravio vrhunski stroj, a u obrani jedan tvrdi defanzivni trener...
    Inače, da je ovdje bio Josip Šutalo do gola nebi došlo, toliko nedostaje igri...
  • Carrasco
    4k
    Špika uz Mohu najbolji danas, jedini koji su zaslužili pozitivnu ocjenu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    meni nije jasno ni forsiranje mohharamija u odnosu na ristovskog.
    iranac je u zadnje vrijeme defanzivna rupa, pliva na sve strane, hrpa kikseva i nonšalancija.
    ponekad donese nešto više prema naprijed, ali u globalu - rile je klasa više.

    još bi shvatio da vidim kako makedonče ima problema s kondicijom, al on ide kao zmaj i mislim da mu nije nikakav problem odigrati više utakmica u nizu.
  • immerwieder
    1.2k
    ruka bi mi se osušila
  • Ali
    1.9k

    Jeli ovo ironija ili si ozbiljan? Moha je danas bio uvjerljivo najlosiji na terenu. Pogledaj snimku i reci kada je odigrao loptu nakon manje od pet dodira, stalno ulazi sa loptim u neke dvojbene duele koje mu ozbiljni suci nebi dvirali ni jednom
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ja bi rekao da je stednja Ristovskog za CL. Bockaju isto daje samo HNL. Vise od same igre me brine fizicka sprema, mi ocito nemamo ni snage izvuci ovakve situacije na individualnu kvalitetu.
  • NORTE
    9k
    Krznar je trener i pol za Kopića i Čačića.Carrasco
    Krznar je trener u rangu Kopića i Čačića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.