• db-izbjeglica
    12.9k
    ček, ne vidiš čisti kontakt i udarac po nogama negdje oko 30 sekunde videa?
  • The Undertaker
    4.1k
    Kad gledam prvu kameru onda bih rekao penal 100%, kad gledam ovu iza gola onda baš i ne. Po meni, kontakta ima ali jako potenciran pad, nešto slično penalu na Belji.
    Kod ovakvih situacija dajem pravo sucu što god dosudi.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Meni s tribine izgledalo ko čisti penal. Nakon kaj sam pogledao snimku još sam sigurniji da sudac nije pogriješio. Faul je bio, bio je u 16 i sve OK.
  • Nino Bule
    11.5k
    Koja je sluzbena brojka gledatelja ?
  • Rocky1986
    245
    koliko je bilo ljudi na lokomotivi?
  • seljak86
    2.4k
    mislim da cca 4300
  • Carrasco
    4.1k
    Bočkaj najbolji večeras, gol i asistencija i još par odličnih šansi je namjestio.
  • blackbully
    4.4k
    8srqpve0pllulnm3.jpg
    Večeras daleko najbolje ocijenjen sa 9.1. Usporedbe radi, drugi iza njega je Oršić sa 7.9 što je poprilično veliki "gap" između njih dvoje. Prije točno 2 tjedna Pero je protiv Lokomotive bio najgore ocijenjeni igrač sa 5.8 i izvađen u 24. minuti.
    A sad se nadajmo da će ovako nastaviti i da je konačno našao pravu formu.
  • mniokl
    254
    Kada se gleda gola statistika Bockaj je savrsen igrac.Ali nije to bas tako,niti je jucer odigro svemirski,niti protiv Slavena katastrofalno kako neki komentiraju.Jucer na pocetku neke ciste lopte ne moze uhvatiti,puno puta ga je tijekom utakmice Orsic spasavo jer istrci za igracem a ovoga nema nigdje.I dalje izgleda kao da nije spreman za ozbiljnije protivnike.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kad gledam prvu kameru onda bih rekao penal 100%, kad gledam ovu iza gola onda baš i ne. Po meni, kontakta ima ali jako potenciran pad, nešto slično penalu na Belji.
    Kod ovakvih situacija dajem pravo sucu što god dosudi.
    The Undertaker

    Pa kad se već imaju kamere onda se ne traži ona na kojoj se ne vidi kontakt, već ona na kojoj vidi kontakt...
  • deda
    28k
    Bočkaj je sinoć napravio par grešaka koje niste primjetili, a ja sam žile rezao. U Razgradu ćete ih primjetiti jer će ih bolja momčad koristiti. Sve više sam uvjeren da trebamo prijeći na 3-5-2 jer su nam bekovi najlošiji dio momčadi.
  • Klenx
    4.1k
    3393 je meni odlična brojka za najudarniji vikend u sezoni.

    15.9 pod istim vremenskim uvjetima i protivnikom to je 5500
  • Nousername
    613
    sjeti se samo kako smo igrali 3-5-2 do prije par mjeseci.Za 3-5-2 treba biti dosta uigran iako to masa ekipa danas fura a ne mogu igrati.Za 3-5-2 trebas imat bekove koji ce ti rokat gore dolje bez prestanka 90 minuta sto mi u Bockaju nemamo.Osobno ne volim tu formaciju jer ju sve vise timova igra ,a vidi se da ju ne mogu igrati.Tovari su isto krenili gurati tu igru sa tri stopera odozada od kada im je dosao Kalinic i mogu reci da im je igra bila puno bolja kad su igrali normalno sa 4-2-3-1.

    Bockaju lijevi bek nije prirodna pozicija i treba se nauciti pozicionirati na pravi nacin.Time bi koliko-toliko nadoknadio manjak brzine.Moha je meni drag igrac ali izgleda da u Iranu nemaju neke skole nogometa.Kod njega se bas vidi da mu fale neke osnove u nogometu.Sreca pa da ima srce i brzinu pa time stize ispravljati pogreske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.