• Efes Pilsen
    6.9k
    Imamo bas brutalnu sirinu, igrace svih profila, za HNL brutalno duplirano. Ove sezone rotacije ne smiju izostat. Baturina mali igra odlicno, minute dobija u kontinuitetu. Drmic ce morat malo zapet, ocekujem da vrati zlatnu kopacku u Maksimir. Orsic ofanzivno ni priblizno kao sto moze bit, ali eto gol i asistencija se pisu.
  • Infinity
    15.2k
    Ne mogu biti nesto pametan, gledao sam prvih 15 minuta i na kraju sudacku nadoknadu. Drago mi je da ekipe iz donjeg dijela tablice meljemo bez problema. Jedva cekam Varazdin da se potvrdi da Belupo i Istra nisu slucajnost.

    Onako iz sazetaka na kraju mi se cini da je Bockaj odigrao dobru utakmicu. Drmicev promasaj se ne smije dogadjati, a Emreli je pokazao i Petkovicu i njemu kako se reagira kad si pred golmanom.

    Drago mi je da je Sutalo konacno debitirao, jos je i zabio. Tu je igrao i Dilaver kojeg je netko danas zazivao. Baturina opet u vatri, usao je i Marin, a ako nastavimo s ovim rezultatima vjerujem da ce mladji igraci dobiti jako puno minuta, kako njih dvojica tako i neki koji su medju juniorima.
  • deda
    28k
    Moj prigovor je da smo Istri dozvolili previše udaraca. Čak 10, 6 u okvir.
  • Jaro
    5.6k
    bar pola je bilo sa 30m
  • Neki tip
    19.4k
    Ja bome na 4 - 1 ne prigovaram.

    Mogu eventualno na sparini onako reda radi da se zakuka nešto, njima na terenu ništa.
  • Ali
    1.9k
    Dobro je to sve, jos smo u igri za LP, osvojen superkup, tri pobjede uz podosta golova 3 pa 5 pa 4...
    I to ak se nevaram skoro svih 12 drugi strijelci. A jos bolje je kaj nakon svake tekme pricamo o barem dvije tri stopostotne koje nije zabio netko od igraca isto razliciti.
    Dakle dobro je, a ima puno prostora za napredak u realizaciji. Doci ce i to
    Jedna sitnica, ajde dvije, obrane vrtimo sve kombinacije ali nikako odrzati koncentraciju da imamo cistu mrezu. I da, nisu ovo bas neki protivnici nase razine. Tek trebaju doci ozbiljni protivnici.
  • Nousername
    613
    Drmic uopce nije lose pucao.Poslao je nisku loptu u kut i ovaj ju je vrhunski obranio.
  • Carrasco
    4.1k
    Išao je sam na golmana, ako ne zabiješ loše si pucao.
  • Jurki
    8.7k
    Rutinska visoka pobjeda.. super je kaj se ozlijeđeni igraci vracaju..cak serviser nije cekal do 85.minute sa zamjenama. Istra je izgleda potrosila 9 zivota.. zgleda se bu na onak lijepom stadioncicu igral drugoligaski nogomet sljedece sezone.
  • Krizy
    36.4k
    Treba samo obranu zategnuti, jedina momčad koja nam nije zabila gol ove sezone je atomski Hajduk
  • NORTE
    9.3k
    Ivanušec je bio ljut jer je majstor Emreli zabio gol, umjesto da je njemu dodao.

    Možete li ne komentirati 'predictor' po ostalim temama? Dajte si otvorite neki chat za to.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ja ne mogu vjerova da ekipa okolo piše kako start na moharramiju nije bio penal.
    razumijem, navijaš da dinamo izgubi, al ono...čisti kontakt, branič ispao kao ratkapa, nije vidio lopte, a kamoli igrao s njom...

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/dinamo-se-nakon-uspjesnog-gostovanja-u-europi-okrece-domacin-izazovima-istra-u-potrazi-za-prvim-bodovima-na-maksimiru-20220729
  • Jaro
    5.6k
    glup, al penal cist, da nemre biti cisci (osim kad Suarez na gol crti skine cist gol rukom na SP u JARu)
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne znam, kad gledam ovu kameru iza gola, prije nije penal nego jest.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.