• Keyser Soze
    8.1k
    Kakva je rupetina ovaj Borevković, sve mi se čini da će ga Orša, Petko, Drmić i Emreli napastovat cijelu tekmu.
  • deda
    27.7k
    Tovari su do jučer kupili 850 karata
  • Salva
    2.3k
    Prodaja je do petka? Mislim da neće rasprodat cijeli kapacitet.

    Kaj se nas tice, 3000-3500 na sjeveru dolje, gore max 150 ljudi. Za zapad mi je teško procjenit.
  • deda
    27.7k
    Prvih 11 prema Olivariju:
    Liva, Rista, Pero, Ras, KTC, Ari, Ljubo, Miško, Orša, Špika, Petko
  • Mr Anderson
    5.3k
    Otišli studenti doma, teško da će bez njih prodat 2.500 karata.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Malo mi čudno da Ivanušec i Šutalo nisu u prvih 11. A i na pripremama Šuralo nije dobio ni minute, a ako se ne varam Ivanušec je igrao samo u prvoj. Nije valjda da ih već sad misle prodati.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Smiješno mi je da je Emreli svaku pripremnu igrao na desnoj i Špika na lijevoj strani, a sad u pravoj utakmici Špika desno. Ne razumijem.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Lijevo je rezervirano za Oršića. Na pripremama ga nije bilo.
  • bbb medimurje
    2.9k
    ma sumnjam da je prodaja razlog
  • deda
    27.7k
    Šutalo nije još spreman, nešto ga malo i muči kao
  • Neki tip
    19.1k
    Malo mi čudno da Ivanušec i Šutalo nisu u prvih 11.Mr Anderson

    Šutalo problemi s koljenom, a za Ivanušeca ne znam odakle da nije u prvoj.

    Aha, vidim sad ovu dedinu momcad gore koju prenosi iz SN.

    Hm, upravo pročitah SN i tamo je Ivanušec na desnom krilu, a Ljubičić na ofenzivnom veznom, a ne ovako kako je @deda gore prenio. :brow:

    Ali uostalom, sve je to novinarsko pogađanje.. pa nećemo valjda raspravljat o tome "zakaj Ivanušec ne igra" na temelju nekakve hipotetske novinske momčadi koju ja u istim tim novinama nisam ni vidio takvu, 5 dana prije tekme..
  • Infinity
    15.2k
    Ja se samo nadam da ce Spikic zaigrati. Ne znam, nesto vidim u tom decku :grin: Volio bih da nam sutra slete neki Ojeda ili Januzaj na desno krilo, al definitivno u Spikicu vidim potencijal za tu poziciju.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Šta je sa Drmića?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Splitskom klubu dodijeljen je kontingent od 2500 karata za južnu tribinu čiji je ukupni kapacitet nešto veći od tri tisuće. Četiri dana prije utakmice hajdukovci su već razgrabili oko 1500 karata tj. gotovo dvije trećine. Očekuje se da će sve ulaznice do vikenda biti rasprodane, a južna tribina Maksimira popunjena.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Splitska Torcida na svojoj je službenoj Facebook stranici objavila kako za utakmicu organizira Bili vlak: "Prijave za gostovanje vršit će se danas od 19 do 21 sat u prostorijama Kluba navijača. Cijena putovanja iznosi 260 kuna. Polazak iz Splita zakazan je u subotu u 10 sati ujutro te je potrebno doći minimalno sat vremena prije polaska! Ako još uvijek niste kupili kartu za utakmicu, to možete napraviti od 8 do 20 sati u Odjelu za članstvo na Poljudu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.