• bbb medimurje
    2.9k
    ipak će ih biti
  • bbb medimurje
    2.9k
    Gotovo sve ulaznice za subotnji Superkup na ticket point u Splitu su rasprodane, a navijači Hajduka će u Zagreb ići 'old school' načinom, Bilim vlakom.

    Prva hnl na facebooku
  • bbb medimurje
    2.9k
    Tovari su do jučer kupili 850 karatadeda

    Netko ima krive info :lol:
  • deda
    27.7k
    SN očigledno
  • blackbully
    4.4k
    Ovaj put će HŽ biti kriv što nisu ušli na vrijeme :lol:
  • bbb medimurje
    2.9k
    SN očiglednodeda

    Ovo da je otislo 1500 karata je jedini index prenio
    kome vjerovati
  • dzg717
    937
    Koga briga ?
  • Gelipter
    3.4k
    Ma ko ih jebe. Da napune i cijeli jug opet ćemo ih pojest. Studenti se vratili dole pa ide Bili vlak. Samo me zanima čega će se ovaj put sjetiti po pitanju ulaska na tribinu i oće li naši klimavci iz kluba popustiti kaj se tiče pravila za ulazak tovara.
    Naša briga treba biti samo koliko će nas biti i u subotu i na svakoj tekmi HNL-a ove sezone. Oni su ti koji se dominantno bave drugima i proždiru ih kompleksi.
  • NORTE
    9k
    Splitskom klubu dodijeljen je kontingent od 2500 karata za južnu tribinu čiji je ukupni kapacitet nešto veći od tri tisuće.
    Očekuje se da će sve ulaznice do vikenda biti rasprodane, a južna tribina Maksimira popunjena.
    bbb medimurje
    Tko je autor ovog proljeva? Novinari kod nas ne barataju ni osnovnim informacijama kapaciteta tribina.
  • Captain America
    13.4k
    oće li naši klimavci iz kluba popustiti kaj se tiče pravila za ulazak tovaraGelipter

    S obzirom na potpisan dogovor oba kluba, pravila ostaju kao i za svibanjski derbi. Transparenti na pregled dan prije, nema hoodica...
  • Gelipter
    3.4k
    onda ostaje vidjeti kaj će torcida ovog puta odlučiti i smisliti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Nemaju sta smisljat, ako im klub bude radio probleme policija ce trazit da ih se pusti na stadion da bi se izbjeglo sranje. Ja ne znam zasto je ikome ovdje napeto da se maltretira gostujuce navijace kao da mi ne idemo po gostovanjima i moramo prolazit kroz iste pizdarije
  • über alles
    1.5k


    Zato kaj su mrtvi kompleksasi koji ocito nikad nisu na svojoj kozi iskusili takav tretman,pa kao ko jebe tovare,a odnosi se na sve.
  • Gelipter
    3.4k
    ako aludiraš na mene onda si na potpuno pogrešnom tragu. Meni je napeto samo njihovo licemjerje i sranja da su najveće žrtve uvijek i svugdje. Jbt "u Zagrebu je Dinamova policija, a u Splitu nikakvih problema za gostujuće navijače na derbiju nije bilo."
    Naravno da nijedan normalan navijač neće podržavati policijsku represiju.... osim navijača hajduka kad im odgovara. Jako dobro pušimo njihova sranja i mi izgleda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.