• marcio amoroso
    32.4k
    Po meni je ova momčad presaugala. Jednostavno su neki predugo tu i momčadi je potrebna nova energija. Novi igrači, nove vođe i novi heroji.

    Danas smo startali sa jednim novim igračem u odnosu na prošlu sezonu. Taj igrač je veznjak koji je došao da donese energiju u vezu, a krpa mjesto lijevog beka na koje smo doveli 8 pojačanja.
  • Gelipter
    3.5k
    Prva utakmica mi je bila bolja jer sam sa sjevera uz zastave manje vidio. Jebena sramota i podsjetnik na neki Dinamo u Europi prije desetak godina.
  • Krizy
    36.4k
    Ukratko: nismo htjeli tenis, pa smo dobili penis
  • Captain America
    14k
    Dio ekipe tu misli da su ovi razina Belupa i to je grdo podcjenjvanje Shkupija. Eto Osijek koji će se borit za naslov kod nas se interesira za Sundaya, a imaju Belju i Miereza. Kolko god se to nekima ne sviđalo, Shkupi nije shit ekipa koju se moralo nabit 5-0 već prvak svoje države. Čestitam dečkima i treneru na izborenom prolasku u nehumanim uvjetima za vrijeme obje utakmice.
  • Gelipter
    3.5k
    A isto je igrao neki Ljubičić :chin:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pamti se sam prolaz. Igrali smo dobro samo prvih 10 minuta drugog poluvremena. Previše igrača je van forme, a ni voljni moment nije na nivou. Ne znam zašto se Čačić boji mijenjati ranije. Ivanušeca je trebao vaditi oko 65. minute. Nadam se da će se za Bugare oporaviti Theo ili Boško jer s ovim Perićem smo najebali. I nek ne muči više Ljubičića na beku.
  • MM17
    221
    Prolaz se pamti, ostaloga se ionako neću sjećati za mjesec dana. Još jedna europska jesen je tu, volio bih lp, ali uvijek ću se zadovoljiti i el gdje smo i više nego konkurentni. Mogu se složiti da smo oba dvije utakmice odigrali relativno loše, ali ovakvo pljuvanje i zazivanje promjene nakon 5 utakmica u sezoni gdje imamo trofej protiv tovara, dvije pobjede u ligi i osiguranu jesen u Europi mi stvarno nije i neće biti jasno. Pa ljudi moji ne možemo svaku utakmicu dobiti 5:0 i još imati tri, četiri zicera, a i onda sam dojma da nekima ne bi bilo po šmeku i pisali bi da zakaj nije 7:0.
  • blackbully
    4.4k
    Zdrijeb za playoff je u utorak 2.8. u podne
  • rob ljubavi
    774
    Loše, baš loše, nadam se da je tempiranje forme.
  • IstokKa96
    557
    Peta tekma sezone, a komentari kao da smo svih 5 izgubili...zbilja taj klub dobro i funkcionira uz takvu podrsku iz vlastitih redova...
  • Jurki
    8.7k
    Ajmo malo realnosti.. pratim Dinamo dugiii niz godina ali bas nikad nismo odigrali kvale za Lp lagano. Nek me ispravi netko ako sam fulal. Ovo danas je bilo lose, pamti se prolaz i to je to. U globalu ovo je uzas da 30. klub Europe mora igrati kvale al to moramo zahvaliti ostatku hnl-a. Jednom rijecju kakva nam je liga tak i pocinjemo Europu. Bodove bumo na drobno brojili i ove sezone
  • Mrvica
    3.3k
    Pobjeda se računa, čestitam momcima na prolasku! Šteta što Drmić nije igrao, imam osjećaj da bi bila drugačija priča što se tiče realizacije. Menalo definitivno zaslužuje igrat što više, izgine na terenu i igra živne. Čim je ušao odmah druga priča, šteta za poništen gol. Sve u svemu idemo dalje!
  • Neki tip
    19.4k


    A gle, ne radi se ovdje o manjku podrške. Pa neće im nitko zviždati protiv Istre zbog ovog danas.

    Osobno - i tribinu sam promijenio radi negative čim krene malo lošije, ne podosim kenjkanje tek toliko da se kenjka.

    Međutim, 90% negativnih komentara odnosi se na notornu činjenicu - imamo trenera koji na toj poziciji naprosto toliko strši kao neadekvatno rješenje da bode oči.

    Očajno vodi utakmicu. Podsjeća me na 17godišnjeg mene kad mi se na CM ne da odigrat utakmicu pa samo klikam da završi. Bez praćenja utakmice, bez izmjena, bez ikakvog team managementa. Postaviš, pustiš da se igra i čekaš kraj.

    Ante Čačić ovo neće posložiti ni nakon 15 ni nakon 55 utakmica i to je, mislim, jedini razlog zašto su komentari "kao da smo svih 5 izgubili".
  • LovroZG
    1.3k
    Dio ekipe tu misli da su ovi razina Belupa i to je grdo podcjenjvanje Shkupija.Captain America

    A čija su razina? Hajduka i Osijeka? Čim smo ubrzali protok lopte početkom drugog poluvremena njima su se rupe stvarale u obrani. Imaju par dobrih igrača u napadu, al obrana im je slaba i to smo trebali iskoristit.

    Mogu se složiti da smo oba dvije utakmice odigrali relativno loše, ali ovakvo pljuvanje i zazivanje promjene nakon 5 utakmica u sezoni gdje imamo trofej protiv tovara, dvije pobjede u ligi i osiguranu jesen u Europi mi stvarno nije i neće biti jasno.MM17

    Zazivaju se promjene jer u globalo ovo šta sad pokazujemo i šta Čačić izvodi nije puno drukčije od onoga šta su radili Krznar i Kopić, a to je naravno jako loše. Naša sreća je u tome da se možemo busat o prsa s trofejima i pobjedama jer smo tak i onak u pretkolima i domaćim tekmama u 90% slučaja favoriti pa se sve može svest na to da se pobjedi ne gleda u zube. Samo je, reko bi opravdano pitanje hoće li igra s vremenom bit bolja. U 4 od 5 tekmi je dosad Čačić moro radit korekcije da mi proigramo protiv slabijih protivnika, danas radi zamjene u nadoknadi da krademo vrijeme, a trebalo se ranije mijenjat jer smo pali i općenito nam igra ima puno crnih rupa. Dakle, nije naša igra samo stvar eventualnog tempiranja forme nego i trener ima puno problema s postavljanjem igre, a to je već zabrinjavajuće.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kvale su uvijek bile mučenje i mislim da je Shkupi podcjenjen od strane nasih medija al to ne mijenja stvari da je Čačkone kriminalno vodio utakmicu .

    Sve donekle mogu razumjet al da ne igra s klasicnim lijevim bekom to ne, da je Štefulja stavio mi bi ovo glatko prosli...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.