• Bosna86
    11.5k
    0553feiii157xr8u.jpg


    Nakon velike drame i nesretnog gubitka 2 boda, okrecemo se HNL gdje gostujemo kod Rijeke. S Rijekom smo se ove sezone susreli u superkupu kada smo pobijedili 1:0 golom Gojaka. Domaća utakmica protiv njih je odgođena te ce se igrati 18.12.. Teška utakmica u nezgodno vrijeme, ali na muci se poznaju junaci.. Neka ova utakmica bude početak serije dobrih rezultata koja ce kulminirati pobjedama nad Hajdukom i Atalantom.
    Karta za gostujuci sektor je 70 kuna
    1. Sto očekujete od rezultata? (31 votes)
        Pobijeda Riječana
          6%
        Klasika Remi
        19%
        Pobijeda Dinama
        74%
    2. Vidimo se na Rujevici? (31 votes)
        Da
        13%
        Ne
        87%
  • Stihl
    3k
    Jel ima ovdje koga iz južnih krajeva, dalmacija, hercegovina,a da sutra ide u Rijeku? Ako ima može PM
  • Neki tip
    19k
    Čujem jutros razgovor u kafiću dok pijem kavu i čitam SN..

    Pričaju o Tekmi, o nesreći, VAR-u, Theu, Bjelici, sucu, koncentraciji.. svemu o čemu i mi ovdje razglabamo.

    Dakle 4 dana poslije.

    I drago mi bude.. a onda razgovor skrene..

    Danas igraju u pol 6? Da, protiv Rijeke. O, pa to bi se dalo pogledat. Je, al igraju Liverpool - City u isto vrijeme, doda drugi. Hahaha, onda teška dvojba. Liverpool.

    :sad: Ne znam što reći. Mislim da je to naša proširena baza, nema druge. Nema bolje. Mimo nas 2-3 tisuće luđaka, to su navijači (u širem smislu) Dinama. Žalosno, ali je tako.
  • deda
    27.4k
    Nažalost vrijeme je da si priznamo, a i ti ljudi sami neka se pogledaju u ogledalo. Oni nisu navijači Dinama, oni su samo simpatizeri. Netko tko pretpostavlja bilo koju utakmicu Dinamovoj se zasigurno ne može smatrati navijačem Dinama. Iznimka može biti eventualno lokalni klub i podudaranje termina.
  • Dudu
    2.6k
    Jako je malo ljuri koji prate HNL i nase klubove. Ja kad sam u drustvu 'hajdukovaca' objasnjavam njima ko im igra, kako bi trebalo, a oni su svi kao veliki navijaci Hajduka..

    A isto vrijedi i za Dinamo, sad bas na Shakhtar dva prijatelja sa mnom kao navijaju za Dinamo i jedan pokaziva na Pjatova za vrijeme zagrijavanja i pita koji nam je ovaj haha
  • agramZ
    2.3k
    nisu oni nikakvi navijaci, to su oni koji tako za europsko i svjetsko prvenstvo i jos za europske tekme Dinama postanu "najveci" navijaci pa se poslje sve zaboravi.

    jedina dvojba za svakog koji danas nije u rijeci je da li gledati MNK Dinamo ili NK Dinamo?
  • Mara Wolfl
    9
    Polako ljudi ce se presaltati opet na dinamo u hnl .
  • Infinity
    15.2k
    Ovo je doba televizije, ljudi imaju izbor i ljudi izmedju Dinama i dobrog nogometa biraju dobar nogomet. Ne kazem da su utakmice Dinama lose, da Dinamo igra lose, al Liverpool-City je mnogima zicer u odnosu na utakmicu HNL-a. Dosta ovisi i o protivniku, jer ja sam poznajem navijace/simpatizere Dinama koji ce radije gledati Premiership nego Dinamo, ali da igraju recimo Dinamo-Hajduk gledali bi to.

    Rijeka je nama odmah prvi rival nakon Hajduka i malo je za zapitati se da li je ta utakmica toliko manje atraktivna od Dinamo-Hajduk, pogotovo na Rujevici gdje ce Dinamo teze doci do pobjede nego na Maksimiru.

    Ovo je pokazatelj da treba raditi i na tome da ljudi gledaju Dinamo i na TV-u, jer nakon sezone, dvije, tri ti ljudi koji ne gledaju Dinamo ja TV-u prestat ce ga pratiti totalno. Kako ce se netko zaljubiti u Dinamo ako ga nema na TV-u, nemaju svi mogucnost doci na stadion sa sedam godina. Kako ce itko reci 'igramo dobar nogomet, vrijedi da odem na stadion' kad nema gdje vidjeti taj nogomet.
  • Neki tip
    19k
    Onda Dinamo nema više od 3 tisuće navijača.

    Namjerno sam napisao "u širem smislu", jer sam znao da će krenuti "to nisu pravi navijači", ali drugih nema.. to je to. Ili ćemo njih imati na tribinama, ili nećemo nikoga. Nema neke druge, pete baze. To su ljudi koji prate nogomet, Dinamo koliko toliko. Pa pričao sam vam događaj s tribine protiv Shaktara (onaj kaj se derao na Bjelicu da sta ne ubaci (ozlijeđenog) Gojaka). Takvi se pojave na LP, HNL ne gledaju.. To je, naravno, sranje, i slažem se da su to nikakvi navijači, ali - boljih i drugih nema. Ponavljam, osim te max 3 tisuće stalnih.
  • Mara Wolfl
    9
    bolje je kad ivramo Nedjeljom utakmice veca je gledanost nego u Subotu .Danas ce biti jako tesko na Rujevici .
  • immerwieder
    1.2k
    ivanušec 1:0, da su kolindini miljenici tako bili napaljeni prošli bi belgijce bez problema, a ovo skakanje na svaki faul je zaraza od tovara
  • dzg7
    228
    Kako je lijepa ova skoz plava kombinacija dresova i hlacica
  • immerwieder
    1.2k
    3:0, stojke svjetski, čekamo novu kritiku na indehu, izvrstan pristup nakon šoka u srijedu, dođe mi žao kaj nije atalanta prije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.