• reziser
    6.2k
    Razgledat ce deda plzen
  • LovroZG
    1.3k
    A zanima me da li ce godisnje vrijediti za max...:reziser

    To i mene zanima. S time da bi meni čak bilo drago da ne vrijede. Već su sad prejeftine i bilo bi u redu da klub zaradi i ispuni stadion.
  • deda
    27.5k
    Lovro i ti si negdje zapad, 5 ili 6?
  • Infinity
    15.2k
    Kad vec to spominjete. Ne bi bilo lose da klub nagradjuje navijace za vjernost na taj nacin da na kraju sezone svi budu pozvani i simbolicno nagradjeni od strane kluba. Neki obicni papir koji to dokazuje. To moze biti na zadnjoj domacoj utakmici u sezoni. I to dobiju svi koji su bili na svim domacim utakmicama, na poluvremenu recimo, na terenu uz pljesak ostatka stadiona. I sve ih imenom i prezimenom procitati. Naravno, clanovi uprave ne bi ulazili u to 'nagradjivanje'.

    Ta 'diploma' bi imala daleko vecu tezinu nego godisnja ulaznica koju ima duplo vise ljudi od prosjeka.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jel mogu ljudi s godišnjima dokazat da su bili na svakoj?
  • LovroZG
    1.3k

    5. sam ja. :)
    Jel mogu ljudi s godišnjima dokazat da su bili na svakoj?Mr Anderson

    Ovisi o tome dal sustav pamti koliko puta je godišnja očitana.
  • deda
    27.5k
    Ja sam bio na 13 s godišnjom, jedan put na člansku, jedan put na gratis ulaznicu i jednom se prošverco :rofl: Kako da ja dokažem svih 16? :razz:
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ko nekad...s dva svjedoka...hahaha.
  • Guinness
    1.9k
    Teška glupost. Hvala lijepo, ništa od kluba meni ne treba, a najmanje da mi čitaju ime i prezime na centru terena za vrijeme utakmice.
    Nikakva nagrada mi nije potrebna niti će mi ikad bit potrebna. Vjerojatno i ostatku ekipe koji ide redovno na utakmice.
  • xavier
    11.1k
    Baš to. Ako si bio na svim utakmicama, nagrada ti je da si dobio najbolju moguću vrijednost za svoju godišnju ulaznicu odnosno najmanje te koštala svaka pojedinačna ulaznica.

    Ionako ne vjerujem da postoji netko tko bi mogao biti na svim utakmicama, a da nema godišnju odnosno da kupuje pojedinačne karte osim ako su iste sponzorske pa ih dobiva.
  • 000
    941
    Nagrada svim navijačima bio bi pristojan i komforan stadion. Stop.
    Nagrada navijačima bi bila transparentna uprava. Stop.
    Nagrada navijačima bi bili pošteni izbori. Stop.

    ...ima toga još.
  • xavier
    11.1k
    kad stvari postaviš tako, onda bi se u klubu ipak odlučili za papiriće i čitanje imena :rofl:
  • deda
    27.5k
    I eto onaj FenerbahCe pobijedio Zenita 1-0
  • reziser
    6.2k
    Sigirno je bio zenit B :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.