• Eduardo
    17.6k
    Šutalo je rekovalescent, zadnju tekmu je igrao prije dva mjeseca, Emreli i Marin se također tek vraćaju, Gojak i Tolić imaju zajedno 10 do 15 minuta ove sezone od čega velika većina otpada na Tolića, dok su naravno prva trojica bez minutaže.

    Bez uvrede, ali Čačke bi morao biti totalno lud da izvede ovu postavu na teren s obzirom na stanje polovice tih igrača.
  • Shane
    165
    Istra je užasna ovih par utakmica, ne mogu centar prijeći i spojiti tri dodavanja, ja bio dao priliku u tzv. manjim utakmicama doma igračima iz drugog plana.Ako ne stavi Tolića i Marina protiv Istre protiv koga će?Početak je sezone i ako kiksamo nije neka šteta,ali ćemo barem vidjeti jel' se može računati na te igrače.Ludogorec je bitan u utorak i na njih idemo sa najjačom postavom.
  • BBB Sibenik
    4k
    Predviđam pobjedu al bez primljenog gola treće je kolo HNL, nećemo valjda i treće zaredom primit gol u ovom slučaju doma od Istre. I svakako napravit rotaciju 4-5 igrača
  • Beowulf112
    301
    Ja bi isto ispremijesao sastav..dao priliku igracima iz sjene..kao sto kaze shane..tolicu,marinu..baturini da osjeti sto vise minuta..treba cuvat orsica,ademija,...ubacio bi i nevistica..neka covjek osjeti malo utakmicu u dinamovom dresu
  • Taćini Serhio
    300
    Pozdrav ekipa,

    Iskreno nije mi jasno zašto Tolic uvijek nekako padne u treći plan, nadam se da bi on mogao dobiti priliku kao i mali Baturina od prve minute, pa kao sto je vec netko napisao pocetak je prvenstva i da ispusimo poneki bod ne bi bilo strasno... Osim sto bi mozda autoelektricar dobio otkaz pa bi bilo ugodno s korisnim

    U svakom slucaju bilo bi glupo ne ukazati povjerenje igracima s manjom minutazom, jer realno Luka, Orsic a i Misic nisu u nekoj top formi pa bi zdrava konkurencija sigurno napravila određeni poguranac... Sto se tice same utakmice vjerujem u pobjedu i u posjetu preko 4k ful je dobar vajb u zadnje vrijeme, tako da i nama koji dolazimo na domace sa 300+ km bude cista uzivancija...

    I nadam se da cemo ono demoni gumeni bomboni preskociti ovaj put
  • M77
    455
    Šibenik ili još južnije? :grin:
    300+ kmTaćini Serhio
  • Carrasco
    4.1k
    Na Drmića je manja kvota da daje gol, nego da ne daje. Ne pamtit kad se ovo zadnji put dogodilo.
  • Zagi
    5.1k
    Brijem da će zabit hattrick.
  • Mrvica
    3.3k
    Dao Bog, dobit vrhunskog napadača i killera + postić najveći broj golova u prvenstvu. Pokupit sve ove sezone šta se da pokupit :strong:
  • Neki tip
    19.4k
    Čačić:

    "Istra ima bolju igru nego što su to pokazali rezultati u prva dva kola."

    Jel ikad u HNL-u odigrana tekma s klubovima s dna ljestvice, a da oni ne igraju puno bolje nego što ljestvica pokazuje?

    Ili

    Da stanje na ljestvici ne odražava pravo stanje njihove realne snage.

    Ili

    Imaju manje bodova nego što po igrama zaslužuju.

    Istra je taman tamo gdje i treba biti nakon 2 kola i tamo će ostati i nakon 3. kola (ja mislim i na kraju, ali o tom potom).

    Pred sljedeću tekmu Istre doma s Osijekom već čujem (novog?) trenera Osijeka.. čeka nas nezgodan domaćin, Istra je pokazala puno više no što tablica kazuje.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    a što ćeš drugo reći nego tipične floskule?
    ne možeš doći na presicu i reći: istra igra za k...c, još su i dobro prošli u prva dva kola koliko su loši bili!

    1) ispadaš nepristojan
    2) ispadaš bahat i samo nepotrebno motiviraš suparnika i pružaš mu priliku za dodatno gorivo
  • De Oliveira
    962
    Livakovic - Moharami, Lauritden, Peric, Stefulj - Menalo, Misic, Baturina, Tolic, Spikic - Drmic. Svakako bih malo uveo u igru B. Sutala, Emrelija i Bockaja.
  • Neki tip
    19.4k


    Ma jasno, pa naravno da nećeš ići s potcjenjivanjem, ali daj bar stilsku figuru promijeni. Ono, jbt stanje na ljestvici, i to nakon 2 kola!?

    Obrati pažnju na tekme s ekipom iz donjeg doma, baš svaki igra bolje nego sto ljestvica pokazuje. Pa jel itko tamo gdje treba biti?

    Nije to samo do Čačića, svaki će to isto reći.

    I nije da moraš ili to ili potcjenjivati.

    Evo npr..

    Istra igra dopadljiv nogomet, trener Garcia je to lijepo slozio, ali jos se uigravaju i Istra ce opet biti nezgodan protivnik svima, no mi igramo kod kuce i naravno da smo favoriti. Postujemo protivnika, no kao i uvijek idemo po 3 boda.

    Pokazao si nekakav floskulasti respekt, ali si barem "nezasluzeno stanje na ljestvici" preskočio.

    Sve u svemu, skroz sporedno, samo mi eto zapelo za uho kao jos jedna bas tipicna nogometna floskula.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Po meni Dilaver mora dobit sansu, nismo u poziciji da ignoriramo spremne stopere. Volio bi vidjet Tolica i Baturinu u duetu i naprijed Drmica. Mozda i Marin moze pokazat jel cemu.
  • Neki tip
    19.4k
    Sad već nekoliko forumaša spaja Baturinu, Tolića i Marina..

    Meni se čini da bi s njima trojicom u igri Istra šetala kroz sredinu.

    Baturinu bih svakako stavio od prve minute, a mislim da će to napraviti i Čačić.

    Zadnjih 20-25 min može ga zamijeniti Tolić.

    Marina ne bih stavio uopće, već Špiku lijevo, a Menala desno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.