• Efes Pilsen
    6.9k
    Ne, samo u zadnjem, play offu. Znaci ona utakmica iza Ludogoreca, pa bila za EL ili LP.
  • Zdravko Maček
    117
    Ljubičić nema brzinu za beka, pretrčavali su ga i protiv Shkupija i protiv Hajduka. Zna igrati, zna se postaviti, ali kad ima prostora u 10m zaostane 2m
  • plavi72
    718
    U petak u Puli mora lijevi bek igrati,poluvrijeme jedan,drugi ili vide na treninzima tko je "jači" Bočkaj/Štefulj,a i gol nas ne ide morat će ovo početi "upadati",utorak akoBogda

5.5k
    Ova rolica Petrovića je bila logična, tj morao ga je proći da bi zabio. Dobro mu golman izišao. Da je pucao , 90% da bi mu skinuo.

Jučer uopće nije loše igrao. To što se vraća, to je njegov forte. Da se ne vraća, već bi ga ovdje pljuvali jer ne igra obranu. Lani je bio za kurac, i opet smo zabili bez izrazitog strijelca najviše golova poslije rijeke. Uz njega drugi zabijaju više.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa mogao je ranije pucati.... petković nema opravdanja za tu priliku, odabrao je valjda najgore moguće rješenje.
  • Neki tip
    19.4k

Slažem se da je, u cjelini gledano, dobro igrao jučer.

Međutim, ne slažem se da je morao proći golmana da bi zabio.

Iz onakve prilike je morao ili pucati lijevom nogom u dalji kut ili desnom u bliži ili, možda i najlogičnije ako mu "lijeva" ne ulijeva povjerenje, dodati Ivanušecu koji je utrčavao. Svaka od tih opcija bila je nogometno logičnija, nego dribling koji je on pokušao. Isto bi bilo i da mu je dribling uspio. To nije bila najracionalnija napadačka odluka, već zadnji izbor, a koji je on, nažalost, napravio.
  • Eduardo
    17.6k
    nije ga morao rolati, mogao je to zabiti lagano u svoju desnu stranu. Uz Menala je baš izdominirao utakmicu prvih 10 minuta drugog poluvremena. Ukupno gledano nije bio loš, daleko od toga, jedina moja zamjerka je upravo ta rolica... mora rješavati takve situacije tu nema rasprave.
  • IceMan
    1.5k
    Najviše boli činjenica da je ovo ipak najbolji naš kadar u zadnjih 10 godina, gle čuda nikog nismo prodali i gle još većeg čuda pogodili smo s tranfserima (i to podosta skupim) da bi onda streplili pred nekakvim Skhupijem ko da smo protiv Bayerna.

Svaka čast ligi prvaka na zaradi i svemu ali nekako s takvim stručnim stožerom priželjkujem Europsku ligu i tu sumnjam da ćemo nešto igrat specijalno.

Naravno ako se bilošta do onda ne promijeni al u to svi jako sumnjamo.
  • Infinity
    15.2k
    Da je Petkovic i prosao golmana opet bi izasao na branica koji ga je pretrcao dok je on pokusavao proci golmana. Morao je pucati ili trznuti golmana u jednu stranu pa lagano proci u drugu. Meni je ovo glup i neozbiljan potez za ovakvu utakmicu. Da smo vodili 5-0 ne bi mu nista rekao i da ju je digao, okrenuo se i opalio skarice. Kod 0-0 u ovako bitnoj utakmici moras izabrati potez koji ima najvecu sansu biti uspjesan, a ne ove gluposti. Da je lobovao golmana, pa mu ovaj skinuo rukom ili branic izbacio s linije nitko mu nista ne bi rekao. Pa da ju je opalio ravno u golmana naisao bi na manje osuda, ovako je ispao 'klasicni Petkovic'.
  • Gelipter
    3.5k
    Dan poslije, naravno najvažnije da smo prošli, ali mene zapravo od svega najviše brine atmosfera u momčadi. Vidjelo se kod više igrača, a najizraženije kod Livakovića otpočetka, pogotovo s onim gestikuliranjem za zamjene da je prisutna određena frustracija. Kod igrača koji ne igraju na svojim pozicijama također frustracija može samo rasti, uz izvedbu naravno koja nije na nivou kakva bi bila da igraju na prirodnim pozicijama. Drmić jučer nije ni dobio priliku, Baturina minute na kapaljku, Tola ni minute.
    Kaj se Petkovića tiče, isto sam mišljenja da sve u svemu nije odigrao toliko loše, na trenutke kvalitetan i koristan, a na trenutke se uklopio s ostatkom momčadi. Ipak, kod one prilike je trebao ranije pucati jer je imao prostora, lopta mu se pojavila pred nogama da bolje nije mogla, mogao je čak i dodati ili pucati u dalji kut, ali onda to ne bi bio Petko.
  • Jaro
    5.6k
    a i gol nas ne ide - a Drmica ne koristi...
    12.9k
    Činjenica je da je došla malo organiziranija i bolja ekipa da bi jučer bilo lapapa ili ti ga novi prošlogodišnji Šerif.IceMan

pa šta je bilo moguće dobiti nešto značajnije bolju i organiziraniju ekipu u ovoj fazi natjecanja sa koeficijentom koji ima dinamo?

da, odigralo se porilično nedopadljivo u ove dvije utakmice, ali taj shkupi nije momčad jazavaca, to je prvak zemlje koja nije nikakva nogometna egzotika, to je momčad koja je kvalitativno tu negdje sa klubovima van najbolje četvorke HNL-a.

nije nikakvo čudo ako dinamo odigra knap utakmicu sa goricom, lokomotivom ili slaven belupom, pogotovo u ovoj fazi natjecanja. jbg-a nije to klub sa farskih otoka ili malte pa da se mora očekivati lagano gaženje.