• Krizy
    36.4k
    Misliš Petković? :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Kod 3-0 si kontam kako sam u zadnji tren prepravio rezultat, pogodio i da sam Mourinho :rofl:
  • Captain America
    14k
    Nadam se da će Čačke skupit muda i gurnut Martina umjesto Luke u vatru protiv Ludogoreca. Senzacionalan je.
  • Nousername
    613
    Baturina bas daje zivosti tijekom cijele tekme.Nece igrati ispred Ivanuseca protiv Ludogoretsa ali ak se ovaj ne probudi kroz iducih par tekmi a Baturina nastavi dobre igre ne vidim kako ce ovaj zadrzati poziciju u veznome redu
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja pogodio rezultat konacno, al mi Menalo nije zabio :grin:
  • The Undertaker
    4.1k
    Baturina baš odličan. Igra se nogometa ali sve sa mjerom. Oršić je u teškoj banani. Izgleda kao amater.
  • Jaro
    5.6k
    dobar je ali nije jos za ozbiljne tekme, povuce ga dobar potez pa ode u krivo. Ivanusec je bitna karika u igri, samo da se povremeno ne gubi kao spica...
    Steta primljenog gola... iskreno, ocekivao sam kiks veceras, ali fino odradjen posao, vraceni neki u igru nakon ozljeda i izbivanja. Drmic ak mora ispucat kvotu promasaja, nek to odradjuje na ovakvim tekmama...
  • Mrvica
    3.3k
    Ja sam u predictoru bio dobar kod 3:1 sad mi žao što smo zabili gol, barem bi rezultat pogodio ako ne i strijelca :rofl: šalim se naravno, drago mi je zbog Emrelia
  • Jaro
    5.6k
    yep, Orsic je potpuno van forme...
  • Carrasco
    4.1k
    Drmic ak mora ispucat kvotu promasaja, nek to odradjuje na ovakvim tekmama...Jaro

    Ovakve ce samo i igrat...
  • xyz
    840
    Baturina me podsjeća na Modrića. Modrića je nemoguće nadmašiti, ali baš ima ono nešto.
    Ivanušec nije na kreativnoj razini, ali jako puno radi za momčad.
    Nadam se da je Menalo ok jer nam je jako bitan postao na desnom krilu.
  • deda
    28k
    Tko ti je kriv kad si kopirao od mene :rofl:
  • Mrvica
    3.3k

    Zapamtit ću za idući put da te ne kopiram :lol:
    Dao Bog da pogriješim svaki put ako će zabijat više od prognoziranog :strong:
  • BBB Sibenik
    4k
    Mali Baturina me oduševljava čim dodirne loptu. Znam da je Istra u pitanju, al kako ore kroz sredinu u leđa protivnicima podsjeća me na Olma na trenutke u Dinamu
  • Krizy
    36.4k
    Oršić ima 2 gola i 3 asistencije u 340 minuta. A mnogi pišu da nije u formi. Mislim da je okej sve osim mirnoće u završnici ali on većinom bude najbolji kad počne grupns faza ili tako nekako. Bit će to dobro :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.