• Hipo
    406


    Navijati za kovacica je jednako kao navijati za zdravka.
    Objasnjavati valjda ne moram :wink:
  • Eduardo
    17.2k


    S obzirom da mi niti jedan od dva kluba nije pretjerano drag u tom slučaju mi je definitivno draže da osvoji onaj u kojem igra Hrvat.

    Ako želiš objašnjavati bilo što o Zdravkecu imaš druge teme za to jer ova to sigurno nije.

    Da se vratim na utakmicu... Drugi dio smo dobili klasično englesko nogometno ludilo. Strašno.
  • cron1ck
    1.5k


    Evo vidimo kakvu lošu obranu ima Arsenal, čime su se otvorili drugo poluvrijeme poceli golovi padati. Koscielny i Sokratis su takav los par da je to uzas i cim ostavis njih dvojicu same u zadnjoj liniji problemi. Emeriju se opasno trese stolica.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Baš sam ja to sad krenuo napisati. Obrana Arsenala je tragikomična, a vezni red Chelsea je pojeo Arsenalov pa nema ni lopti za Lacazettea i Aubameyanga.
    P.S. Hipo, kaj briješ ti, kakav Zdravko?
  • Eduardo
    17.2k
    Da, katastrofa. Sad je totalni raspad pa bi ovih 4:1 na kraju moglo i dobro završiti za Arsenal.

    @cron1ck misliš da bi mogao dobiti otkaz?
  • Hipo
    406


    Znas tko je menadzer kovacicu? :blush:

    Te spike da u nekom klubu je hrvat su mi super...
    znaci navijalo se i za al-ahli (ili kako god se vec zove) u finalu svjetskog klupskog prvenstva?
  • cron1ck
    1.5k

    Pa gledaj dvije godine zaredom ne osigurati plasman u LP je za takav klub kao Arsenal nedopustivo. Ali eto vidjet cemo tesko je sad nagadati.
  • cron1ck
    1.5k


    Hmm ja u tome ne vidim nista lose, ja osobno isto uvijek navijam za klub u kojem su Hrvati. Ti igrači ipak predstavljaju nas i lijepo je vidjeti Hrvatsku zastavu kad bude dodjela pehara.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ne znam tko je Kovačiću menadžer, a iskreno BMK. Dečka sam upoznao dok je još bio u Dinamu i dobar sam mu s bratićem. Kad smo ga pitali za pomoć klubu bez problema je uskočio. Sad bi ja trebao navijat protiv njega i njegovog kluba jer je njemu navodno menadžer netko od Mamića. Ako je. Stvarno mi nisi jasan.
  • deda
    27.5k
    Ovaj Arsenal postao teška luzerština
  • Eduardo
    17.2k


    Kakav jebeni Al-nešto? Što očekuješ da ti odgovorim, da pratim svaki klub u kojem igraju naši? Već smo pisali o tome negdje na forumu. Volim pratiti naše bivše igrače i njihov razvoj kada odu iz Dinama, a posebno ako se radi o Hrvatima. Mislim da ti se zbog toga ne moram opravdati.



    Ovo je treća bez LP? Mislim da Emery ostaje. Tek je prvu sezonu odradio.
  • cron1ck
    1.5k


    Je je treća malo sam pobrkao. Istina da je prva sezona, ali opet nije rijesio taj mentalitet gubitnika sto ima arsenal, pazi oni u zadnjih 5 kola u ligi nisu dobili 4 utakmice i ovu sad, a samo jedna pobjeda bi ti osigurala LP.
  • Hipo
    406
    Kako navijati za nekoga kome je menadžer zdravkov sin i ciji je transfer iz dinama radio zdravko osobno...

    Ja to ne mogu shvatit.


    Arsenal nije postao luzerski klub, oni su to vec 15 godina.
  • Eduardo
    17.2k


    Svakako mislim da zaslužuje još jednu priliku i da odradi još jedan prijelazni rok. Ako uspiju dobro trgovati ovog ljeta iduće sezone bi trebali biti konkurentniji. I ovakvi su bili blizu. Možda nisu niti mogli bolje, izuzev ovog finala u kojem šanse za željeni ishod drastično rastu pošto se igra samo jedna utakmica.
  • Dudu
    2.6k


    Po toj logici, ne bi trebalo pratit ni Dinamo, odnosno niti jednog igrača koji je imao i ima veze s klubom zadnjih 20ak godina jer je Mamić osobno sudjelovao u odluci o dovođenju i odlaženju :D

    PS. Bravo Kova, neloš uspjeh: 3 Lige Prvaka i 1 Europska Liga s 25 godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.