• M77
    455
    Zao mi je para sto sam ostavio u birtiji dok sam gledo tekmu...
  • miro
    3.2k
    Ante Čačić ovo neće posložiti ni nakon 15 ni nakon 55 utakmicaNeki tip sa Zapada
    upravo ovo, to je nažalost najveća istina

    Za tekmu danas smo si sami krivi što ju nismo "ubili" do 60. minute, ali nema govora da ova ekipa nema podršku (barem što se mene tiče, a vjerujem i 99% navijača)
  • Smotanihaker
    593
    Meni je fascinantno koliko Čačić stavlja vlastite igrače u nepovoljne položaje.
    Znači Livakoviću kaže da igraju od noge do noge i onda spusti našu obranu i Mišića a ostalu petoricu pošalje gore i stalno se činilo da nam je u sredini krater. A Goce samo postavio svojih pet igrača da pokrivaju našu obranu i ništa od iznošenja lopte jer nemamo uigrane mehanizme i onda Livakoviču svi brojimo a trener ga usosio do kraja.
    Onda Oršić, stavi Ljubičića na beka (što je još jedna glupost) i on ne ide otvarati liniju Oršiću nego zaostaje, i Oršić je stalno 1 na 2 i gubi lopte ili ih vrača Uopće nema puno situacija 1 na 1 koje bi iskoristio, i onda mi opet brojimo Oršiću.
    A sada ono najbizarnije, stavi Ivanušeca na 10-tku koju i ovaj igra u fazi obrane ali kada dodje naš napad onda se Petković spušta na 10-tku a Ivanušec ide u špicu. I onda se čini da sve ide preko Petkoviča a da Ivanušeca nema nigdje, a ovaj mora u špici biti da bi naša 9-tka se mogla igrati nogometa na centru. I onda dobiješ frustriranog Ivanušeca koji igra izvan pozicije, i opet mu mi brojimo kako nije u formi i ostalo. I onda dobiješ da igramo sa 9-tkom koja igra playa, sa 10-tkom koja igra špicu i trči u obrani da bi se Petković mogao igrati nogometa.
  • Str1nger Bell
    701
    Mislim da je problem što dio ekipe ne shvaca zasto se ljudi bune i nisu zadovoljni iako redamo pobjede za sad. Stvar je u Anti Čačiću i u tome sto se vrlo vjerovatno nista nece promjeniti. Sa Bjelicom smo isto na pocetku sezone imali neke kikseve, ali si imao vjeru u trenera da ce se nesto poboljsati. Uostalom kod tog istog Bjelice si vidio razocarenje i odma na intervju-u nakon utakmice je dao do znanja da ovako nece ici.
    90% nas vec sad moze rec kako ce izgledat Cacicev intervju i da apsolutno nista nece promjenit niti za Istru niti za Ludogorec. Nakon tolikog niza godina fenomenalnih rezultata u europi, opet me strah kako ce to izgledati udemo li u Ligu prvaka sa tv serviserom…
  • IstokKa96
    557
    Jasno da im se nece zvizdat protiv istre, to nije upitno...meni je fascinantno da se jos nije rodio trener Dinama kojem se nije trazila mana nakon npr. 'prvih 5 tekmi'...kako je netko napisao, uzeli smo trofej protiv najveceg rivala, 2/2 u prvenstvu i osigurali skupinu KL...dakle, svi zadaci su ispunjeni...put do njih takav kakav je, ali zamislimo se kakav odjek u javnosti bio da su to recimo 'juznjaci' napravili...zivjet se ne bi moglo od njih...a mi, umjesto neke malkar umjeren srece, skoro pa sipamo zuc vec mj dana.
    Slazemo se da Čačke nije po cefu, al jbg, nadji mu argument za smjenu...al opravdani, ne nas navijacki dojam...da je riknuo veceras, bio bi bivsi i cini mi se da bi to izazvalo vise srece nego ova pobjeda...trenutno nemamo (u klubu/na klupi) boljeg i jbg...

