• Keyser Soze
    8.2k
    Raketa je pokazao kak se treba ponašat kad igraš protiv našeg kluba u Europi, gospodski. Sad to usporedite s onim klošarima Vlašićem i Pašalićem kojima mržnja izlazi iz očiju i više bi nam htjeli zabit nego se kruha najest.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Ova momčad s par ciljanih pojačanja i trenerski autoritet poput Bjelice i dalje ima šta reć u Europi a pritom mislim na LP.
    Šutalo kapacitet za reprezentaciju
    Lauritsen je rođeni vođa, glasan, jak i pravovremen. Igrao bi mi prije Katarine
    Ristovski pravi fajter, ova formacija mu baš godi
    Gojak super zahvalan 12 igrač, nikad bez maksimalnog truda što posebno cijenim
    Franjić jak i hrabar, fali malo brzine ali je tenk kad krene prema naprijed

    O Oršiću i Ademiju više ne trebamo trošit riječi
    Žao mi je što Ivanušec sinoć nije igrao, par situacija koje je petko nonšalantno zajebao i usporio bi on rješio u 2 sekunde

    Fali killer, trener za nešto više i jaki jaki zadnji vezni
  • Jurki
    8.7k
    Ak je to penal ja sam sljedeci Maradona
  • Crusades1986
    9.8k
    Španjolski AS je za igrača utakmice proglasio Sevillinog golmana.
  • Nolifer
    6.7k


    Imaš gif toga?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ovo je čisti žuti za simuliranje, lik se bacio kad je vidio da će bogoljub očistiti.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne mogu prezalit taj jebeni penal, jos me steze u prsima od sinoc
  • Ali
    1.9k
    Sad kad se sjetim da je Juric sa 16m pokidao mrezu Liviju prosle godine u dresu sibenika i onako euforicno skinuo dres i slavio sa sahitijem (zajedno su igrali i u hakdukovim maldjim selekcijama) i ona dva katastrofalna poteza u drugom poluvremena pitam se jeli to isa osoba?

    Zakljucak, velika pogreska bilo scauta bilo ekipe koja radi sa njim u maksimiru... kako drugacije objasnit da kad si igrao protiv dinama si ostavljao dojam da ces pojes i teren i protivnika i da si zvijer, a kad igras za taj jsti dinamo da izgledas kao kakav poljski mis koji se boji svega oko sebei nije siguran u niti jedan potez

    v0lzytpnnk63ydfh.png
  • Eduardo
    17.6k
    KAKO SMO IZGUBILI UTAKMICU U TRI ČINA:

    1. GOL | BOČKAJ EUROPSKI ODRASTA | TOČKA no.1
    giphy-downsized-large.gif

    1. GOL | PENAL KOJI TO NIJE | TOČKA no.2
    giphy-downsized-large.gif

    1. GOL | NEPRAVILNO IZVEDEN PENAL KOJI JE TREBAO BITI PONIŠTEN - IGRAČ SEVILLE PRERANO UTRČAVA | TOČKA no.3
    giphy.gif
  • Eduardo
    17.6k
    2. GOL | NIJE SUĐEN PREKRŠAJ NA KTC-u NAKON UBAČAJA IZ KORNERA
    giphy-downsized-large.gif
  • Eduardo
    17.6k
    3. GOL | NIJE SUĐEN ČISTI PREKRŠAJ NA BOČKAJU - SUDAC PUŠTA PREDNOST | TOČKA no.1
    giphy-downsized-large.gif

    3. GOL | PETKOVIĆ PREDNOST KORISTI NA NAČIN DA PRIVATIZIRA LOPTU I MALO SE PRESERAVA - NAKON TOGA SLIJEDI KONTRA I GOL | TOČKA no.2
    giphy-downsized-large.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.