• Eduardo
    17.6k
    Ovo je klasično povećavanje obujma rukomLudovic IX

    giphy.gif
  • Eduardo
    17.6k
    Prvo iz 28 min kod prilike spikica, spikic prolazi i upućuje udarac al promasuje gol i s leda ga pokosi igrac sibenika
    Kaj to nije penal? Mislim da su tovari tak dobili na poljudu penal i to objasnje je bilo da gol ima prednost, odnosno da ak je gol onda nema penala u slucaju promasaja dosuduje se penal
    Mislim da je to na spikicu bila slicna situacija
    bbb medimurje

    Jel ja ne kužim ili je na Špikiću treba bit sviran penal? Ono kad je promašio jedan na jedan, Kvesić ga je pokupio čim je udario loptu.criticus

    Blažička zbilja ne volim, ali u potpunosti je u pravu za onaj penal, to bi sudili svima, a isto tako bio je penal na Špikiću, što neće nitko ni spomenut. Evo živo me zanima kaj bu Strahonja rekao za ovu ruku.miro

    giphy-downsized-large.gif
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ruka apsolutno penal, Špikić ne.
  • Eduardo
    17.6k
    Andric > sivonjicBlue98

    Ne treba ići toliko daleko u povijest.

    giphy-downsized-large.gif

    giphy-downsized-large.gif
  • Eduardo
    17.6k
    i sam veli blazicko, nema penala kad igra dinamo... zanimljivo...xFire

    Attachment
    Produce_7 (18M)
  • Nolifer
    6.7k


    Zanima me mišljenje ''prekaljenog stručnjaka'' za suđenje kaj ima za reći...

    Apsolutno penal po meni
  • Carrasco
    4.1k
    Sjećam se penala za Hajduk u 90. protiv Gorice, ista situacija kao danas sa Špikićem i nakon VAR-a je dosuđen penal.
  • Neki tip
    19.4k
    Na sjeveru je bilo pun klinac klinaca :clap:Crusades1986

    Najmlađi kralj ima maksimalno godinu i pol :heart:marcio amoroso

    Na sjeveru je bio i valjda rekordno najmlađi klinac ikad na stadionu, na ramenima starog.. ak je mali imao godinu, puno sam mu i dao!
    Stari lagano skakuće u ritmu pjesme bojsa, mali cupka na ramenu, baš lijepa scena. :smile:

    O tekmi ste sve već rekli, a i nema se puno reći pa ću prepričati razgovor sa svojim malim Klincem sa sjevera prije polaska na tekmu:

    Tata, mogu uzet mob?

    Kaj će ti?

    Pa za par fotki.

    Ma pusti mob doma, a ionak ti na sjeveru nema fotkanja.

    Zakaj?

    Ne vole se bojsi fotkati.

    Hm, pa znaš da ne volim ni ja tata, i po tome se uklapam bolje od tebe.

    :monkey: :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam zadovoljan predstavom, rezultatom i zalaganjem. Ako uzmemo u obzir prethodne utakmice onda sam i prezadovoljan. Napredak je ocit.
  • Krizy
    36.4k
    U službenom zapisniku utakmice Dinama i Šibenika, među 40 igrača bila su četvorica sinova bivših HNL nogometaša.

    Marko Bulat bio je u Dinamovih prvih 11, on je sin Josipa Bulata, na klupi je, pak, bio Martin Baturina, sin Mate, centarfora.

    U Šibenikovom dresu u prvih 11 bio je Doni Grdić, čiji je otac australski Hrvata Tony, koji je, između ostalog, igrao i u Hajduku, a na klupi je bio Antonio Asanović, sin legendarnog 'Vatrenog lakta' Aljoše.

    Jedan sin poznatog oca ovaj put nije bio u zapisniku, već na tribini, radi se o Danielu Štefulju, čiji je otac Danijel također bio Dinamov igrač.
  • Nolifer
    6.7k
    Koji je točan broj gledatelja bio danas?
  • Olmic
    2.7k
    Kaj velite na Emrelija?

    Meni se ne sviđa kaj je od 60 minuta kaj je igrao, preko 80% vrmeena bio na centru..desna nogu mu ni za tramvaj nije... Čvrst u duelu, dobar u građenju... Opisao bi ga kao upola dobra verzija Soudanija
  • marcio amoroso
    32.4k
    Kaj velite na Emrelija?Olmic

    Meni bolji od Andrića ili Jurića. Vidi se da zna.
  • Neki tip
    19.4k
    cca 2439 gledatelja, možda i više...xFire

    Koji je točan broj gledatelja bio danas?xFire

    Ajde, ajde, znaš, al hoces da te pohvalimo.. :)

    Evo, pohvaljujem za odlicnu procjenu - bilo je 2421 gledatelja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.