• Orc123
    5.1k

    Nisi jedini...istina da nikad nisam bio sklon alkoholu ni volio ga ali u slucaju da bude smjenjen danas ili sutra def. Cu potegnut 1-2 zestoke u to ime....ovo je 1. Ispit za Upravu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dugo je Dinamo neizostavni dio moga zivota ,al mislim da nisam nikad iščekivao tako tko bi mogao biti novi trener i dali čega uopce biti.

    Mislim da nikad nije bilo teže za pogoditi.
  • Time
    532
    Svi su za smjenu vidim,i ja sam realno. 5 utakmica 5 bodova ne dopustivo,ali koga bi vi sad postavili za trenera..nažalost najbolja opcija je i dalje cacic..a nije jedina krivica njegova,podjednako su krivi i igraci,zalaganje nula,htjenje nula,ulicno rečeno treba nekom jebat mater i probuditi ih sve od igraca,trenera,uprave
    Mamiceva tajnica Vlatka je nažalost upravu..koje igre su dali igrači u zadnje vrijeme pa da se povećavaju ugovori..sve po zaslugama i nema razbacivanja para..nije Dinamo neki provincijski klub pa da u slučaju i odlaska 2 3 igraca(ne zagovaram to i ne zelim to) padne rezultatski
    Sabrat svi glave i nema više zajebancije...previše smo razmazili igrace i igraci nas itd itd
    DAJ MI SAMO POBJEDE !!!
  • xyz
    840


    Novi trener će možda biti iza Uskrsa kad se ispadne iz kupa i kad se izgubi od Lokosa i kad nam još dva igrača ispadnu iz stroja tako da novi trener ne bude imao ni 10 igrača u polju za tekmu. Ova Uprava ima mandat da se izgubi titula. Kako drugačije objasniti da jedino oni ne vide ono što svi vide? Čitam po portalima i faceu, pa od tisuća komentara svi prozivaju senilnog starca. Jedino oni čije je posao to ne razumiju.
  • miro
    3.2k
    gle, iskreno, da izgubimo sve tekme do kraja, a da se Mamić više ne približi klubu, ovo bi bila najbolja sezona koju pamtim. A objektivno, s Čačićem ili bez njega mi smo i dalje favoriti za duplu krunu. Sjaši malo
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Meni utakmica u Sibeniku totalno pada u drugi plan zbog naseg trenutnog rostera iako se radi o polufinalu kupa.
    Nama je Kranjceviceva u subotu finale LP, ključno da se stabiliziramo i da pokusamo povezat dvije pobjede poslije Belupo doma.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Mene kup nikad nije zanimao, tako da, ako ovaj i doživi ponedjeljak na klupi, onda ne bih imao ništa protiv da ispadnemo od Šibenika...mislim da to ipak ne bi preživio.
  • dZg1986
    384
    Losa logika. Znaci najbolja bi ti sezona bila u kojem Dinamo izgubi sve do kraja, naslov ti osvoji najveci rival, vrlo vjerojatno Dinamo primoran rasprodati svoje najbolje igrace i tko zna kakve jos financijske kompenzacije raditi,ali eto, rijesio si se Mamica pa je to sad u redu i uspjesno pa makar sve u provaliju otislo? Dinamu treba rezultatski kontinuitet, bez obzira tko je sad na vlasti i tko ce ubuduce bit.
  • xyz
    840


    Ne znam uopće što da ti kažem na ovo. Kolega iznad je lijepo odgovorio pa se neću ponavljati. Jedino je žalosno da ima takvih navijača kojima uspjeh kluba nije na prvom mjestu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Onome kome je dinamo prvi sa mamicem draži od dinama drugog bez mamica, taj i nije dinamovac. Taj je za mene seljacina koja ne preza od kriminala ko I tatta mu, taj je djubre ko I tatta mu

    Dinamo je malo veći od jednog gubitka titule.
  • Papastrumf
    9.9k
    Valjda moras imati spremnu zamjenu ukoliko das otkaz treneru!? Kog ces ostavit da vodi momcad dok ne nadjes novog trenera, Peternaca?
    Pitanje je tko bi od ozbiljnih imena pristao sada preuzeti klupu, 9 kola prije kraja, u trenutku kad imas realno 13 seniorskih igraca, od kojih 7 nije na razini dinama.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ni u klubu sigurno nisu mirni, ali kao što je napisao Papa mora se ipak naći nasljednik.

    Ja imam osjećaj da bi Tomić mogao doći. Momčadi mu igraju dobar nogomet. Možda za Europu ima lošu defanzivnu igru, ali prema naprijed ubijaju. Kod njega je kastrati izgledao kao Lucas Vazquez.
  • xyz
    840


    Dinamo bi svima trebao biti jednako drag tko god ga vodio u bilo kojem trenutku. Ne voli se i ne navija za neku osobu nego za klub. Meni je Dinamo jednako drag i prije Mamića i s Mamićem i bit će poslije Mamića. Ne znam zašto neki imaju tu neprirodnu fiksaciju s njim pa dijele klub na period kad je on bio u klubu i kad nije.
  • miro
    3.2k
    "Rezultatski kontinuitet" kaj to znači? Bit prvi sljedećih 50 godina pod cijenu svega?

    NE-MO-ŽE
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.