• reziser
    6.2k
    Kombi za zonadinamo :roll:
  • deda
    27.7k
    Ne vidim drugi način nego lutrija, iako realno bih dao prednost ljudima koji su išli u Istanbul, Astanu, BeerShevu i Bruxelles.
  • reziser
    6.2k
    ili prednost godišnjacima
  • deda
    27.7k
    Malo nas je prepuno, ali može i to biti kriterij za lutriju. Godišnjaci koji se prijave ulaze u izbor za lutriju, ostali ne.
  • reziser
    6.2k

    svi godisnjaci ne zele ili nemogu ici, ima puno godisnjaka penzica kojima ne pada na pamet ici gore
  • deda
    27.7k
    Imaš samo na sjeveru preko 1.300 godišnjih, slobodno računaj da od tog broja 70% hoće ići.
  • reziser
    6.2k

    nemam pojma kolko ima godisnjih na kojoj tribini :gasp:
  • deda
    27.7k
    Sjever oko 1.500, istok iznad 2.000, zapad i loža oko 3.000
  • reziser
    6.2k

    zato me čudi posjećenost na "malim" utakmicama ako su ovo točni podaci
  • deda
    27.7k
    Indolentnost Zagreba. Režiser, ti znaš da sam ja iz Bj, a bio sam svih 16 tekmi. Da sam u Zagrebu, vjerojatno bih odgledao i sve juniorske i kadetske tekme. Meni je taj Zagreb vječna misterija. Kod nas na rukomet u drugoj ligi dolazi 400-500 ljudi, Cibona i Cedevita to mogu sanjat na pola tekmi regionalne lige. Halo, kužiš ti te razmjere? Sramota. Ja sam gadno spustio ljestvicu očekivanja. Bit ću presretan ako uspijemo koju malu tekmu imat preko 3.000 ljudi.
  • xavier
    11.1k
    Karata, ovih što klub službeno dobije, će biti dvostruko manje nego što ima godišnjih za sjever. Ako će već biti neki kriteriji prilikom odabira, onda to mogu biti samo gostovanja. Želim reći da ako netko zaslužuje dobiti te karte, onda su to dečki koji i inače idu na gostovanja, a ne samo sad kad je "povijesna utakmica".
  • BluePhone67
    3.2k
    Slazem se u potpunosti, mene bi bilo osobno sram pogledati u oci @Blaz@Papastrumf da ja dobijem prije njih, a oni su prevalili jako puno km u svojim nogama i ove sezone i sve prijasnje. Ima tu na ZD sigurno jos ljudi sa takvim stazom, samo ne znam kako se zovu i koji im je nick ovdje a na ostalim forumima obitavaju. Uglavnom prednost pri kupovini bi dao ljudima koji ne biraju utakmice, a posto nas vrli klub ima sve u evidenciji pa cak i zjenicu oka ako treba mislim da nije problem relistat tko redovito kupuje i trazi ulaznice za gostovanje, tako da gdje ima volje ima i nacina.
  • markoli
    1.7k
    Slažem se. To bi bilo najpoštenije.
  • Infinity
    15.2k
    S obzirom da se i godisnje otkucaju pri ulazu, klub ima evidenciju tko je koliko puta usao (jednom nisu radili brojaci? Zanemarivo) na stadion. Isto tako se navijaci prijavljuju u Dinamo kada kupuju karte za gostovanja. Uzeti u zbroj i domace i gostujuce utakmice i tako rangirati ljude. Kao na upadu na faks. Ako netko odustane upast ces, a ako ne nemas sta kukati, jer su svi oni ispred tebe ipak vjerniji.

    Ako bi se nekad uvelo da godisnja ne vrijedi za Europu, isti sistem bih uveo kod karata za neke 'povijesne' utakmice.
  • 000
    941
    Gostujući navijači su smješteni u jednom kutu stadiona, dosta nepraktično za selfijanere, tako da bi ipak dio ulaznica mogao stići u prave ruke.
    A i klub bi morao osigurati ulaznice za najvjernije, već ranije navedene navijače sa milijun km u nogama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.