• puxigadjurdja
    1.4k

    Ili penal ili emisija o suđenju na Otvoreno
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ovo je klasično povećavanje obujma rukom
  • serbus
    3.6k


    Sad će ti Beusan u sn reć da nije po novim napucima uefe... :lol:
  • Krizy
    37.8k
    Dobar Mišić
    Dodavanja 48/48
    Duge lopte 7/7
    Ključna dodavanja 2
    Kreirane velike prilike 1
    Asistencija 1
    Osvojeni dueli 1/1
    Presijecanja 1
    Oduzete lopte 1
    Posjeda izgubljeno 2
  • superhik
    10.5k
    Nije po novim naputcima HNS-A
  • Captain America
    14.5k
    Ne znam jel Šibenik u tolkoj banani il se nešto kod naših promijenilo. Mišić izvrstan danas, ostali konačno na razini.
  • serbus
    3.6k


    To je to igrač za 6do10mjesta u hnl....Sjeti se to staviti i vs hajduka. I uz takvog vezanjka bez greške mi imamo jedan udarac u okvir gola.. Kako to?
  • Praskaton
    1.9k
    Ok vidi se promjena u pristupu,al ovo je i dalje daleko od dobroga.Sibenik je uzasan a mi smo uputili 1 udarac u okvir.
    Misic jako dobar,Petko na najmanjem broju izgubljenih lopti u zadnjih 10 utakmica cini mi se :grin:
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Misic, Spikic i Bulat odlicni danas. Za Petkovica se konacno vidi razlika, i dalje ovo nije on ali je veliki napredak u odnosu na prije 2-3 utakmice
  • jp23
    2.2k
    Posjeda izgubljeno 2Krizy

    To je odma u pocetku bilo, dvije izgubljene lopte na našoj polovici. Al nadoknadio dobrom asistencijom, danas je stvarno bolji no inače.

    Petković danas pokazao više želje (bar se tak čini) i ne pimpla toliko s loptom (bar ne ko inače)
  • bbb medimurje
    3k
    Prvo iz 28 min kod prilike spikica, spikic prolazi i upućuje udarac al promasuje gol i s leda ga pokosi igrac sibenika
    Kaj to nije penal? Mislim da su tovari tak dobili na poljudu penal i to objasnje je bilo da gol ima prednost, odnosno da ak je gol onda nema penala u slucaju promasaja dosuduje se penal
    Mislim da je to na spikicu bila slicna situacija
  • markoli
    1.7k
    Nisam baš impresioniran. Zabili smo taj gol, ali jako se mučimo u napadu kada protivnik igra bunker.
  • Krizy
    37.8k
    To je to igrač za 6do10mjesta u hnlserbus

    Nisam odavno veću glupost čuo. Da je među najvažnijim igračima Dinama - nije, al dosta mi je toga da je kriv za svaku sitnicu. Jel i Sevilla 6.momčad HNL-a, kad odigra dobro, ne znaš ga pohvaliti a kad ne ide uvijek se pljuje po njemu.
    Zadnju utakmicu protiv Hajduka su svi bili loši, nije samo do Mišića. Bio je dobar u 2:0 pobjedi nad Hajdukom npr
  • criticus
    1.4k
    Jel ja ne kužim ili je na Špikiću treba bit sviran penal? Ono kad je promašio jedan na jedan, Kvesić ga je pokupio čim je udario loptu.
  • miro
    3.3k
    Blažička zbilja ne volim, ali u potpunosti je u pravu za onaj penal, to bi sudili svima, a isto tako bio je penal na Špikiću, što neće nitko ni spomenut. Evo živo me zanima kaj bu Strahonja rekao za ovu ruku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.