• maddaddam
    2.9k
    jelry69c0986ptup.jpeg

    Za novinare koji tvrde da nije 100% u nogometu. A lik je i na odmoru trenirao kao životinja.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Drago mi je za Emrelia. Kakvu konkurenciju imamo u napadu boli glava, al bolje nek se krše za prvih 11..
  • Captain America
    13.4k
    Na kakvim supstancama su bili ovi u Legiji kad su pristali prebit Kastratija s Emrelijem :lol:
  • Dinamosaur
    945
    Gol poput Messija u mladim danima, bravo!
  • Mrvica
    3.2k
    Dok je borba u napadu i dok se zabija, nitko sretniji od mene. Drago mi je zbog Emrelia, sretno u nastavku!
  • Maki17
    174
    Bogme me kupio danas sa ovim golom, za razliku od Špikića koji ne pokazuje klasu u ovom trenutku
  • Eduardo
    17.3k
    Zna Čačke zašto je ubacio Emrelija sinoć. Priuštio mu je malo satisfakcije i poglavlje u povijesnim knjigama azerbajdžanskog nogometa.

  • Mlađi referent
    10.4k
    Emreli uz sve manjkavosti i limite (a Bog zna da ih ima) mi je i dalje korisniji od Špikića na desnom krilu. Jednostavno je konkretniji i donosi golove i asistencije, a to Špikiću nikako da krene. Uz to je ljevak čime se dobije i simetrija u igri, defanzivno je slabiji i lijen u odnosu na Špiku, ali bi rađe odabrao ovo kaj Emreli donosi.

    Grubo sam proletio i malo statistiku, od Emrelijevog dolaska u Dinamo usporedba njega i Špikića u klupskom nogometu je:

    Emreli - 2020 minuta, 10 golova, 2 asistencije
    Špikić - 4483 minute, 11 golova, 5 asistencija
  • miro
    3.1k
    Emreli je dobar nogometaš, ali u ozbiljnoj utakmici je ogromna obrambena rupa
  • Mlađi referent
    10.4k
    Da, to je jasno, ali mi nećemo imat toliko ozbiljnu utakmicu dok na proljeće ne izvučemo nekog kvalitetnog protivnika, a 60% utakmica si u teškoj ofenzivi.
    Onda bi rađe imao Emrelija koji može otvorit protivnika nego Špikića koji će pomoć Riletu da se ne pati s Hoxhom, a s druge strane gađat semafor iznad juga.
  • Krizy
    35.5k
    Po pet golova i asistencija u 904 minute, odnosno gol ili asistencija na svakih 90 minuta.
    Direktno donio 6 bodova u HNL-u.
    Samo je jedan gol u kupu protiv niželigaša, bez toga 4 gola i 5 asistencija.
    Od ostalih ofenzivnih igrača u klubu, ne računajući Petkovića, više od dva gola ima samo Drmić (3) a više od dvije asistencije nitko.
    Od 23 utakmice samo je u 7 dobio 60+ minuta a opet ima odličnu statistiku.

    Bravo Emreli :up:
  • striko
    1.1k
    Počeo preokret na Rujevici, Pampasu i zadnje kolo za remi. Ovako iz glave
  • Laugreano
    1.3k
    Dok nema Petka, zasluzuje biti zabetoniran u vrhu napada.
  • Orc123
    5k
    Jako koristan igrac i malo podcijenjen...nesto tipa Moha...definitivno njegova akvizicija nije promasaj....
  • Mali Zeus
    9.4k
    I sad vi meni recite koji k je Kulenović počinjao utakmice uopće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.