• Krizy
    35.4k
    U 26. kolu Dinamo dočekuje Šibenik. Jednostavno moramo pobijediti kako bi pred utakmicu a Hajdukom zadržali korak za Osijekom. U zadnjih 5 HNL utakmica smo primili samo 3 gola ali i zabili samo 6. Jedino je HD zabio manje u zadnjih 5 kola... Mora to puno, puno bolje.

    Dosad smo s Šibenikom odigrali 46 utakmica u HNL-u te ostvarili 33 pobjede uz 8 neriješenih ishoda i 5 poraza. Gol razlika je 97-30.
    Kući smo Šibenik pobijedili u 22 utakmice te jednom izgubili, uz gol razliku 65-12.

    Zadnju utakmicu protiv Istre, Šibenik je igrao u sastavu:

    Rogić - Klopp, Perić, Bilić, Kvesić - Ćurić, Bačelić Grgić, Rak - Jakoliš, Delić, Marin

    Dinamo nema suspendiranih igrača a kod Šibenika je suspendiran Rak.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Dinamo 1.2 - 7 - 14 Šibenik
    1. Kakav rezultat očekujete? (58 votes)
        Pobjeda Dinama
        97%
        Neriješeno
          2%
        Pobjeda Šibenika
          2%
    2. Idete li na utakmicu? (58 votes)
        Da
        55%
        Ne
        45%
  • Stjepan
    479
    Zagrebe probudi se!
    Svi na Maksimir dat podršku igračima za važne bodove u utrci za naslov prvaka Hrvatske.
  • Salva
    2.3k
    Ajmo Dinamovci, sezona se opasno zakuhala, idemo deckima dat podrsku prije gostovanja u Splitu.

    Ocekujem laganu pobjedu i pozitivnu atmosferu pred derbi.
  • rob ljubavi
    772
    Uz jebenu pozitivu i tešku Dinamovštinu na utakmicama HNL koju dugo nismo doživljavali po nova 3 boda pred derbi !

    Tko ne vjeruje da je živa ludnica neka se uvjeri i dođe u subotu na Maksimir .


    Ustanite PURGERI !!!
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Obranu treba odmoriti protiv Sibenika koliko je god mogice, sva trojica imaju 2 zuta i ako barem jedan dobije nema ga u ST, inace nadam se da Theo nije ozbiljnije ozlijedjen. Ja bih iskreno volio za ovu protiv SI prebaciti na 4 u obrani i ubaciti Dilavera i Rasa da igraju.
    Gojak takodjer treba paziti da ne dobije zuti, ali njega je ipak lakse zamijeniti.

    Volio bih ovako nesto:
    Livakovic-Moha, Ras, Dilaver, Stefulj-Bulat, Misic-Emreli, Tolic, Spikic-Andric

    Znam da je dosta izmjena, ali ovi su dovoljni za pobijediti sibenik, njih moze uigrati ovih par dana, a ostale odmoriti i pripremiti kako treba za ST

    Ipak imam osjecaj da ce biti ovako
    Livakovic-Ras, Sutalo, Franjic-Spikic, Bulat, Misic, Bockaj-Tolic-Petkovic, Orsic
  • NORTE
    9k
    Stručni stožer je kriv što pred derbi imamo 5 prvotimaca s opasnošću kartona. Poštedio bih svu petoricu.

    Na Šibenik ja bi poslao ove:

    Livaković
    Ristovski-Ras-Dilaver-Bočkaj
    Špikić-Bulat-Mišić-Tolić-Oršić
    Petković
  • Nino Bule
    11.3k
    S 3 iza cemo sigurno igrat, ja bi volio vidjet ristovskog na trecem stoperu a da spikic i moharami podjele minute, mozda 10-15 minuta ivanusecu da osjeti malo teren prije tovara
  • Klenx
    4.1k
    Obavezno maknuti Franjića, Šutala i Theofila iz obrane. Pa čak i Gojaka iz veznog reda zbog opasnosti od kartona (upitno je hoće li se Ademi oporaviti za derbi).

    I obavezno Oršića na klupu neka odmori pred derbi. Niti minutu nek ne zaigra protiv Šibenika.

    Ako Šibenik u raspadu doma ne možeš dobiti bez navedenih, onda jednostavno taj posao nije za tebe.
  • Infinity
    15.2k
    Emreli i Andric naprijed uz Bulata u vezi jednostavno moraju biti dosta za ovakav Sibenik. Imamo i Spikica koji ima voljni momenat. Ja cak vjerujem da bi mi s vecim brojem igraca s klupe lakse dobili Sibenika nego da igra najboljih 11. Ide derbi, ekipa nam nije u formi i nije raspolozena, mnogi bi zeljeli dokazati se i izboriti mjesto u prvih 11 na Poljudu. I onda im pruzis priliku na Poljudu, a utakmice poslije opet rotiras i trazis dokazivanje. Ekipa se nekako mora probuditi.
  • Stjepan
    479
    Kakva je situacija sa Ademiem i Ivanušecom zna li netko?
  • serbus
    3.5k


    Ovisi koju poziciju im da Kopić ako ih metne ne bekove imam osjećaj da će im biti slabo..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ja bi volio vidjet:
    Livi- Rile, Dilaver,Rasmus-Bulat,Baturina, Štefulj(Bočkaj), Tolić, Špikić(Moharrami) - napad Andrić i Emreli

    A mislim da će od prve ić i neko od standardnih stopera, Orša, Gojak i Petković. Nužno nije loše da igraju ni Oršić ni Gojak, niti itko od stopera, problem je naravno pomenuti problemi sa žutim kartonima, a i možda ozljedu kakvu, ma da akoo će se ozljedit, to im se može desit i na treningu( naravno, ne želim nikome ozljedu, nego da svi budu 100%).
  • Stjepan
    479
    Sportske kažu da smo bez Ivanušeca i Ademia čak i protiv Hajduka ogroman hendikep
  • Praskaton
    1.8k
    Nije mi jasno kako Ademi od onog udarca Misica moze bit mjesec dana out...
    Bojim se kako ce to izgledat bez njih na poljudu.
    Na Šibenik definitivno sa promjenjenim sastavom od odnosu na ovu zadnju..Bulat,Spikic,Menalo,Emreli,Ras,Moha,Baturina itd sirok je spisak igraca koji nisu imali ozbiljnu minutazu i trebaju ovo izgurat.
    Realno Kopic ce ic sa najjacim mogucim sastavom jer zna da iduci kiks i vjerovatno nije vise trener Dinama
  • Crusades1986
    9.6k
    Odličan banner s najavom za Šibenik :up:
  • serbus
    3.5k


    Da, slažem se samo nisam siguran koliko ljudi zna adresu :lol: zna lokaciju ali adresu? Zajebavam se stvarno je tu odlična promocija tekmi i dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.