• reziser
    6.2k
    mislim da kilometri nece biti uvjet kupovine karata
  • BluePhone67
    3.2k
    Naravno da nece, tko bi se toga sjetio u klubu. Pa oni su vec po 100 put izigrali i godisnjake i clanove kada im je to (nije)islo u korist tako da nista novo. Kakav god bio slucaj biranja, dali zlatni gumb ili cekanje u redu ili tko prvi na internetu sigurno veci kontigent karata ce ici ispod stola za one koji su blizu vatre.
  • reziser
    6.2k

    nista novo za nase prostore....ne samo za dinamo
  • deda
    27.5k
    Daleko smo mi od europskih uzanci, ali evo imaju priliku pokazati na kartama za Plzen imali kakvih pomaka u mindsetu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zanimljiva izjava Vlašića. Viktoria kao nema nikakve šanse protiv Dinama, CSKA je imao protiv njih brdo šansi i ispali su zbog rupa u igri i neiskustva a to se Dinamu kao ne dešava. Lijepo nas je nahvalio. Hvala mu.
  • deda
    27.5k
    Mogao bi Vlašić na crnu listu legendi nakon ovakvih izjava.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mogao bi, da :smile:
  • BluePhone67
    3.2k
    Mogao bi Vlašić na crnu listu legendi nakon ovakvih izjava.deda

    Koliko kod nas se tesko ulazi u legende, tako kod njih svaka susa postaje legenda. Cudi me da Ronaldo iz Turcinovica nakon bacanje Butine u krivu ulicu nije dobio svoju ulicu barem u okolici Splita. Uz bok Frane Matosica, Bajde Vukasa, Kaliterne, Beare itd. oni stave mural Ibricica :nerd:
  • xavier
    11.1k
    mislim da kilometri nece biti uvjet kupovine karatareziser

    Znam da neće. Kažem samo da bi to bilo ispravno.
  • reziser
    6.2k

    Tesko je reci kaj je ispravno.
    Ima puno ljudi kilometara u nogama, gdje je granica...
    Jednostavno, karata je premalo za nas.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Samo kilometri bi bili ispravni. Ti momci koji Dinamo prate u Puli, Splitu, Koprivnici trebaju imati apsolutnu prednost. Nikakvi godišnjaci i klinci palci. Da se ima volje lako bi se to pravedno riješilo. Isto tako jedan deda koji je bio na svakoj tekmi iz Bjelovara se ne može usporediti s nekim tko je kupio godišnju iz Zagreba i bio na 4 utakmice. Kažem da se ima volje lako bi se napravio spisak od 600 najzaslužnijih ali znamo svi da se nema volje.
  • Guinness
    1.9k
    Najjednostavnije pravo prvokupa vlasnika godišnjih za domaću i gostujuću utakmicu, pa tko prvi i dobro.
  • reziser
    6.2k
    Tak ce i biti
    A zanima me da li ce godisnje vrijediti za max...:
  • BluePhone67
    3.2k
    Samo kilometri bi bili ispravni. Ti momci koji Dinamo prate u Puli, Splitu, Koprivnici trebaju imati apsolutnu prednost. Nikakvi godišnjaci i klinci palci. Da se ima volje lako bi se to pravedno riješilo. Isto tako jedan deda koji je bio na svakoj tekmi iz Bjelovara se ne može usporediti s nekim tko je kupio godišnju iz Zagreba i bio na 4 utakmice. Kažem da se ima volje lako bi se napravio spisak od 600 najzaslužnijih ali znamo svi da se nema volje.marcio amoroso



    Ja cu poslati u klub da nagrade Dedu za ovu sezonu sa jednim razgledavanjem :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.