• marcio amoroso
    32.4k
    Sevilla si može priuštiti da odbije ponudu od 65 milijuna za Carlosa. Mi moramo prodati skoro sve na prvu ponudu.
    Zamislite ovu današnju momčad i dodajte joj Gvardiola, Majera, Ivanušeca i Olma.
    Ne mogu naravno ništa garantirati, ali uvjeren sam da bi bili s njima al pari.

    Ipak možemo biti sretni da je okosnica tu. Ona je garancija da ćemo biti uvijek čvrsti i da nikome neće biti lako sa nama.

    Idemo sad za vikend odmoriti kapetana obavezno i još nekoga tko je umoran i dobiti Lokose, a onda u sljedeći četvrtak izaći hrabro, odvažno pa šta Bog da.
  • Str1nger Bell
    701
    Nakon današnje utakmice bol u srcu se udvostručila zbog prodaje Gavranovica.
  • Nousername
    613
    Danas se bas dosta pljuvalo po Petkovicu.On po meni ne moze biti na poziciji desetke.Jednostavno nije netko ko ce ginit za loptu trcat i vracat se nazad i onda Gojak i Ademi moraju trcati i za njega.Treba ga vratiti na prirodnu poziciju da stoji naprijed i ceka duge lopte koje je danas par puta dosta dobro zadrzavao i primao za ostale suigrace.Razumjem da je danas igrao tu poziciju desetke s obzirom da nismo imali nijednog kreatora ali inace kad je ivanusec u igri Petko mora biti naprijed cijelo vrijeme…i ne znam zasto opet talenti poput Bulata i Baturine ne dobiju sansu.Pa gdje ce se ucit ako ne na ovakvim jakim utakmicama.Na takvima se tekmam postaje pravi igrac.Sjecam se Mora kako se usro protiv Benfice na zadnjem veznom.Poslije te tekme je postao jedan od kljucnih igraca nase momcadi.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Sad kad malo razmisilim, brijem da je za jurićevu šansu svejedno jel zabio jer bi vjerojatno bilo zaleđe. Luritsen je bio između njega i golmana seville. Trebala bi snimka, ali čini mi de da je tako bilo.

    Više trebamo žaliti za šutem lauritsena, koji je golman čudesno skinuo.

    Penala po meni nije bilo, slična situacija kao i petković protiv istre. Livaković bi ga pokupio, ali ovaj se bacio prije kontakta...dodir jednostavno ne vidim. Ako postoji neka snimka kontakta onda OK, ali ovako meni djeluje kao ogromna greška, +trebalo je ponavljati penal jer je igrač seville utrčao metar u 16m prije izvođenja.

    A možda i HNL suci krivo sude, jer je sve ovo na osnovu događaja iz bliske prošlosti naše lige.
  • Olmic
    2.7k
    Nakon slegnutih dojmova, mogu reći kako nismo odigrali lošu tekmu. Nije nas Sevilla ubila kao što su znali klubovi prijašnjih godina.. Od igrača bi izdvojio Petkovića za kojeg se pričalo da ga hoće Barca, a sad bi ga u Albacete prodao..ne razumijem nema trenutno za Dinamo veće scene od te tekme u Sevilli pa daj se trgni, pokaži da vrijediš, ali ne, daleko najgori igrač jučer, čak gori od Jurića..

    Emreli nije se vidio, ali jbg ušao kad su ovi uzeli loptu i mogao je samo trčat od stopera do stopera
  • Jurki
    8.7k
    Generalno ok igra, rezultat loš. Ali treba uzeti u obzir da u odnosu na onu utakmicu protiv Tottenhama nismo imali 6 igraca u prvih 11. Gvardiol otisao, Lauritsen klupa i van forme, Jakic i Majer otisli, Ivanusec ozljeda i Petkovic kurcobolja. Falio nam Gavra (jebem ti mutavog Krznara koji ga je prodao u kebabspor za šaku kuruze) Ali s malo boljom igrom i boljim pristupom Sevilla se moze proci.. za hnl nema zime..
  • Baneki
    730
    Lauritsen van forme? Koliko dugo već? Ne znam zašto ne dobije priliku u HNL da se vrati u formu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Što reći, koju posluku porati. Odigrali smo dobru i ravnopravnu tekmu i doma se vraćamo s negativnim rezultatom. Dobro smo stajali u prvom dijelu, malo je bilo panike 2, 3 puta u obrani kad bi se ovi brzo sjurili, ali smo svejedno generalno bili kompaktni, brzi na svaku loptu, nismo se dali izgurati niti prestrašiti, jer Sevilla je isto tako igrala jako dobro, kombinatorno i brzo. Penal po meni nije bio jer je Sevillin igrač počeo padati dok još Livina noga nije dotakla tlo, fino je odglumio. I onda taman kad izjednačimo (prejeben gol Oršića, od primanja do egzekucije) dobijemo 2 brza glupa gola. Kao da sam gledao 'stari' Dinamo u te 3 minute.

