• xyz
    840


    Ja se ne sjećam da je ikada Lokomotiva ušla u utakmicu s Dinamom kao favorit. Nažalost, za sve postoji prvi put. Nadam se samo da će ovo biti prvi i jedini, ali s obzirom tko vedri i oblači klubom...
  • Jurki
    8.8k
    Uprava kaj se ceka?
    Ocekujem obavijest da se Gnk Dinamo Zagreb zahvaljuje na suradnji dosadasnjem treneru Anti Čačiću.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Bio bi red da klub izađe u susret treneru i sporCkom te im dozvoli odlazak u penziju.
    U protivnom ćemo nastaviti djeliti poklone davljenicima i slušati debilne izlike o travnjacima, vremenu, umoru i eurogolovima.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ušla jw ušla prije 5 sezona kad je igra bila i gora nego danas
  • xyz
    840


    Obrisan je komentar od kolege. Bez obzira što je bio malo neukusan, nema potrebe za tim.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ono što možemo smatrati lošim potezom uprave je da Čačić danas ili sutra ne postane bivši. Sve do sad je rezultat ljudi prije njih, ovo bi se događalo i da je bivša garnitura trenutno u klubu.
  • Olmic
    2.7k
    Jedan fun fact. Od kad je nova uprava ravno jedna pobjeda
    Naravno ne igraju oni, ali dovoljno da ih protrese i da se ne sramote i da dopeljaju novog trenera..
  • xavier
    11.1k


    Znači uprava koja je tu 2 tjedna je kriva što na terenu loše izgleda momčad koju je sastavila stara uprava i koju vodi trener kojega je dovela stara uprava?

    Logično.
  • Orc123
    5.1k

    Ne nije nova uprava kriva za to. Ona ce biti keiva ukoliko on i dalje ostane trener nakon ove sramote koju gledamo vec 5kola HNL za redom.
  • xyz
    840


    Tragično je da se Uprava dovela u ovu situaciju. Već je dva-tri mjeseca jasno da igrači ne prate trenera.
    Čačić je trebao biti bivši najkasnije nakon Rijeke i to sam ovdje bio napisao. Ovo danas je krajnji rok ako se želi spasiti sezona. Mi ne možemo pobijediti Šibenik i Lokose s Čačićem. Mislim da je to svima sada jasno. Problem je što je momčad devastirana - s čim da novi trener radi kad na treningu ima 14 igrača i mora povući 7-8 juniora za trening (i to juniora koji su ostali u klubu jer ih ni drugoligaši nisu htjeli).
  • Fanboy
    2.2k


    Je, al je tad momčad izgledala dobro i trener imao najbolji ulaz u povijesti HNL-a te osvojio ligu, dobio Chelsea...Jasno da je ovo banalno rečeno jer su tek došli, no uprava će morati povući određene poteze prije nego li su mislili . Po meni su planirali završiti sa Čačićem sezonu, uzeti naslov s obzirom na veliku prednost, a onda mirno u novo rješenje. No, stvari su krenule u kontra smjeru i treba očigledno reagirati kako si i sam rekao. Nije uprava ni jedna kriva što se Čačiću pali lampica uvijek nakon 8 do 9 mjeseci na klupi. Trener sa rokom trajanja, nakon tog vremena nije upotrebljiv.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zanimljivo da se Čačiču dogadja identicna stvar kao sa repkom, kao sto su mnogi vec pisali,samo sto si je ovdje sam skratio roster.

    On ce zavrsit "sam pao sam se ubio",to je danas jasno kao dan.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Samo nek ga za Boga miloga maknu, već dva sata refrešam portale u nadi...
  • Olmic
    2.7k
    Kako smo slali prijave , mozemo slati i zahtjeve za smjenu sd i trenera. Imam osjecaj da se sve vise cijeni glas navijaca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.