• SAS1987
    13.3k
    Nećemo njega, on je ljevičar, s takvima ne surađujemoMlađi referent

    Gospe sinjska ako si u stanju, uzmi Stipu, a vrati nam Franju.
  • Ali
    1.9k

    Ja sam radio matematiku i koliko je izvediva takav proračun uz uvjet infrastrukture.
    Tomašević nema sa ovim veze, jer za ovu matematiku je prethodnik trebao izgraditi komforan stadion.

    A ako se pitamo jeli realno sa takvom ekipom igrati među 16 ili 32, pa ajmo samo ovu sezonu pogledat, što misliš da li bi takav sastav u grupi, chelsea, milan, salz, bili u prve dvije ekipe, nikad nije sigurno ali bih rekao da bi bili, Falile su nam pobjede nad salzburgom i barem jedan x sa Milanom i sa ovakvom ekipom. Pa recimo da Milan gurnemo u EL kao drugi na totenham u eliminaciji nismo baš bez šansi. Dok sa Napoliem vjerojatno nebi prošli, ali to je već među 8.
  • SAS1987
    13.3k
    ok sa Napoliem vjerojatno nebi prošli, ali to je već među 8.Ali

    Protiv Napolija bi bilo bolje da igramo sa Šutalom umjesto Lovrena jer bi bolje surađivao sa Modrićom, Brozom i Kovačićom.
  • Ali
    1.9k

    Prije par mjeseci su Joško-Dejan bili dobar tandem koji je zaustavio sa Brozom ispred i Brazil i Belgiju i Kanadu i Maroko...
    Ali tu su i Sutalo i Perkovic kao rezerve za slučaj kartona ili povrede...
    Ako gledamo kroz repku, ovaj prvi par je manje propuštao nego drugi recimo protiv turaka ali tu je zato Grande Livi :wink:

    Ovo je ionako samo mašta, ali mi je drago da su to bili nekad naši igrači
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nikad mi Kramaric ne bi bio ispred Petka.. pa ni tad.. Ja ne znam koliko su ljudi svjesni njegovog utjecaja na ucinak Orsica, Olma, pa u reprezentaciji Vlasica.
  • SAS1987
    13.3k
    Ovo je ionako samo maštaAli

    Trebao si napisati odmah... :blush:
  • NORTE
    9k
    Očekujem čistu pobjedu u Gorici, ali tamo smo zadnje dvije jedva došli do 3 boda.

    U zadnjoj u VG smo imali Oršića, Petkovića, Ademija i Emrelija.
    Danas ih nemamo.

    A na Maksimiru smo očajnom igrom osvojili bod protiv ovih.

    P.s.
    Ako će se renovirati Kranjča ove godine, neće valjda Rudeš/Lokomotiva na Maksimiru igrat?
  • Ludovic IX
    5.2k
    Sve se bojim što će nam lokosi napraviti. Sa onom tranzic8jom kakvu oni imaju će nam 5 zicera složiti. Uzdati sw u livija izgleda ko dalic i nadati se da će netko kurcem nest ugurati
  • Captain America
    13.4k
    Treba zamolit Rijekinog šofera da izbaci Jakira sutra kod Zagreba.
  • xyz
    840
    Lokosi će idući vikend prvi put biti favoriti u utakmici s Dinamom. Nažalost, izgledamo kao najlošija momčad lige. Sve zasluga senilnog starca i nove Uprave čije se rezultati rada vide već nakon 20-ak dana. Bravo!
  • Ludovic IX
    5.2k
    Dok je tvoj tatta bio glavni, cvalo je cveće u naše preduzeće
  • Keyser Soze
    8.1k
    Molio bih te da nam argumentirano, u kratkim crtama objasniš zašto je nova uprava kriva i što je mogla bolje napraviti u 3 tjedna.
  • Mlađi referent
    10.4k
    već nakon 20-ak danaxyz

    Možda si trol, a možda mamićev idiot, teško mi je reći. No ovo sigurno nisu rezultati nove uprave. Ovo su rezultati uprave vođene pendrekom i Perasicom, nesposobnim ljudima direktno postavljenim od kriminalca. Sjekira im je pala u med kaj im se pogodila zlatna generacija u Maksimiru koja je donosila rezultate, no na to se nije dodavalo nego se istu ekipu sabotiralo raznim Kopićima, Krznarima i Čačićima na klupi.

    Devastiranje traje godinama, ali rezultati se ne vide preko noći.
    Da nadodam, vrhunac je postavljanje starca od 140 godina koji nema dan radnog staža kao SD na tu poziciju. Dok je on trener. Samo u Dinamu.
  • Droljo
    4.8k
    Jbga. Dinamu je pozicija sd-a nešto novo. Nikad nisu bili u takvoj situaciji. Sad se čude sami sebi...
  • xyz
    840


    Od 09. ožujka kad je održana Skupština i idućeg dana oformljena nova Uprava - rezultati su poraz u Šibeniku, poraz u Puli, pobjeda protiv Rijeke (samo zbog Ademija) i remi u Gorici u kojem ti je golman najbolji igrač. Postavili su Šimića u Upravu da bi bio - što? Koja je njegova uloga - kontrola Butine? To mu je zadaća? A u isto vrijeme mu senilni starac koji je uništio ekipu docira s visoka. Prvenstvo koje je bilo praktično osvojeno, ali ne zbog naše dobre igre, nego kikseva Hajduka je došlo do toga da su šanse praktično 50:50 imajući u vidu stanje u momčadi jednih i drugih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.