• Infinity
    15.2k
    Meni je Menalo siguran u prvih 11. Nije sve u odmoru, igraci koji su u formi moraju odrzavati tu formu. Ako se bude vidio umor lako Spikic udje.

    Mislim isto tako da ce Drmic i Bockaj sigurno igrati.
  • Zagi
    5.1k
    Je, u pravu si. Ljubičić ima 70ak minuta više ukupno.
  • Dinamosaur
    975
    Jel netko zna zasto nema Dilavera ni u rotaciji a fale 2 Sutala i KTC?
  • Tundra
    518
    pretpostavljam zato kaj je grozan
  • Stjepan
    479
    Gledatelja: 3425
  • Dinamosaur
    975

    Pretpostavka je majka svih zajeba :wink:

    Dok je igrao bio je dobar, nisam nigdje vidio da ga itko spominje u bilo kojem kontekstu nakon povratka. Nemam pojma, ozljeda, pranje love, koji k?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dilaver trenira s onom grupom koja ne konkurira za utakmice. Trenutno.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Bas imam neki osjecaj da ce Gojak dobiti vise od 30min
  • ZGBhoy
    1.7k
    Livakovic

    Moharrami Peric Theo Stefulj

    Ljubicic Baturina

    Menalo Tolic Spikic

    Drmic
  • xyz
    840
    Špikić i KTC su ozlijeđeni. Jbt, non-stop nam je 5-8 igrača ozlijeđeno. Ili su pretrenirani ili se na treningu ne radi ništa. Ovo drugo mi je puno vjerojatnije.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    LIvi
    B.Šutalo-Lauritsen-Perić-Bočkaj
    Gojak-Baturina
    Menalo-Tolić- Marin
    Drmić
  • deda
    28k
    Meni se čini da je odvojena grupa postala grupa ozlijeđenih (KTC, Šutalo l i ll, Emreli, Špikić). A ti Čačke reži jos kadar. :rage:
  • Crusades1986
    9.8k
    Kaze osvrtnik da ce B. Šutalo i Emreli konkurirat za Istru
  • Eduardo
    17.6k
    Ja bih volio vidjeti ovu momčad; Livaković | Moharrami - Lauritsen - Perić - Štefulj | Mišić - Ivanušec | Menalo - Baturina - Oršić | Drmić

    To su tri izmjene u odnosu na Belupo; Perić > Ristovski | Štefulj > Bočkaj | Ivanušec > Ljubičić

    S Perićem dobivamo stopera koji zna igrati i koji može pokrenuti napad iz zadnje linije "vođenjem" lopte u protivničku polovicu čime stvara višak tj. brojčanu prednosti nad prvom suparničkom linijom. Uz Šutala on je sigurno naš najsigurniji stoper u igri nogom.

    S obzirom na predstave Bočkaja i Ljubičića na poziciji LB-a rado bih vidio što u ovom trenutku može pružiti Štefulj.

    Mislim da bi Ivanušec uz Mišića kao neki deep play uz spomenuti napadački kvartet mogao demolirati Istru. Sviđa mi se ta kombinacija ovako na papiru.
  • Shane
    165
    Livaković
    Moharrami-B.Šutalo-Lauritsen-Bočkaj
    Gojak-Ljubičić
    Emreli-Tolić-Marin
    Drmić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.