• Crusades1986
    10k
    Ma on govori za transparent na derbiju zadnjem...
  • Ludovic IX
    5.9k
    Kako god završio idući četvrtak, ja sam vidio da smo mi kad želimo, dvije klase iznad šarana, fiumana, magaraca i inih.

    Mi i u HNL radimo ovakve greške samo se rjeđe kazne. Da ne radimo greške, već bi mogli kupovati karte za finale.
  • Nolifer
    7k
    https://streamja.com/0jOZ1

    Prilika Jurića u 53. minuti

    Ne znam što više reći... Osim da će me ovo proganjat kao navijača danima... Jer trebal je to zabit, ne... Spetljal se... Nema tu petljanja u takvim utakmicama...
  • Navijač Dinama
    7.6k
    a panduri pendrečili redom naše, uletili. Naša policija jest svakakva nekakva, al Španjolska je možda i najgora u Europi.

    Vezano za tekmu. Livakovic jedna od onih loših tekmi, Rile dobar prema nazad, Šutalo KTC i kasnije Lauritsen ok odigrali, Bočkaj mi napeto izgledao, Gojak uz Oršića najbolji, Ademi dobar, al je bilo situacija gdje je mogao dodat a ne šutirat, Petković precjenjen, Jurić tipični poluproizvd HNL-a. Emreli nedokazan kao i Špikić, za takve kao i Štefulja ima vremeena, samo moraju šansu dobit.

    Zanimljivo mi je to, kako Dinamo dovodi igrače iz HNL i želi se boriti sa njima u Europi. Umjesto da ti bude imperativ da od 11 igrača koje imaš, da su ti svi 11 najbolji u ligi na svojoj poziciji, i da ako dovodiš igrace, dovodiš provjerene igrače iz liga kvalitete i jačine iznad Hrvatske. Naapdač Šibenika ne može biti pojačanje Dinamu, kao što ni mlade talente koje Dinamo dovede ne treba na osnovu jedne sezone osuđivat.

    Vezano za igru općenito i dojam, dojma sam da smo sami sebe dobili, glupostima i neiskustvom. Ništa ova Sevilla nije puno kvalitetnija od nas, što dovoljno govori koliko je Dinamo narastao kao ekipa. Rakitić gospodin, a navijačima Seville te sudiji radi penala, kriterija i nepozivanja VAR-a sve najgore.
  • Rocky1986
    245
    a panduri pendrečili redom naše, uletiliNavijač Dinama
    kojim povodom?
  • maddaddam
    2.9k
    Previse mi je upitnika iznad glave.

    Cemu zuti dresovi?
    Zasto je Lauritsen bio na ledu?
    Dva rekonvalescenta prije Komnena, kakav god bio?
    Zasto Gojak nije mogao dobiti koju minutu u natjecateljskoj utakmici za pripremu?
    .
    .
    .
  • Navijač Dinama
    7.6k
    nemam pojma. Nisam bio tamo, pogledao sam videe i slike, a mislim da nije baš zona i òpcenito internet nisu mjesta da tražimo odgovore na pitanja vezano za tribinu i ulici.
  • Svi na Sjever
    2k
    Gojak je Steven Gerrard za Misica, ne razumijem promasaj Jurica, ok Lauritsen ga je omeo al opet cista trema i neiskustvo.
    Imamo ovo u ZG uz pravu atmosferu ako smo mogli engleze puknut bez publike...
  • Keyser Soze
    8.5k
    Klasični dinamovski poraz, igrali smo odlično pa Sevilli sude nepostojeći penal, onda izjednačiš u 41. i primiš 2 gola kao sa Shaktarom kad znaš da trebaš stati na loptu. Pun mi je kurac ovakvih poraza di smo kao zadovoljni igrom a gubimo s dva razlike, mislio sam da smo prerasli to. I da, shvaćam da se radi o Sevilli, ali mi očito još nismo ta razina da se ne useremo kad izađemo na veliku pozornicu i ne primimo dva gola odma nakon što smo ga dali. To nije stvar kvalitete nego hrvatskog mentaliteta "samo da ga ne primimo sad", kaj se sekiraš pa zabio si gol, imaš ih i bez panike tih zadnje 2 minute, ali onda mora doć neka izgubljena lopta il neki odbijanac da sve ode u onu stvar. Petkovića nakon ovog poslat na hlađenje, branim ga već duže vrijeme, al lik više nije za ozbiljan nogomet, a ne za Dinamo i to ne smijemo tolerirati. Jurić onakve stvari ne smije promašivat, ali zato i je igrač za Šibenik, a ne Dinamo, to kaj mi kupujemo polovne igrače je naša krivica. Boysi fantastični kao i uvijek.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Imamo najlosiji rezultat iz ovog kruga EL ako izuzmemo blamazu Dortmunda. Uz malo vise koncentracije i muda moglo je to ispast puno bolje,al bogme Juric ono fulat ajajaj..

    Onaj raspad sistema nakon Orsinog gola podsjeca me na turcine i Austriju(da se ne ponavljam o Shahtaru) tak da bi prvo pitao trenera gdje je bio u tim trenucima
  • Keyser Soze
    8.5k
    Onaj raspad sistema nakon Orsinog gola podsjeca me na turcine i Austriju(da se ne ponavljam o Shahtaru)Dinamosaur

    Napisao sam gore, klasični hrvatski mentalitet. Jebeš ti gol kad se bojiš hoćeš li ga primiti u idućem napadu. Mene je odmah podsjetilo na Francuska - Hrvatska u ligi nacija kad smo primili 2 gola u 90 sekundi i umjesto s 1-0 otišli s 1-2 na poluvrijeme.
  • Crusades1986
    10k
    Realan rezultat bi bio poraz s jednim golom razlike. Opet osnovnoškolski dobijemo 2 gola u 3 minute, nitko ne zna napravit faul da zaustavi kontru kod trećeg gola.

    Razlika između nas i Seville je reakcija kod Jurićeve šanse, ono ozbiljne ekipe ne opraštaju, on s dva metra pogodi golmana. Neoprostivo. Ademi je bolji na šestici, u paru s Gojakom odlična obojica. Tko vidi drugačije, nek se ostavi gledanja nogometa. Štefulj protiv WH odigrao bolje nego Bočkaj danas. Petkovića ne želim komentirat, on bi nakon današnje predstave trebao ić u rubriku bivši igrači. Isplatit ga do kraja pa nek ide zajebavat nekog drugog.

    Za uzvrat Lauritsen ispred KTC-a.
  • Mulec86
    389
    Valjda i mi mozemo rec da smo jednom pokradeni. Prolazimo to na Maksimiru, a sevilla nije nista bolja od nas
  • Dinamosaur
    1.1k
    Ne znam kako trener misli podici izdrzljivost na cijelo poluvrijeme ili ga nije ni briga jer je Sevilla kao "samo poklon". Zadnjih desetak min u prvom i zadnjih 20 u drugom smo bili u laganom knock down-u. Zao mi je propustene dobre prilike vec na gostovanju za promociju Dinama u EL(pogotovo jer ovi i u prvenstvu imaju svoje bitke ove godine).
  • Nousername
    626
    Jedna od pozitvnih stvari jacanje nase lige je upravo to sto ce biti vise utakmica gdje se igra pod velikim pritiskom.Mnogi igraci nisu navikli na pritisak i upravo je to razlog zasto smo danas onako glupo reagirali kod nekih situacija.Juricu svaka cast na trudu i svemu ali nema smisla dovodenje igraca iz nekih HNL klubova i ganjanje nekog europskog rezultata
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.