• Krizy
    35.4k
    U 3. kolu Dinamo dočekuje Istru, koja je nakon 2 kola jedina momčad bez boda. Očekuje se nova pobjeda, kako bi nastavili s dobrim nizom rezultata (poželjno bi bilo dodati i dobru igru).

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 54 utakmice u HNL-u te ostvarili 40 pobjeda uz 11 neriješenih te 3 poraza. Gol razlika je 119-27.
    Kući smo Istru pobijedili u 23 utakmice te 3 puta remizirali, uz gol razliku 71-10

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Istra je igrala u sastavu:

    Majkić - Bradarić, Marešić, Galilea - Hujber, Mlinar, Maurić, Marin - Mišković, Petković - Barišić
    1. Kakav rezultat očekujete? (77 votes)
        Pobjeda Dinama
        97%
        Neriješeno
          1%
        Pobjeda Istre
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (77 votes)
        Da
        42%
        Ne
        58%
  • Salva
    2.3k
    Očekujem visoku pobjedu i pumpanje atmosfere pred Ludogorets, točan rezultat pišemo na predictoru. Iako bi volio da nas dođe što više prije teškog europskog gostovanja i da nastavimo pozitivan trend dolaska na utakmice u novoj sezoni, mislim da neće biti više od 2500 ljudi na tribinima.

    Livaković
    Ristovski Perić Theophile Bočkaj
    Ljubičić Mišić
    Menalo Baturina Tolić
    Drmić

    Iako nije njegova prirodna pozicija, volio bi da Tolić dobije priliku. Baturina mora startat, Ivanušec odmor, možda čak i Štefulj od prve minute, kad će dobit priliku ako ne protiv Istre između dvije europske utakmice?
  • Neki tip
    19k
    Tolić na lijevom krilu i Bočkaj iza njega?

    Hm, mora da ti je Luka Hujber iz nekog razloga vrlo drag.. :smile:
  • Salva
    2.3k
    Nemam pojma, samo želim da Tolić dobije priliku :lol:

    Ali da, ima smisla to šta pišeš.
  • Salva
    2.3k
    GNK Dinamo igra utakmicu 3. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige protiv Istre 1961, u petak 29. srpnja s početkom u 21:00 sati na stadionu Maksimir.

    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo – Istra 1961:

    Tribina sjever gore 40kn
    Tribina sjever dolje 40kn
    Tribina zapad gore 60kn
    Tribina zapad dolje 80kn
  • M77
    445
    mislim da neće biti više od 2500 ljudi na tribinimaSalva

    Ne vidim bas preveliki razlog da bude takva brojka... Ako je na Lokomotivi bilo 4300, u petak nas mora biti preko 3000.
  • Infinity
    15.2k
    Bit ce opet preko 4000, sta se sekirate :grin:
  • MM17
    221
    Očekujem pobjedu u hendikepu i da jedan od dvojice lijevih bekova odigra na razini kako bi se napunio samopozdanjem za Bugare.
    Gledatelja sve preko 3000 je za kraj srpnja i više nego solidna brojka.
  • Jaro
    5.4k
    Ocekujem kiks...
  • Olmic
    2.7k
    Nevistić
    Moha Šutalo B Lauritsen Bočkaj
    Ljubo Mišić
    Menalo Baturina Marin
    Drmić
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da će Ljubičić ovu malo odmoriti. Ako se ne varam on je jedini do sad odigrao sve utakmice.
  • Zagi
    4.9k
    Mišić isto odigrao sve. Nek njih dvojica podijele minutažu. Baturina na 8icu i Tolić na 10ku.
  • Stjepan
    479
    Livaković Moharammi Perić Lauritsen Bočkaj
    Ljubičić Baturina
    Špikić Marin Oršić
    Drmić
  • Neki tip
    19k
    Livaković Moharammi Perić Lauritsen Bočkaj
    Ljubičić Baturina
    Špikić Marin Oršić
    Drmić
    Stjepan

    Mogu pitat zakaj je Menalo opet na klupi, a Špikić počinje? :)

    Da ni ne ulazim u to kak je Marin (koji je "do jučer" bio ozlijeđen) ispred Tolića npr..

    Uz dužno poštovanje, mislim da bi nam ovu postavu Istra fino nalupala. :grimace:
  • Stjepan
    479
    Menala bih stavio u prvih 11 protiv Ludogoretsa a može i za vikend igrat u prvih 11 nemama ništa protiv toga, trenutno je po formi ispred Špikića, Marinu bi dao priliku ako je 100% zdrav a može i Tola nema ništa protiv, na njega sam i zaboravio
  • Mr Anderson
    5.3k

    Mislim da je Mišić bio na klupi protiv Lokse i ušao u drugom poluvremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.