    Isprike na 'kobasi'
  • Stjepan
    479
    Imam osjećaj da Čačić u svlačionici samo pročita prvih 11 i ajmo dečki igrat tako izgleda Dinamova igra bez nekih ugiranih automatizama kretnji izgradnja napada 0
  • miro
    3.2k
    I jedna blasfemija za laku noć (najte zamerit) - mogli bi Ademi i Ivanušec malo zamijeniti pozicije - Arijan je opasniji po gol protivnika, a Luka puno bolje gradi igru
  • Captain America
    14k
    A čija su razina? Hajduka i Osijeka? Čim smo ubrzali protok lopte početkom drugog poluvremena njima su se rupe stvarale u obrani. Imaju par dobrih igrača u napadu, al obrana im je slaba i to smo trebali iskoristit.LovroZG

    Upravo si opisao Hajduk u superkupu.
  • Crusades1986
    9.8k
    Naravno da nece bit ista reakcija kao da to netko drugi napravi kad mi nismo ti drugi i mi ciljamo na nesto vece, kvalitetnije i ozbiljnije od teskom mukom izborenog prolaza protiv Shkupija.

    Mi nismo ta razina, mi tezimo necem visem i boljem i uvijek trazimo vise, jace i bolje.
    Koliko god to tesko bilo, uvijek treba gledat naprijed i drzat istu razinu ili se poboljsavat.

    Znaci Dinamo se nakon 3 prezimljavanja u Europi, od toga jedno cetvrtfinale EL, vise ne zadovoljava sa osiguranjem trecerazrednog natjecanja koje je ostalima tesko dohvatljiv cilj, nego Dinamo gleda borbu za trece mjesto u LP, ako ne i prolazak skupine LP (od kojeg nas je dijelilo nekoliko minuta protiv Sahtara).
  • Jaro
    5.6k
    Osigurali smo KL?
    Kaj je KL cilj sezone? To znaci da si ispao od 2 nizerangirana od sebe, EL da si ispao od jednog...
    Cacic je vec bio trener dinama i nije da je nesto naoredovao od onda. Prije Cacica smo imali 2 "Cacica", dakle nije ovo njurganje nakon 5 tekmi nego nakon sezone i pol... Nije ekipa na Zoni glupa da ne kuzi da ovaj ne valja, ne zna voditi tekme i radi iste greske kao prethodnici.
    Dinamom se upravlja na nacin kao da nuklearkom upravlja Homer Simpson...
  • IstokKa96
    557
    Na pocetku svake sezone Dinamovi minimalni ciljevi su isti: dupla kruna i prezimljavanje u Euro natjecanjima.
    Jasna je zelja za prezimljavanjem u LP, a realnost je malo drugacija jer mi se cini da je ekipa zasicena medjusobno i onda se dogadjaju 'muke po Skhupiju'.
    KL je utjeha za evenutalne neuspjehe u kval. za kvalitenijim natjecanjima i nemali broj komentara bio je u stilu 'osvajanja KL' (ako su Roma i Mou nasli srecu u tome, ne vidim nijedan razlog zasto to ne bi mogli mi i nas neki 'Mou' jednog dana), a draze mi je mastati o jos jednom Dinamovom Euro trofeju nego o prezimljavanju u LP.
    Kaj se tice odabira trenera, ocito postoji neki dublji razlog zasto nijedan kvalitetniji trener od Čačića nije htio/mogao na klupu i u tome se krije 'Homer Simpson', slazem se.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bome smo imali srece u Markusevcu da je otisel :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Izrazito rubna situacija, ali po meni, regularan gol.
    Sad, što bi se dobilo uz VAR...tko zna!

    slika.png
  • plavi72
    718
    Ljubičić ne može igrati lijevog beka,ispadao je previše,bit će bolje utorak,ima li var u idućem pretkolu?
  • blackbully
    4.4k

    U 4. pretkolu, odnosno playoffu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.