• Krizy
    36.4k
    Sedma asistencija Ristovskog :ok:
  • Ali
    1.9k
    Bruno je lisac, cijelu sezonu rola i davi loptu i sad pred kraj sezone obrana vise ne ulazi u blok, kao pustit cemo ga da odrola koju pa cemo kasnije u blok, ... trc.. iz prve
  • Krizy
    36.4k
    Katastrofalna lopta Oršića jbg, ovo se moralo zabiti :sweat:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jesmo ozbiljno sad sjebali 3 na jedan xD
  • Ali
    1.9k
    Ovakve kontre moras zabit zatvorenih ociju...
  • serbus
    3.6k
    Ja čekam da slavim naše golove da ne izmisli VAR nešto nisam siguran prvih par minuta pa čekam. Bravo petko super udarci za golove danas.

    A ono kaj me kod Kopića živcira baš sam i napisao to neki dan zamjena u 60toj.. I to nema veze ako Tolić, danas Špikić igraju dobro ideš van u 60toj bez obzira na stanje na terenu kako god odigrao ideš van...
  • jp23
    2.2k
    2421 gledatelj danas
  • Krizy
    36.4k
    Dobra akcija, šteta još jedan okvir gola
    Odlična igra danas, samo svaku ovako pa neće biti problema (problem je što ovo pišemo svaku drugu utakmicu)
  • Ali
    1.9k
    Sad na 2:0 treba odmarat orsu a ne kao u osijeku na 0:0...
    Daj Tolu i Baturinu, a odmori petka i Orsu
  • Blue98
    722
    Andric > sivonjic
  • Ludovic IX
    5.5k
    Možda bolje da danas nismo zabili šest komada..

    Nek se vrati to u st
  • markoli
    1.7k
    Razigran Menalo danas.
  • serbus
    3.6k


    Tu se slažem ali ono kad ti se i Blaž nasmije na promašaj znaš da je moralo uć...



    A nije baš ni poslje priprema imao neke prilike da pokaže jer razigran ili ne...
  • De Oliveira
    962
    Juric protiv Seville promasi sa metar, Andric protiv Osijeka i Sibenika promasi sa 3 metra... Sto kaze jedan forumas ranije, bilo je logicno prodati Gavranovica i ostati samo na Petkovicevoj milostinji.
  • Ali
    1.9k
    Treba vidjet kod juznog gola na ovoj stativi prema istoku ... tu ne neki gost zakopal nesto , neki dan na ustom mjedto franjic, a sada andric
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.