• blackbully
    4.3k


    Znaci sjever dolje rasprodan? Za vrijeme godisnjih odmora?
    Ja se samo nadam da ce brojka ostati priblizno ista kao i zadnjih kola prosle sezone. Nekako da nece taj "hype" nestati. Sumnjam u to, ali...
  • NitkoBitan
    11.6k
    Znaci sjever dolje rasprodan? Za vrijeme godisnjih odmora?
    Ja se samo nadam da ce brojka ostati priblizno ista kao i zadnjih kola prosle sezone
    blackbully

    Pa na sjeveru zadnjih kola prosle sezone je i bilo 4.5k ljudi recimo na Osijeku. Na Hajduku je bilo preko 5k jer se ulazilo i sa kartama za sjever gore. Ma ja racunam da ce interes bit velik jer vec preko mjesec dana nema tekmi a nakon ovog derbija "veca" domaca hnl tekma je tek sredinom kolovoza.
  • NORTE
    8.9k
    26,117seljak86
    Kapacitet stadiona je 24.851.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Koliko ljudi očekujete na superkupu?NORTE

    Oko 12k
  • Stjepan
    479
    Sve ispod 15k je sramotno
  • NORTE
    8.9k
    Sutra bi trebale izaći informacije o ulaznicama, a sjever bi morao biti 40 kn koliko košta i jug.
  • Gelipter
    3.4k
    Od 4.7. kreće prodaja ako je suditi po tome kaj su rekli jučer na ticket pointu kad su se uzimale godišnje.
  • Neki tip
    19k
    Ak je po rezultatima na pripremama išta suditi, Superkup bi za nas trebao biti lijep uvod u sezonu.

    Hajduk nijednu od 4 pripremne nije dobio, a osim Genta koji je dobra momčad (ali ne vrhunska, a baš su ih potopili), protivnici su bili ništa jači od onog što ih kao nenositelje čeka u pretkolima KL..

    Cluj, HSV, Kisvarda..

    Ali dobro, lako mi za njihove euromuke, nekakvih 2 ili 3 prema 0 tako bi lijepo sjelo sljedeće subote..
  • Carrasco
    4k
    Po rezultatima na pripremama se ne može apsolutno ništa suditi, a i mi nismo briljirali... za 5 minuta smo primili tri gola od Spartaka iz Trnave.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pripremne utakmice ništa ne govore i ne treba na njima neki optimizam graditi. Budimo realni, oni su imali puno teže protivnike na pripremama od nas.
  • NORTE
    8.9k

    Ma jasno, od ponedjeljka tek, samo šta nisam jučer znao ni koji je dan pa lupetao.
  • deda
    27.4k
    Prvi put će se isplaćivati i financijske nagrade finalistu i pobjedniku Superkupa shodno novom dogovoru o TV pravima. Finalist će dobiti 70.000 kuna, a pobjednik 130.000 kuna.

    Osim u superkupu financijske nagrade su uvedene i za novu sezonu Hrvatskog nogometnog kupa i to na sljedeći način. U pretkolu domaćinu pripada 10.000, a gostu 7.500 kuna. U šesnaestini, osmini i četvrtfinalu nagradu ima samo domaćin i to po 15.000, 20.000 i 30.000 kuna. Za polufinale je predviđeno po 50.000 kuna i za gosta i za domaćina. Finalistu kupa pripada 75.000 kuna, a osvajaču Rabuzinova sunca 150.000 kuna. Nagrade će zahvaljujući ugovoru o TV i sponzorskim pravima isplatiti Hrvatski nogometni savez.
  • LovroZG
    1.3k
    1 225 000 ukupni nagradni fond. Solidno. Pogotovo za niželigaše.
    Nadam se da će to još porast u budućnosti pa da i gosti u svim rundama dobe barem putne troškove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.