• Crusades1986
    9.6k
    Ima lažnjak, udarac, s vremenom će bit dobar...
  • Nolifer
    6.5k
    Ajde, ajde, znaš, al hoces da te pohvalimo.. :)

    Evo, pohvaljujem za odlicnu procjenu - bilo je 2421 gledatelja
    Neki tip sa Zapada

    @marcio amoroso Thx

    Ne ozbiljno, nisam čuo, ali hvala na info. Drago mi je da sam bio blizu. :smile:
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Mislim da Emreli nije onaj pravi gol igrac ali sa ovakvom lijevom nogom mislim da mora igrati desno krilo i da bi tada bili jako opasni sa obje strane a ne kao do sada sto se puno vise igra na bockaja i orsica
  • Mrvica
    3.1k
    Emreli ako bude igrao češće mogao bi biti dobro pojačanje po meni.
    Mišića koliko god da se pljuje čovjek je odigrao odlično, oduzimao lopte ko blesav ali uvijek evanđelje po njemu. Baturina nemam riječi, dečko TREBA češće igrat. Petko se napokon probudio i barem ono šta sam vidio dosta je bio rastrčan i nije bilo prevelikog gubljenja lopte zbog ''čarobiranja''.. Menalo rastrčan definitivno, nez uglavnom iako su igrali protiv Šibenika bili su dosta rastrčani i ubojiti, samo se nadam da će se nastavit protiv Hajduka jer je ipak jači od Šibenika tako da neće biti mjesta greškama. Ali mislim sad kako ne igraju više UEL da će napokon imat vremena za odmor i za trening, totalna posveta HNL-u pa bi mogli odigrat kako treba. Andrić ne znam šta da kažem, onaj promašaj u naletu sa 3 metra plafon treba stvarno znati promašit. Uglavnom veselim se derbiju i nadam se da će biti sve kako treba jer nema mjesta za kiks!
  • trez Ω
    12
    Ima ko slike tribine s tekme ili jos nije nista objavljeno?
  • deda
    27.6k
    Bit će. Strpljenja samo
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jako dobra tekma, od prve su dečki bili raspoloženi, kombinatorni, rastrčani. Posebno Bočkaj i Petković. Fini gol Bočkaja, onda još par prilika. U drugom smo to zaključili, drago mi je ful za Petkovića, odličan gol kojim se nagradio za dobru tekmu. Da ne govorim za mladog Baturinu, gol će mu značiti sve. Dobra atmosfera i na tribinama, ono što je bilo odlično vidjeti je puno djece na sjeveru.
    U svakom slučaju jako dobar uvod za derbi, u subotu nek odigraju svi tekmu života.
  • Nousername
    613
    Gledam sazetke i divim se Misicu.Kakav je to majstor.Kad ima energije i kad je svoj mozda je i najbolji veznjak lige.
  • Guinness
    1.9k
    U par minuta rasprodani skoro svi dresovi sa utakmice.

    Preostali Andrić i Moharrami.
  • LM1995
    1.7k
    Šutalo stiže :strong:
  • Guinness
    1.9k
    Šutalo stiže :strong:LM1995

    Kakav ti je status narudžbe?
    Stoji mi da je još u obradi.
  • LM1995
    1.7k
    Sad su mi poslali mail da su završili obradu moje narudžbe. (Ja sam im odmah poslao potvrdu o uplati)
1910111213Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.