• Eduardo
    17.2k
    Joao Felix uvalio u 50minuta 3 komada Frankfurtu
  • davidinamo
    342

    Sad vidimo kakav su posao odradili Dilaver i KTC.
    Dugo nismo imali takav stoperski par. Mislim da možemo srusit i rekord što se tiče primljenih golova.
  • Infinity
    15.2k
    Sok i nevjerica u taboru Arsenala i Chelsea nakon sto su dobili samo po 6.000 ulaznica da bi na kraju Chelsea prodao nesto manje od 6.000, a Arsenal svega pola. Ostale ulaznice su vracene, a vratilo se i 2.000 sponzorskih ulaznica. Stadion prima 67.000 ljudi, a domacini su prodali 23.000 ulaznica. Osobno se nadam da ce stadion biti poluprazan i da ce UEFA shvatiti da se ovakve utakmice ne mogu igrati Bogu iza nogu, nego da moraju biti u Europi. Baku je daleko, put je skup, organizacija puta teska. Ovakav dogadjaj zasluzuje krcate tribine, zicanje za kartu vise, ali UEFA malo jede go*na smjestajuci ovakav dogadjaj tamo gdje mu nije mjesto. Azerima svaka cast, mislim da ce biti sjajni domacini i organizatori, al to jednostavno nije to. Finale europkupa mora biti svima dostupno. Nisu uzeli u obzir i da se radi o takmicenju koje manje zanima navijace, da su tamo stavili LP imali bi puno manje problema, EL jednostavno mora biti u centru Europe kako ne bi dolazilo do ovakvih situacija. Dogodine je u Gdansku koji je daleko pristupacniji i gdje ne bi trebalo biti ovakvih problema.
  • Eduardo
    17.2k
    Ovo bi onda mogla biti velika šamarčina UEFA-i. Bilo bi bolno za gledati da se takva utakmica igra na polupraznom stadionu.
  • xavier
    11.1k
    Ok, dijelom je do toga što su u finalu 2 engleska kluba, a njih ovo natjecanje ne zanima dalje od toga što mogu osigurati mjesto u LP. No bez obzira na to, nema nikakve logike da se finale Europa lige igra gotovo 2000 km od Europe (a recimo manje od 200 km od granice Irana).
  • LovroZG
    1.3k
    Meni je ovo manji problem, al svaki šamar UEFA-i dobro dođe.

    Mhitarjan neće ić u Baku zbog sigurnosti, a i pitanje je dal bi dobio vizu jer Azerbajdžan i Armenija gaje gore odnose neko Hrvatska i Srbija tijekom rata. To je velika sramota i ja bi zbog takvih administrativnih pizdarija izbacivo saveze iz UEFA-e, al puca njima kurac.
  • reziser
    6.2k
    ako sam pročitao dobru informaciju:
    pred praznim stadionom:
    Ždrijeb za 2. pretkolo Lige prvaka bit će 18. lipnja, a tamo će mogući Dinamovi suparnici (ako ne bude iznenađenja u 1. pretkolu) biti:

    Makabi Tel Aviv (Izrael)
    Šerif (Moldavija)
    Rosenborg (Norveška)
    HJK Helsinki (Finska)
    Dundalk (R. Irska)
    Dudelange (Luksemburg)
    Škendija (Sjeverna Makedonija)
    TNS (Wales)
    Slovan Bratislava (Slovačka)
    AIK Stockholm (Švedska)
  • Infinity
    15.2k
    Tocno tako. Izvlacenje je za 22 dana. Sezona nije ni zavrsila kako treba, a evo naredna pocinje :grin: Dan prije prve utakmice prvog pretkola saznat cemo i protivnika za trece pretkolo. Igra se utorak/srijeda, a ponedjeljkom ce biti zdrijeb treceg pretkola. Mene euforija vec hvata :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa kaj Rosenborg ima tako slab koeficijent da nije ni u drugom pretkolu nositelj?
  • Infinity
    15.2k
    Imaju 11.500, al nije dovoljno. MTA ima 16.000 pa je nenositelj. To je utjecaj reorganizacije, do prije sezonu je bilo dovoljno oko 6.000 za mjesto nositelja u drugom pretkolu LP.
  • Mr Anderson
    5.3k
    To igramo bez publike, bolje bi bilo neke amatere izvući, makar ako smo mi pravi, svi su nam plitak potok.
  • Mr Blue
    3.3k
    To igramo bez publike, bolje bi bilo neke amatere izvućiMr Anderson

    Slažem se. TNS ili Dudelange idealno.
  • Eduardo
    17.2k
    Kovačić napokon starta u finalu. Good luck Kova.
  • cron1ck
    1.5k
    1. poluvrijeme prava uspavanka, valjda ce drugo malo otvoriti i jedni i drugi
    Kova opet nista posebno
  • Eduardo
    17.2k
    Giroud svojima :smile: sad bi tek utakmica trebala početi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.