• Jaro
    5.6k
    1.gol, 1.tocka - srednji stoper ne prati niti preuzima igraca koji kasnije nailazi na odbijanac i iznudjuje jedanaesterac

    3.gol fali 3.tocka nakon petkovicevog preseransa na 25m od protivnickog gola nitko ne faulira niti sjece loptu do svog gola...
  • Nino Bule
    11.5k
    Ovaj ubac vanjskom bockaja je fantazija
  • Dinamosaur
    975
    Iako se Kopić nije htio izjasniti vezano za uzvrat baš me zanima kakvu će postavu izvesti.
    Hoće li vratiti Mišića iako je Gojak bio među boljima?
    Hoće li Petku još dati kredita pa ga gurnuti u špicu?
  • Nolifer
    6.7k


    Pero Modrićevski ubacio, lopta perverzija. Šteta kaj nije realizirana...
  • Eduardo
    17.6k
    1.gol, 1.tocka - srednji stoper ne prati niti preuzima igraca koji kasnije nailazi na odbijanac i iznudjuje jedanaesterac

    3.gol fali 3.tocka nakon petkovicevog preseransa na 25m od protivnickog gola nitko ne faulira niti sjece loptu do svog gola...
    Jaro

    Ma svakom golu prethodila je sudačka greška, a potom i neshvatljive greške naših igrača
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jbg sta je tu je. Mozda je i bolje da smo izgubili s 2 gola razlike umjesto sa jednim jer cemo uci potpuno neoptereceno u uzvratnu utakmicu a nadajmo se da ce se Sevilla malo opustit. Uz nabrijanu atmosferu i rani gol sve je moguce. Izgovora nema, kako za cetvrtak tako i za nedjelju.
  • Nousername
    613
    Od prve sekunde presing i napadacki
  • kinfa95
    488
    Juric kriminalan(bez obzira na promasaj mrtvaca kojeg svaki napadac mora zabit), stvarno mi nije jasno zasto Andric nije igrao
  • kinfa95
    488
    I kolko god da je van forme, ivanusec je falio dosta..
  • Praskaton
    1.8k
    A vjerujem da ce u uzvratu juric vani petko na njegovo mjesto a ivanusec na svoje.Iako je sve svoje minute odigrao jako dobro ne vjerujem da ce ubacit andrica.
    Gojak je zasluzio opet bit u prvih 11,misic bi jucer dobro dosao kad nam je vezni red(kapetan i gojak) pao oko 65min.
  • maddaddam
    2.9k
    misic bi jucer dobro dosao kad nam je vezni red(kapetan i gojak) pao oko 65min.Božo0

    Misic padne u 65. sekundi.
  • SAS1987
    13.5k
    Zanimljiv je Mišić... Svi treneri u podcastima pa i Loncarevic pricaju da je on jedan od najvaznijih igraca Dinama. Meni osobno Gojak puno više paše u prvih 11 od Misića. Jednostavno misic nema nikakve energije...
  • serbus
    3.6k


    Zato i jesu ti "treneri" u podcastima ako slučajno i jesu u HNL ja bi također hvalio najslabiju kariku protivnika.

    Kod njega za razliku od Petkovića nije problem voljni moment ali jednostavno ga je nogomet pregazio. Nije prevaga za HNL a kamoli Europu
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nadam se da Kopić neće ići kao krznar protiv Tottenhama u ZG. Sevilla nas neće podcijeniti jer smo u najmanju ruku zaslužili zabiti još najmanje jedan gol kod njih a trebali bi biti još opasniji doma.

    Ako ćemo više paziti da ne dobijemo prvo poluvrijeme, od toga ništa. Trebamo otpočetka stisnut i ako bude sreće, zabit brzo i onda gazit ko Atalantu.

    Neznam dal' se ono više može ponoviti ali igrači Atalante 45 minuta nisu znali di su a mi smo trpali. Kad su oni došli k sebi, već je bilo 4-0.
  • Mrvica
    3.3k
    Samo se nadam u uzvratu da će Theo ostat na klupi, a da će se Šutalu pridružit Ras koji je puno sigurniji nego Theo. Mislim da je vrijeme da se Ras vrati u prvih 11.. Sumnjam da će moći izbacit Šutala iz prve, tako da je najslabija karika Theo. Šteta, Theo ima svojih dobrih dana ali stvarno ima i loših. Što se Petka tiče, mislim da bi bolje odigrao Andrić, jer Petko očito već dugo nema volje za igrom a to očito ne ide u na ruku Dinamu, ne možeš živit na staroj slavi.. Možda ga sankcije probude ako ih bude.. Sve u svemu nadam se da će u četvrtak biti sve kako treba jer idu na glavu od samog starta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.