• Mr Anderson
    5.3k
    Gledao sam Plzen protiv Reala u Madridu i CSKA u Moskvi i mislim da nismo baš imali sreće. Jako su nezgodni, fizički moćni. Po meni ključ prolaska je prva utakmica. Tamo bi ih trebali iznenaditi.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Znači, nama niti 600 karata.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma nismo dobili najteže protivnike i moramo bit zadovoljni. S Viktorijom se itekako može igrat.
    Po onome šta sam ja vidio od njih, nemaju nekog mahera ko mi Olma il Hajrovića u formi pa bi naša dobra obrana mogla biti ključ prolaska.
    Nama nedostaje Hajrović u prvoj tekmi, a njima Limbersky koji igra baš na toj strani di nam je desno krilo i najbolji igrač Krmenčik im je polomljen. Treba napomenut da su i bez njega dobili zadnje dvije tekme protiv Rome i CSKA-a
  • reziser
    6.2k

    bit ce guzva za karte
  • reziser
    6.2k
    mislim da će igrači ući puno nabrijaniji na tekmu nego zadnje 2 protiv andelechta i hajduka, te da će više ići prema naprijed bez straha
  • dinamo vitez
    214
    Gledam malo Plzen ovako površno i prvo što mi pada u oči jest kako je to iskusna/stara ekipa. 29 godina u prosjeku, svi rotacijski igrači vrlo iskusni, nitko ispod 23 godine, neki (Hubnik, Limbersky, Petrzela, golmani) debelo preko 30. Sve Česi i Slovaci izuzev jednog Nigerijca, dugo na okupu, tek jedan novi igrač, srednji vezni Prochazka i dvojica koji dolaze na zimu, Beaguel i Pacinda.

    Imaju nekih 14-15 igrača u stalnoj rotaciji + 2-3 koji povremeno dobiju minute. Rotiraju dvojicu iskusnih golmana, baš kao i napadače. Golmani, stoperi i napadači vrlo visoki, ostalo sve prosjek. Glavni mi se po reputaciji, broju odigranih utakmica, transfermarktu i Football manageru čini srednji vezni, Patrik Hrošovsky.

    Omalen rastom (174), ali najstandardniji, slovački reprezentativac (21 utakmica), u paru sa sunarodnjakom Prochazkom radi dobro, čini se. Ima 26 godina i prije godinu dana ga se, u paru sa ozlijeđenim Krmenčikom, spominjalo i u kontekstu Dinama.

    Od strijelaca najjači visoki Chory (23 godine, 199 cm), zabio 8 u 16 nastupa, od toga 5 u kupu, samo jedan u Europi i 2 u prvenstvu. Igraju nekih 4-5-1 sa njim kao isturenim, evo kako to otprilike izgleda:

    1728661_Viktoria_Plzen.jpg

    Potrudit ću se još malo pogledat par utakmica narednih dana da vidim na šta to liči, ali vjerujem da je to jedna radnička ekipa kao i Dinamo i da su šanse oko 50-50, mada Bjelica kaže da su ipak oni blagi favoriti, ali i da su prolazni:

    Bjelica: 'Oni su pritajeni favoriti'
  • 000
    941
    Pitanje i koliko ce od tog broja u slobodnu prodaju/na lutriju. Mislio sam da mozda daju tribinu iza gola, ali trpaju sve u mali sektor u kutu stadiona.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Moglo je i gore i bolje. Oni su prava natjecateljska ekipa. Gledao sam ih malo protiv rome i malo protiv cska. Na mene nisu ostavili neki dobar utisak. Prošle sezone sam ih isto malo gledao kad su izbacili partizana. Po meni ekipa koja igra slično Trnavi ali ipak puno kvalitetnija. Ipak se nadam prolasku, ne smijemo izgubiti u Češkoj ili ako izgubimo to mora biti knap i obavezno sa postignutim golom. Ako budemo morali ganjati veliki rezultatski minus crno nam se piše.
  • marcio amoroso
    32.2k
    I da, idem tamo pa makar i bez karte. Naći ću neke preprodavače i gotovo.
  • reziser
    6.2k
    Sad se sjecam,jel netko odavde obecao da ide na gostovanje? :nerd:
  • deda
    27.7k
    Deda je, samo treba doći do karte.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Naći ćemo karte... potegnuti ćemo sve moguće veze.
  • reziser
    6.2k

    Znam da si ti, hehe
    Nemoj se sad izvlacit na karte :cool:
  • deda
    27.7k
    Režek, probat ćemo na sve načine. Ako imaš kakvu vezu slobodno šapni. :wink:
  • reziser
    6.2k

    Nebu ni meni lako do karte...al bumo smislili nekaj nadam se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.