• reziser
    6.2k

    Nikad mi neće biti jasno, zakaj ne pregrade jug, daju im 2 sektora, pa 2 sektora prazna, pa 2 našima.. Nego ovako...
    Jedva čekam tekmu
  • NitkoBitan
    11.6k
    Tovarima 2500 mjesta karta 40 knKlasicZg

    Znaci i za sjever bi trebala bit 40kn.
  • Guinness
    1.9k
    Znaci i za sjever bi trebala bit 40kn.NitkoBitan

    Sumnjam. 40 kn za gostujući je imalo dosta klubova drugu polovicu sezone, mislim čak svi osim Šibenika. Ako se dobro sjećam bilo je spomenut nekakav dogovor, između klubova, oko fiksne cijene za gostujući sektor.

    Moj osobni dojam je da će HNL utakmice biti 40kn, derbiji i pretkola duplo, i grupna faza oko 100kn po utakmici.
  • Salva
    2.3k
    Grupna faza više, pogotovo ako bude LP.

    Ali kako god, razlog više da se kupi godišnja.
  • Ali
    1.9k
    Kak hajduk zna cijenu ulaznica za super kup a dinamo ne?
    A igramo na maksimiru
  • deda
    27.4k
    Zato što su cijene gostujućih ulaznica stvar međusobnog ugovora. Toliko smo i mi na Poljudu plaćali.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Nevjerojatna je kolicina maloumlja u komentarima ispod tovarske objave o kartama. Cak bih rekao zabrinjavajuce stanje uma
  • NORTE
    8.9k
    Tovarima 2500 mjestaKlasicZg
    Malo više od 10% kapaciteta stadiona (24.851).
  • maddaddam
    2.9k
    k5aicjorsn698fnk.jpeg


    Tko izdrži duže od 30 sec na njihovoj stranici, treba mu uplatiti ljetovanje u Vranjicu.
  • LovroZG
    1.3k
    Dugo nisu igrali SK pa valjda zaboravili pravila.
  • Ali
    1.9k
    Nemora biti neko mjerilo, ali mi smo pripremne tekme za superkup i sezonu odradili kak se inace rade, isprobali vise varijanti i sve igrace i nemamo niti jedan poraz. Dvije uvjerljive pobjede i jedan x, koji je u osnovi dobar da vidimo gdje curi.
    Uz napomenu da nam je Orsa bio na odmoru veci dio, da oba sutala nisu ni istrcala...


    A oni , nemaju niti jednu pobjedu, naprotiv u generalku sa gentom su usli sa najjacom postavom i 60min (mijenjali su samo pet i to kao na prvenstvenoj) nisu skoro presli centar protiv belgijanaca. poraz 3:0, a moglo je biti glatkih 6 komada...

    Tako da bi moglo biti interesantno u superkupu... naravno i veselo na plavoj strani
  • NORTE
    8.9k
    Koliko ljudi očekujete na superkupu?
    10, 15, 20 tisuća?
  • deda
    27.4k
    11.256
  • Nino Bule
    11.3k
    S tovarima na jugu ja ocekujem 15k
  • NitkoBitan
    11.6k
    Mene zanima i koliko ce turista pohodit derbi. Na tekmi protiv Lokse na Kranjci sam pricao u redu za kupnju karata sa jednim turistom koji je djecu odveo na tekmu i bilo mu je zao sto je isao doma dan prije tekme Dinamo-Osijek jer bi i to pogledao. Takoder su neki stranci bili na istoku (fulali tribinu :grin: ). Iskreno i nemam neku percepciju koliko je nas derbi atraktivan strancima da bi ga posjetili.

    Moja prognoza posjete: 4500 sjever dolje, zapad dolje 5000, jug 2500 i zapad gore + sjever gore 1000. 13k
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.