• Fanboy
    2.1k
    Nije mi jasno da Štefulj koji je igrao grupnu fazu EL i to dobro ne može dobiti priliku...U jednoj utakmici da se proba, vjerujem da bi defanzivni bio daleko bolje riješenje od Bočkaja...
  • Mrvica
    3.1k
    Taj dio ni meni nije jasan, kamenujemo dečka ali nije toliko loš. To što mi očekujemo Marcela na beku to je već neka druga priča. Barem u prvenstvenim utakmicama i čini mi se da bi bolje odradio od Bočkaja kome to nije prirodna pozicija
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Pa i Cacic je sinoc rekao da je zadatak beka da nazad prvo sve bude uredno, a naprijed je sve bonus. Mislim da je time rijeseno pitanje desnog beka, ali da s lijevim i dalje nije na cisto.
  • Jaro
    5.4k
    po ovome i do sada prikazanom je Sefulj najlogiciji izbor...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    slazem se, jedino on nije dobio postenu priliku. Valjda hoce uskoro.
  • mniokl
    254
    Po izjavama bi rekao da Štefulj nije dovoljno spreman,valjda je imao ozljedu neku.Mislim da ga brko ima u planovima.
  • Majki2111
    2.6k
    Po meni

    Bočkaj/Oršić=Rista/Vešović 2016/17
  • Nousername
    613
    uuu ne bih bas rekao barem zasad.Ris i Vesovic su bili mozda cak najbolji prijatelji tada u Rijeci.Imali su mocnu kemiju i sve je išlo preko njihove strane.Te sezone su bili nezaustavljivi.
189101112Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.