• maddaddam
    2.9k
    Čuli smo i priču oko Mahira Emrelija, pojačanja koji je stigao iz Legije. Opet je ozlijeđen, trenira po posebnom programu, u ponedjeljak bi se trebao priključiti s momčadi.

    - Eto, nisam još sad izlazio s tom pričom, ali sad kad je prošlo neko vrijeme onda mogu. Emreli je kod nas stigao totalno nespreman, a prebolio je i težak oblik korone. Vidim da ste se u medijima stalno pitali zašto ne igra, ali to je bio razlog. Eto, ispričat ću vam što se dogodilo na Poljudu. Stavio sam ga u igru jer je na treninzima bio dobar. I onda, u prvom sprintu, osjetio je bol u mišiću. Međutim, nastavio je igrati dalje, a vidjeli ste da ništa nije mogao. Kasnije smo saznali da je derbi igrao s napuknutim mišićem. Kad sam ga pitao zašto mi to nije rekao, kazao je “znam da sam došao kao pojačanje, znam da od mene očekujete puno, igrao se derbi, stadion je bio pun, htio sam pomoći”...
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ako je istina, iako je lose igrao ima moj respect makar bi bilo pametnije da je igrao netko drugi, i za nas i za njega ali opet respect
  • Nino Bule
    11.4k
    Dakle nije s repkom ? Taman sam se ponadao da ce sad proc mini ciklus i dic se fizicki pa zaigrat protiv dragovoljca, a ono ozljeda.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Respect što je htio pomoći. Ali krajnje glupo što nike prijavio ozljedu odmah. Ništa nije napravio, a mogao je samo pogoršati ozljedu.
  • thomas22
    256
    Neznam ko je bolje glup, nemreli koji ne prijavi ozljedu prije super vaznog derbija ili je bolhe glup kopić koji to predstavlja ko nekaj pozitivno. Čudo...
  • marcio amoroso
    32.1k
    koji ne prijavi ozljedu prije super vaznog derbijathomas22

    Ozlijedio se u derbiju.
  • thomas22
    256
    Bas ista stvar, zatajil je, a stozer nije prepoznal situaciju za razliku od nas na tribini koji smo u prvih 10min prepoznali da imamo na terenu igraca manje. Pa prodal je vise lopti od adidasa
  • Nousername
    613
    Daj ne serite previse.Decko ocito gori od zelje da se dokaze i svaka mu cast.Kad se dogodi ozljeda tijekom tekme onakav vruc je ni ne osjetis.Trazite od igraca da ne budu pi*kice a vec ih iducu minutu pljujete kada pokazu muda.Treba mu dati vremena nek se prilagodi jer svi znamo da nije dosao u bajnoj situaciji i da mu treba vremena za hvatanje ritma.
  • Krizy
    35.5k
    Treća sreća nakon dvije grede, dobra ljevica
    Ajmoooo
  • Nino Bule
    11.4k
    Jako dobar mahir danas
  • Captain America
    13.4k
    Zazivao sam njegovo dovođenje zimus zbog low risk high reward, drago mi je da je imao velik udio u vjv ključnoj tekmi za naslov.
  • Krizy
    35.5k
    Prvijenac
  • Mr Anderson
    5.3k
    Na Emreliju se vidjelo već da nije spreman, ali i da ima jebenu ljevaču. Hvala bogu da mu je ušli kad je najviše trebalo.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Baš fina šljuca, svaka čast.
  • Neki tip
    19.1k
    Danas je na rasporedu najveći hrvatski derbi u Splitu. Igrali ste već na Poljudu u onoj utakmici koja je završila 0:0. Trener Kopić nam je kazao da ste igrali ozlijeđeni. Zašto niste prijavili ozljedu? Zar ste tako žarko željeli igrati?

    To je moja najgora strana. Kad god osjetim bol, ne razmišljam o tome, želim igrati. Bilo bi dobro da u tim trenucima kraj sebe imam osobu koja će mi kazati: “Mahir, vrijeme je da staneš, ne možeš igrati”. Ja, naime, razmišljam ovako: “Budi muškarac, pokaži karakter, pa što ako te boli!?”. Eto, ponekad reagiram glupo, kao na tom derbiju s Hajdukom. Znao sam da se igra najveći hrvatski derbi, znao sam što znači ta utakmica, htio sam igrati. To je zaista bilo loše, zaista stupidno. Jako loša odluka s moje strane, baš glupa do bola. Nisam napravio ništa na toj utakmici. Nitko ne zna da sam bio ozlijeđen, nisam to prijavio treneru, a mogu si misliti što su navijači mislili kad su me gledali na travnjaku. Sigurno su mislili da nemam pojma, pitali su se zašto me je Dinamo kupio. Bila je to samo moja greška, koja se sigurno neće ponoviti.

    Cijeli intervju

    Eto mu lajk za ovaj, a i ostale odgovore. Da, sve se to PRovski može odraditi, odnosno pripremiti, ali svejedno, od mene plus.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.