    Nešto je bilo priče da je Liva mogao bolje kod drugog gola reagirati, ali nisam siguran, već je bio u padu kad je lopta ulazila u gol, al svejedno je tu nastala neka glupa strka u obrani. A treći je tek glup, Petković drka po lopti bezveze kao kroz cijelju tekmu i onda ispadne cijela momčad, u obrani naših 5 na njihovih 6, prebrojavanje i bok, Petković ne Petković nismo smjeli primiti takav gol jer je on izgubio loptu negdje kod njihovih 16.

    U drugom smo odlično počeli, stisnuli ih, šteta za Jurićevu priliku, pucao točno u golmana kad je mogao birati di da mu puca (digni loptu, u rašlje), ali ne zamjeram mu, općenito je bio malo impresioniran što je donekle razumljivo. Poslije se tekma umrtvila, Kopićeve izmjene nisu ništa promijenile i to je to. Velika šteta. Čuda su moguća naravno, ali Sevilla je preiskusna ekipa da dozvoli 3:0 u Zagrebu.

    S druge strane slično smo govorili i prije Tottenhama.

    Petković mi je jučer još jednom digao tlak na 100. To njegovo stalno pimplanje po lopti, drkanje bezveze, 7 dodira prije nego nekom doda, a do tad je akcija već propala, igra kao na humanitarki nekoj non stop... On bi se dobro trebao zamisliti nad sobom, s 27 godina igra kao da je pred penziju i boli ga kiki. Sve je to ok, lik nema glavu tj. ono malo što je igrao dobro je njemu dovoljno, ali takav igrač Dinamu ne treba i ne može ga se i ne smije više trpiti.
    O tome da bira gdje će igrati neću ni počinjati...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kopić treba odraditi ozbiljan razgovor s petkovićem. Što on želi od svog života, karijere nogometaša i slično... Nije problem odigrati lošiju utakmicu, na kraju krajeva on je svojim nastupima u prošlim sezonama zaslužio kredit. Međutim, njegov govor tijela, ponašanje na terenu, zalaganje, konstantno odabiranje krivih rješenja je nešto što se mora promijeniti.
  • BBB Sibenik
    4k
    Dan nakon kad se glava oladila ovo je bija dobar Dinamo jako. Ipak je to Sevilla i to u gostima, druga ekipa u španjolskoj i tata mata ovog natjecanja. O našoj izvedbi dovoljno govore komentari protivnika nakon utakmice. Ostaje žal za nekima situacijama, al jbg te stvari odrede na kraju pogotovo protiv ovakvog protivnika. Mene veseli ajmo bit realni nije Dinamo vise kanta za napucavanje nikome daleko od toga, šta mi daje neku nadu za uzvrat da možda napravimo podvig opet. Neću čak srat ni po Juriću pa ni po Petku nit ikome, ako misle da mogu dat bolje i vise imaju priliku u uzvratu. NEMA PREDAJE!
  • GZomanid
    572
    Očito treneri nemaju problema s njegovim ponašanjem. Ne vjerujem da se na treninzima baca na glavu, a onda zajebava na ozbiljnim tekmama. Zna Kopić kakav je on igrač i zna bolje od nas u kakvoj je formi pa ga svejedno drži unutra..
  • Ludovic IX
    5.5k
    petković je pod bjelicom uvijek bio dobar jer je bjelica znao s njim. pošalješ a na tribine dvije tri utakmice i kad pitaju kopića zašto, bruno zna.

    i onda je sve na bruni. On je pimplao i kad je najbolje igrao, da se ne lažemo ali mu je uspijevalo 7/10 puta a sad je 2/10 pa se to vidi.

    i pogledajte tekme kad je bio "odličan". nije više trčao neg jučer . i jučer se on vraćao pomoć obrani kad je trebalo i to što vi zovete kurcobolja, to je loša forma jer ako je kurcobolja onda je bila i protiv plzena kad je igrao odlično ali nije ništa više nit trčao nit išta.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Reza nije realna slika onoga jučer.
    Imali smo šansi nismo ih iskoristili nažalost pa još greške na našu štetu al kaj je tu je.
    Glavu gore i idući tjedan probat preokrenut rezu, smatram da ovo još nije gotovo

    Kaj se Petka tiče, ja se nadam da bu došao sebi
  • reziser
    6.4k
    Raketa dosao nakon tekme zapljeskat boysima
    svaka čast legendo! :heart:
  • Markelo
    2.5k
    Mogu mislit kako bi to izgledalo kad bi poplašeni Kopić sa svojim plačnim glasom krenuo glumit Petkoviću autoritet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.